.

Виж резултатите на анкетата: vsi4ko za abiturenskiq bal$ pls help me

Гласували
29. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • predlojeniq

    9 31,03%
  • snimki

    14 48,28%
  • saitove

    6 20,69%
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 70
  1. #1

    Всичко за абитуренският бал

    temata ,koqto me ineresuva sega e balni rokli, grim, pri4eski, belio, obuvki i dr takiva raboti...!!! \/ imam mn idei za rokli i pri4eski no vse pak pove4e glavi mislqt po-dobre ot 1 a pak vs mi e barkotiq!za tova 6te 4akam nqkvi predlojeniq , snim4ici,nai-blagodarna 6te sam na saitove az sam si namerila noo kato imam pove4e ve4e spokoino 6te moga da si izbera ne6to 10xxx mn predvaritelno na vs!!!

  2. #2
    Guest
    q dai nqkoi ot tvoite saitove 4e az nqmam ni6to a drugata godina zavar6vam

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Аз искам да знам за шивач дето няа ми излезе мн скъп

  4. #4
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    и аз искам шивачка - в Ловеч или Плевен по възможност

    рокля съм си измислила горе-долу модел, обувките също знам какъв модел ще търся, само ми трябва кадърна шивачка
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

  5. #5
    Guest
    ama daite nqkvi idei we hora pls [-o<

  6. #6

  7. #7
    blagodarq ti mn adski mn mi pomogna ima qki ideiki

  8. #8

    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    lost in darkness
    Мнения
    23
    you're welcome

    Do you think it hurts to die ?
    Or it's hurting so much more to stay alive...

  9. #9
    Guest
    h t tp :/ /store. tjformal. co m /PROM_DRESSES_2007/Atria_Collection/Atria_Collection_2007_Prom_Dress_Mandie_-_1188/ porazgledah ii tazi e roklqta koqto nai-mn mi haresa (samo mahnete intervalite)

  10. #10
    mi da i tazi rokli4ka ne e lo6a tip retro stil e no dr cvqt prosto nqma da i otiva spored men 4ervenoto e nai-dobriq variant za neq \/

  11. #11
    в сайта на СУ имаше специално тема на кандидат-студентите (абитуриенти) влез и потърси там.
    то и тука имаше една тема на форумните абит, ама на... загина
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    дианабад
    Мнения
    688
    Още е много рано! Новите колекции ще излезнат края на ноември - декември. От сайтове нищо не става. Нито цветът е такъв какъвто е, нито можеш да прецениш дали ще ти отива, за това изчакваш поне септември месец и почваш да мериш. Ще мериш само изостанали модели, но като толкова много бързаш....

    http://www.gsimeonova.com/ София, Благоевград
    http://www.char-vn.com/abiturient.htm#
    http://rokli.humoran.com/ Пловдив, Асеновград
    http://www.kontesawedding.com/abi/ Варна, София, Добрич
    http://www.svatbensalon-bg.com/ Асеновград
    http://www.mendelsonbride.com/ София, Пловдив
    А ето:
    http://svatba.start.bg/ Тук е за сватба, но повечето сватбени салони предлагат и абитуриентски рокли!

  13. #13
    Guest
    kvo ste sa razbarzali i si mislite 4e balnata ve4er ne6to mnogo qko naprotv pone az tai mislq mnogo podgotovka za ni6to se edno izliza6 na kra4ma petak ve4er spontannite ne6ta stavat nai-dobre,nedeite sa pritesnqvaite i obra6taite golqmo vnimanie po-spokoino q karaite

  14. #14
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    всъщност не очаквам да се случи нещо, просто искам да съм хубава
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

  15. #15
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    kvo ste sa razbarzali i si mislite 4e balnata ve4er ne6to mnogo qko naprotv pone az tai mislq mnogo podgotovka za ni6to se edno izliza6 na kra4ma petak ve4er spontannite ne6ta stavat nai-dobre,nedeite sa pritesnqvaite i obra6taite golqmo vnimanie po-spokoino q karaite
    Да ама за мен ще е специална вечер защото тогава може и да нямам вечерен час и най-накрая да видя лунната светлина [-o<
    Досега никога не съм излизал на купон или дискотека и ще е нещо специално [-o<

  16. #16
    mmmm da znam 4e ot mn rano sam zapo4nala no samo razglejdam vazmojni idei...vse pak ne se zn kakvo 6te stane nali...? no e hubavo da ima6 predstava a dokolkoto za samata ve4er ako ti sam ne si q napravi6 unikalna nz koi? i ne vseki pat sponntanoto e nai-dobro makar v nqkoi slu4ai da e super samo v nqkoi xax no az sam taka obi4am da sam podgotvena mersi za sai4etata 10x mn

  17. #17
    пичове и пички моля ви кажете ми нещо.значи ако примерно искам бална рокля в 2 цвята единия от които да е златист кой би могъл да бъде другия/без бяло плс/мерси на тези които ще ме посъветват
    имам си гадже,заместници,кандидати и най-добри приятели

  18. #18
    Ъъъ... темата само за жени ли е?
    Мъжете също имаме абитурентски балове, нали знаете

  19. #19
    Guest
    s zalatisto otiva po4ti vs no to4no zlatisto trqbva li da e?no ti taka si re6ila ok mi varvi zeleni4ko,praskovata e mn qka s zlatno \/ mmmmm o6teeeee 6ampanskoto,awe ob6to vzeto po svetlite desen4eta za6ttoto s tamni e malko 4aka raka.... tai 4e ne6to bledi4ko na koeto zlatoto da izpakvami az li4no pusnah anketkata za balni rokli4ki i pri4eski no nqma lo6o da ima i mujki kostumi i takiva raboti peteto89

  20. #20
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    s zalatisto otiva po4ti vs no to4no zlatisto trqbva li da e?no ti taka si re6ila ok mi varvi zeleni4ko,praskovata e mn qka s zlatno \/ mmmmm o6teeeee 6ampanskoto,awe ob6to vzeto po svetlite desen4eta za6ttoto s tamni e malko 4aka raka.... tai 4e ne6to bledi4ko na koeto zlatoto da izpakvami az li4no pusnah anketkata za balni rokli4ki i pri4eski no nqma lo6o da ima i mujki kostumi i takiva raboti peteto89
    мерси много.ми то не е за мене щот аз съм още малка за бал.и на мене не ми допада тва златисто ама как да го обясня на момичето

  21. #21
    Mersi za hubavkite idei .. i az 6e imam nujda ot tova mai mesec, no si pdam malko panika i 6te se otkaja 300 pyti ot samiq bal dokato izbera roklqta obuvkite pri4eskata i grima i t.n.... aide uspeh na bydeshtite abiturienti i 6e 4akame temi4ka kak e minal balyt
    Да Ме СлуШаш Не НасТоЯваМ, Да Ме СраВнЯваШ С НяКой ЗаБраНяваМ, МоЖеш Да Ме ПоМниШ аКо иСкаШ, Не ЗаБраВяМ, иЗоБраЗяВаМ, Че СъБаРяМ, Не Се оТваРяМ, аМа ВляЗа Ли ЗаТфаРяМ!!!

  22. #22
    6te ima prodaljenie za samiq bal obe6tavam i ot mene uspeh na vs na bala dano vs da mine dobre nai ve4e s tapite maturi i darjavni izpiti uspeh nabor 89

  23. #23
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    Само да кажа за бельото, че трябва да е тънко и без дантелки и тн, ако роклята е по-тясна, че миналата година като ги гледах едни... Много хубави рокли, но тея гащи всичко развалиха

  24. #24
    реших да сложа снимки на рокли.нз може и да ми изтрият мнението
    имам си гадже,заместници,кандидати и най-добри приятели

  25. #25
    имам си гадже,заместници,кандидати и най-добри приятели

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си