.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10

Тема: Идеи :]

  1. #1
    BeppcHii
    Guest

    Идеи :]

    Zdraveite .. Abe hora imam drehi , obache nqkak sichko mi omruzna , a nowi ne moga da si haresam .. Ta misulta mi e daite nqkfi idei za nqkfi kombinacii .. (primerno chetoh potnik w/u potnik , ama nz nqkak mi e stranno ) iskam malko promqna obache s moite si drehi .. Temata e malko tupa , no wse pak ako nqkoi ima idei da pishe :> Mersi :P

  2. #2
    ann_ji
    Guest
    Ами незнам какви дрехи имаш,комбинирай цветове и така

  3. #3
    Guest
    или рокля върху дънки, пак може да е много яко...е, зависи как комбинираш, де...

  4. #4
    То тва дали всеки би носил потник в/у потник е до стила на самия човек.Носи тва, което те кефи

  5. #5
    Отвори си каредероба,изкарай всички дрехи и започвай да правиш най-различни комбинации.
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

  6. #6
    ами примерно (за малко по студено) няква блузка с дълъг ръкав ама гледай да не е широка и отгоре някоя съвсем тънка широка примерно едното рамо да пада да е широка до пъпа или малко по нагоре а надолу да е по-еластична.Виждала съм го как стои и е мн сладко това е на горе а надолу можеш да облечеш почти всичко,но гледай да е в тон с блузките. нзм какви дрехи имаш то си зависи и от вкуса на човека де,но за това се сещам и ти го казвам. надявам се да съм била мъъъъъъъничко полезна!

  7. #7
    кажи какви са ти дрешките и ще ти измислим още вариантчета.ако наистина нищо не можеш самичка да измислиш и имаш възможност си снимай дрешките и ги покажи за другите нзм но аз ще се пробвам да ти измисля още нещичко...ако искаш пиши на лс

  8. #8
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    потник с друг потник отгоре, тениска с потник отгоре, блуза с голи рамене с потник или бански отдолу, риза и тениска/потник върху нея, шалове, от тия тънките, под или над потник, по-голямо парео върху банския, овързано като блуза, панделки, значки, текстилни бои или флумастри, потник и ръкави към него...идеи хиляди, само да си смела да излизаш така на улицата
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

  9. #9
    Супер фен Аватара на Sasha2k8
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    San Benedetto del Tronto, Italy / Sofia, Bulgaria
    Мнения
    1 388
    Probvala li si pola v/u klin? sedi nm sladko a i osven tova e na moda
    gledah i kusi pantalonki v/u klin ama tva na men lin4no ne mi haresva mn mn.. no ako iska6 vse pak moje6 da opita6 otivat si s vsqkakva bluza :P
    Voglio passare il resto della mia vita con te...




  10. #10
    Аватара на find_m3
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София
    Мнения
    2 063
    Цитирай Първоначално написано от nekfo_sladko_bebe
    Probvala li si pola v/u klin? sedi nm sladko a i osven tova e na moda
    gledah i kusi pantalonki v/u klin ama tva na men lin4no ne mi haresva mn mn.. no ako iska6 vse pak moje6 da opita6 otivat si s vsqkakva bluza :P
    това не ме кефи.пробвай блузка с потник отгоре

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си