.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1
    sam07nica7a_ot_ada
    Guest

    Комплексиране /ако искате вижте/

    Здравейте. Знам че тая тема е супер тъпа и т.н.. но супер мн се комплексирам понеже сега ще съм 8ми клас имам си мензис и т.н. обаче нямам гърди и се комплексирам защото в моята компания има още 4 момичета на мойта възраст и те имат да не казвам супер много но не им липсват гърди...исках да попитам на какво се дължи това да не би да е защото пуша? или с времето сичко ще се оправи, но ако е заради цигарите ми кажете за да ги спра и да се оправят нещата....

  2. #2
    Аватара на mid_get
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    ^In the ObscurE FuturE^
    Мнения
    909
    Ще си 8ми клас и пушиш?! Браво, трови си клетките от сега. А колкото до "проблема", който засягаш - откога имаш цикъл?

  3. #3
    Guest
    Ти ги спри цигарите, че и без това вредя на 100 други неща, които ще усетиш по-късно.

  4. #4
    sam07nica7a_ot_ada
    Guest
    mid_get imam cikyl ot 6ti klas dekemvri mesec......az nosq sutien ama sa mi malki gyrdite i se kompleksiram kato gledam drugite....i se chudq dali izobshto nqkoga shte porasnat...

  5. #5
    Това си е до ген (и килограми, разбира се), така че и да спираш (което силно ти препоръчвам по ред причини), и да не спираш цигарите, гърдите ти няма да пораснат повече от заложеното.
    Няма от какво да се комплексираш. И по-малките гърди са красиви. Важното е да са стегнати и добре оформени.

  6. #6
    Аватара на mid_get
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    ^In the ObscurE FuturE^
    Мнения
    909
    Закъде бързаш? Всичко с времето си. Ти едва сега започваш да се развиваш и имаш ехее...още колко години. Първо, спри цигарите. Не твърдя, че това е причината, но със сигурност влияят ОТРИЦАТЕЛНО. Иначе, ^npocTo^a3^f^ ти го каза (едва ли ще пораснат повече от заложеното). Не се притеснявай от това и не допускай да ти създаде комплекс.

  7. #7
    Мега фен Аватара на mechtaq_za_teb
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    ~in the eternal summer~
    Мнения
    3 188
    Все още е рано да казваш,че нямаш гърди.Още си в пубертета и се развиваш,така че не бързай.И спри тея цигари!Те вредят страшно много на организма ти,дори сега да не го осъзнаваш,след време ще ти се появят и други проблеми.
    А бе отдавна, беше тъжна вечер.
    Поредната... Да знаех само аз,
    че в утрото не ще те видя вече,
    че ще бъдеш мъничка звезда...

  8. #8
    Супер фен Аватара на Anf3tamin4o
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    От =МърЗеЛаНдИя=
    Мнения
    2 169
    Ам господ взел горе дал долу
    Много ме мързеше и все още ме мързи и едва-едва написах това отгоре.
    My Face

  9. #9
    Ако се загледаш има много красиви момичета, които имат малки гърди.

  10. #10
    Супер фен Аватара на thefreak
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    2 720

    Re: Комплексиране /ако искате вижте/

    Цитирай Първоначално написано от sam07nica7a_ot_ada
    Здравейте. Знам че тая тема е супер тъпа и т.н.. но супер мн се комплексирам понеже сега ще съм 8ми клас имам си мензис и т.н. обаче нямам гърди и се комплексирам защото в моята компания има още 4 момичета на мойта възраст и те имат да не казвам супер много но не им липсват гърди...исках да попитам на какво се дължи това да не би да е защото пуша? или с времето сичко ще се оправи, но ако е заради цигарите ми кажете за да ги спра и да се оправят нещата....
    Има и плоски жени.
    За комплексираните плоски жени има силикон.
    - Всички авто-части на едно място!

  11. #11
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    Цитирай Първоначално написано от Anf3tamin4o
    Ам господ взел горе дал долу

    не знаеш истинското значение на това нали
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

  12. #12
    Аватара на find_m3
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София
    Мнения
    2 063
    Вие деца се научете първо ,че не е гъзария да пушиш.Това го обяснявам на братовчед ми ,който сега ще е седми клас ,ама кой ме слуша нали е по-умен

  13. #13
    ne e glupavo da se pritesnqva6 normalnoe no nedei!!!i az kato bqh na tvoita vazrast nqmah gardi noseh nai-malkiq razmer a q ela vij sega \/ nosq razmer 90b.no vse pak vseki se razviva razli4no a i geneti4no ako ti e zalojeno (malki gardi)nqma kakvo da napravi6...samo nedei da se kompleksira6 (sq 6te kaje6 lesno vi e na vas deto imate )tova ne e nai-vajnoto pod4ertavai dr krasivi ne6ta u teb dupe,lice,kosa i t.n i povqrvai majete gledat i dupeto tolkova kolkoto i gardite daje pove4e statistika .i az pu6a ot 8 kl ne e kriterii no gi spri na men ve4e adski mi pre4at i nqmam dostata4no volq da gi spra no ti moje6 sigurna sam po dobre zapo4ni da sportuva6 ne6to dori fitnesa 6te zazdravi tqloto ti i 6te te oformi no CIGARI NEEEEEEEEE!!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си