.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    съвет за отслабване?

    хора плс дайте съвет4е за диетка а която да се отслабне 7-8 кг,най дбрата ми фр е леко пухкава и иска да отслабне,аз и казвам да се храни здравословно ама тя смята 4е с определен режим 6те и е по лесно.
    ПС знам 4е пове4ето (и аз в това 4исло) сте на страната на здражосложното хранене ама е мн важно да е диета и да е за около месец,за6тото мн искам да и помогна на моита фр

    мерси предварително

    Модерирано от бандитка по т.7
    'All's Fair in Love&Basketball,right?'

  2. #2
    Супер фен Аватара на Sintya
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Is 'ur choise
    Мнения
    2 614
    Ето виж тук http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=160274 , момичето е написало една диета... пък и ако се разтърсиш по форума или в гугъл ще намериш.

  3. #3
    priqtelkata ti s dieta nqma da otslabneee .........li4noo men shte dam za primer za edna godina s dieti za otslabvane ka4ih 17 kg !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!taka 4eee samo i edinstvenoo pravilno hranenee akoo iska moje prosto da spre hlqba ii sladkoto i sled 6 da ne iadee

  4. #4
    Аватара на chipi_kaoo
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Bikini Bottom
    Мнения
    763
    Тукима много инфо за отслабването. :P Успех

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    2 075
    За да отслабнеш се иска доста търпение и воля.Аз свалих 11кг за около 3месеца и ще ти кажа как.На първо място спират се всякакви сладкиши,газирани напитки,пържени неща и хляб(+ останалите тестени изделия) !Просто се свиква без тях-и храната има съвсем друг вкус-аз оттогава насам хляба съм го спряла съвсем и се чусвстам идеално.Моя си трик е след всяко ядене или пиене да пия по 1л вода,може и по-малко рзбира се,защото храната се разгражда много по-лесно.По-едно време си ядях по 2кутии бисквити на ден (след като отслабнах) и 2л вода в корема ..не качвах нито грам..някой ще ме вземе за луда ,но наистина има ефект.Ааа не е задължитело да се спортува -това има минимален ефект
    Аз сЪм кУкЛиЧкаТа,кояТо нЕ моЖеш дА сВалИш!Аз сЪм пЕрФекТнаТа,с коЯт0 дрУгиТе Ще сРавНиШ! ТвоЯта МаЦка оТ мЕн тЕ пАзИ,щ0т оТ заВисТ в КраКаТа мИ лАзИ!

  6. #6
    Moje kogato ogladnee da hapne naprimer nqkak plod ili kiselo mlqko i ako ne se zasiti 4ak togava da qde.Trqq da spre sladkoto,ama ako nqoga stra6no stra6no mn i se qde v po-golemite supermarketi ima specializirani 6tandove za dieti4ni i diebeti4ni hrani,koito sa bez zahar.Ama pak povtarqm vuv vazmojno nai-krainiq slu4ai :P
    КуЧкА сЪм БиЛа..Не ОтРиЧаМ!мРаЗиШ мЕ...ХаХа А щО мЕ зЯпАш КаТо сЕ сЪбЛиЧаМ?С ПрАвЕжИ гАдНи Ми ИзЛиЗаШ...И ТъПи ПуTкИ мИ ЗаБиВаШ...ВиНаГи сЕ ВрЪщАш НА МоЯтА врАтА...А КаЗвАш Не сЪм биЛа За тЕб сеГа!

  7. #7
    Mdam bez sladko, testeno, gazirano i t.n. za 1 mesec 6te ima rezultat garantiram ti! A ako + tova praktikuva i nqkakav sport, 6te se stegne i efekta 6te e o6te po-golqm! Uspeh
    [!] ...Не ПлачИ, ЗаЩОтО е сВЪрШиЛо , УсмИхНи Се, ЗащОтО сЕ е СлуЧиЛо... [!]

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Tam kyDetO Sym veChno vLubenA
    Мнения
    3 852
    Podkrepqm tova che ako spre da qde testeno gazirano pyrjeno i sladko shte otslabne no ako sled svalqneto na kilogramite zapochne pak da qde tezi neshta kilogramite shte se kachat dvoino.

  9. #9
    Мега фен Аватара на kuklichka_bg
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    в мечтите ми
    Мнения
    5 039
    mn mrazq kato 4u spri da qde6 testo sladko gazirano edin vid stoi gladna tolkoz sam 4ela i nasqkde si4ko tolkova si protivor4ei 4e ve4e e jalko i smeshno edni kazvat nedei da qde6 banani drugade na druga diqta qj banani posle spi na studeno zashtoto tqloto shte gori pove4e energiq da se zatopli pak drugade spi na toplo obrazuva se celulit ako spi6 na studeno i razni ei takia taka 4e nai pravilnata dieta e da qde6 normalno i po 4asove primerno a qm sutrin posle v 3 i v 7 taka kato sviknesh nqma da ti se priqjdat razno neshta v pove4to slu4ai sladko pravi pove4e uprajneniq fitnes nai dobre i taka
    Когато нещо отмине, тогава усещаме колко хубаво е било.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си