.
Отговор в тема
Страница 5 от 5 ПървиПърви 12345
Резултати от 101 до 110 от общо 110
  1. #101
    galina.manurowa
    Guest
    Не е толкова страшно,датата беше 25 август тъкмо се прибирах.Отидох да се къпя и видях бях на 11 колкото и смешно да звучи аз спях на едно легло с майка ми и баща ми -.- та така една вечер изцапах и чаршава КОШМАР БЕШЕ , но все тая. Та при теб отначало ако тече малко слагай ежедневки а ако е силно превръзка.Не съм фен на цикъла и ти няма да си повярвай.Няма да е редовен отначало но после ще се нормализира!! Не ме боли нищо нито по време на зикъла нито след.Пиши ми за да разбера как е минало!
    Късмет! ))

  2. #102
    Мега фен Аватара на Smrazqvashta
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    4 577
    Цитирай Първоначално написано от galina.manurowa Виж мнението
    Не е толкова страшно,датата беше 25 август тъкмо се прибирах.Отидох да се къпя и видях бях на 11 колкото и смешно да звучи аз спях на едно легло с майка ми и баща ми -.- та така една вечер изцапах и чаршава КОШМАР БЕШЕ , но все тая. Та при теб отначало ако тече малко слагай ежедневки а ако е силно превръзка.Не съм фен на цикъла и ти няма да си повярвай.Няма да е редовен отначало но после ще се нормализира!! Не ме боли нищо нито по време на зикъла нито след.Пиши ми за да разбера как е минало!
    Късмет! ))
    Благодаря, че се включи в тема от 2007г. Твоите познания и опит ни бяха много полезни.

  3. #103
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Питайте dreamwalker (ако се появи)! Едва ли помни вече какво е цикъл, но съветите й ще ви бъдат много полезни.

  4. #104
    За пръв път ми дойде на 11 години даже нямах и толкова... бях на морето беше юли месец.. нито ме боля корем, нито нищо иначе казах на баща ми a след това на майка ми . Попринцим ми течеше много.

  5. #105
    Тааа знам че темата е стара ама кво да са прави... Дойде ми някъде на 13 септември 2015г тогава бях на 12. Дойде ми на село при дядо. Отивам до кенефа и какво да видя целите ми гащи бяха кафеви. Сложих си тоалетна хартия (нямаше превръзки на село). Стрестнах се малко. Ама като се прибрах и като видях че това е кръв се зарадвах нз защо . Чаках тати да отиде на работа и веднага казах на мама. Тя се зарадва както и аз. Показа ми как се слагат превръзките и това е . Странното беше че не усетих никаква болка. Нз дали баща ми е разбрал . Това е

  6. #106
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    няма защо да се притесняваш от баща си ^

  7. #107
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    на мен ми дойде на Нова година /31-ви/ бях на... 12 мисля

    първо казах на мама и тя много се зарадва, ахах

    womanhood kekeke

  8. #108
    Голям фен Аватара на black pearl
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    653
    На 1 юни,когато бях на 12.. Колко иронично. Бях навън ,имахме изложба от училище. Първо казах на най-добрата ми приятелка и след това на майка ми. Нито ми е обяснявала нещо, знаех си всичко.

  9. #109
    Голям фен Аватара на KaRiNa.Ni
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    657
    С подробности няма да разказвам за първи път ми дойде на 13 години.

  10. #110

    Превеждам ви думите на Foreverr

    „Дойде ми вкъщи. Прибирах се от пазара. Отидох до тоалетната и имах 1 капчица по гащичките и я избърсах, не ѝ обърнах внимание, но след 5 минути отидох пак до тоалетната и имаше пак малка и разбрах, че това е цикъл! После казах на мама, а на татко - не, но и да не кажеш на баща си, майка ти сигурно ще му каже, защото моите приятелки ми казват, че техните майки са казали!!! А за това кога ще ти дойде, сега ще ти кажа! Ами, трябва да имаш признаци за пубертета като растеж на височина, растеж на гърдите, окосмяване. Ако имаш тези признаци, скоро ще ти дойде!( 3 емотикона) , а и спокойно - не се притеснявай, ще ти дойде!( емотикон) “
    П. П. Направих малки поправки.
    Аз сама съм отговорна за щастието си!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си