.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1
    Guest

    Как да отслабна?

    MOLQ VI POMOGNETE MI.predi vreme po to4no 2 godini bqh klo6tava.sega sam na 15 i sam muskolESTA no napulnqh s 3 kg i nemoje da se kaje 4e sam debela no prosto ne mi e priqtno.tova mi e nai golemiq i edinstveniq kompleks i za tva vsi4ki v ku6ti se ebavat s men i mi vikat KUVTE a az se zatvarqm i si reva .pravq kub uprajneniq.potq se kato svinq i ni6to probvah i s dieti no ni6to a zn 4e ot hap4etata se oburkvat hormonite ama i s tva probvah i ni6to i pak sam si muskolesta no ptosto trqbva da se pobere v lubimite si dunki v razmer 26 za vas moje da e sme6no za man e nai vajnoto ne6to na sveta i MOMI4ETATA ME RAZBIRAT .KAK???
    BLAGODARQ

    Редактирано от ^npocTo^a3^f^
    6 и 7 точка от правилника!

  2. #2
    offff mili4ka...zabravi za dietiteee...purvo qvno ti e gen da si muskulesta i tova ne moje da promeni6,gledai da mine6 na pove4ko naturalna hrana imam predvid plodove,zelen4uci,prez lqtoto tova se qde predimno...su6to mle4ni produkti zaduljitelno,pile6ko,ako iska6 probvai s dieti4ni hrani,az dr ne qm osven takiva,malko po-skupi4ki sa,no ne 4ak tolkova..ima golqmo raznoobrazie,az kato po4nah s tqh svalih 3 kg,pove4e ne mojah s tezi hrani4ki,no posle produljih da si gi hapvam za poddurjane na formata,koqto jelaeh.......imat si kalorii,ne malko,no hranite sa zdravoslovni,uskorovqt metabolizma,sustavkite se priemat po-burzo.......probvai s dieti4ni solenki,tofu(vid sirene i ka6kaval),soeva,dieti4na maioneza bez qica,postni medenki i mnoooogoo drugiii lakomstva,koito ne sa 4ak tolkova vkusni ,no stavat
    I like Walking In The RAIN CAuse NO one SeeS i'M cRYIN' ***adDIcted To REtRO***

  3. #3
    Повече от фен Аватара на paola_Rey
    Регистриран на
    Jun 2007
    Мнения
    388
    i az nosex razmer 26 dokato ve4e v 27 sam si dobre ama ne moga da go proumeq i sa pobarkvam za6toto iskam edin nomer po malak ,a sq po temata-prosto mini na plodove i zelen4uci pii mnogo voda i gotovo

  4. #4
    Guest
    mi da az samo tva qm
    a iskam razmer 26
    6ot napravooooooooo...........
    UJAS

  5. #5

    Re: Как да отслабна?

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    MOLQ VI POMOGNETE MI.predi vreme po to4no 2 godini bqh klo6tava.sega sam na 15 i sam muskolESTA no napulnqh s 3 kg i nemoje da se kaje 4e sam debela no prosto ne mi e priqtno.tova mi e nai golemiq i edinstveniq kompleks i za tva vsi4ki v ku6ti se ebavat s men i mi vikat KUVTE a az se zatvarqm i si reva .pravq kub uprajneniq.potq se kato svinq i ni6to probvah i s dieti no ni6to a zn 4e ot hap4etata se oburkvat hormonite ama i s tva probvah i ni6to i pak sam si muskolesta no ptosto trqbva da se pobere v lubimite si dunki v razmer 26 za vas moje da e sme6no za man e nai vajnoto ne6to na sveta i MOMI4ETATA ME RAZBIRAT .KAK???
    BLAGODARQ

    Редактирано от ^npocTo^a3^f^
    6 и 7 точка от правилника!
    Бъди си ти, каквато те е създал Господ.

  6. #6

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Sofiq
    Мнения
    84
    Dam purvo, ti sega rastej t.e.razvivash se,tova si e otdelno 4e e gen dali da si muskolest slab pulen itn.No ako iskash da si s hubava figura i za napred da svalish nqkoe drugo kilce no ne s drasti4ni merki koeto e dosta bezotgovorno za zdraveto ti ot sega si naloji nqkoi hranitelni navici qj pove4e zelen4uci plodove pileshko no po vazmojnost ne purjeno ribka, ograni4i sladkoto ili qj 4eren 6okolad, ti4ai ska4ai na vaje fitnes i 100%6te izglejdash super no nedei s drasti4ni dieti zashtoto ot opit ti kazvam mnogo seriozno mojesh da si navredish na zdraveto.
    Neshtoto koeto nqmash ti prechi da ocenish tova koeto imash.

  7. #7
    Супер фен Аватара на monityY
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Sofia, Bulgaria
    Мнения
    2 291
    1voto koeto trea da naprai6 e da "prevurne6 tezi muskuli v slanini" taka da go kaja ot kakvo si gi natrupala?kakvi uprajneniq pravi6 spri da uprajneniq za muskulite koito sa ti dosta razviti... 6te otneme dosta vreme dokuto gi prevurne6 v slaninki :P ... zapo4ni da se tup4e6 pove4e a ne gladuvai za da moje po lesno da se spravi6 s muskulite,daje moq suvet e da spre6 sqkakvi uprajneniq... sled vreme kogato ve4e muskulite gi nqma.. 6te ti preporu4am edna dieti4ka mn e lesna az otslabnah s neq 13 kg za 8 meseca daje ne q i spazvam kak trea xax taka4e 6e ti q dam neq i 6e trugne6 na fitnes ili nqkfo ssport4e.. daje po dobre ne fitnes 4e da ne naprai6 pak muskuli.. 6e se zapi6e6 na voleibol primerno da se izdulji6 malko... ili ne6to takova.. 6e po4ne6 da ti4a6,qko ti4ane trea,karane nakolelo.. no to puk prai muskuli.. na4i ot nego po po malko i 6e otslabne6...Pri4inata poradi koqto ne otslabva6 e 4e ili ne pravi6 kakto trebva uprajneniqta ili ne spazva6 dietite kakto trqbva ili prosto ne sa dobri za tebe ili nai vuzmojnata pri4ina e MUSKULITE,prosto dokuto ne gi mahne6 nqma opravqne.. ako mine vreme i ne moje6,qvno strukturata ti e takava i prosto si muskulesta.. togava ve4e nz.. posuvetvtai se s lekat
    Smiling does not necessarily mean you're happy, sometimes it just means you're strong.

  8. #8
    Напълно те разбирам.Аз имам едни дънки 25 номер, които страшно ми харесват и никога не бих се простила с тях и в любимият ми панталон трудно влизах, но сега всичко е ОК.Значи аз използвах диетата, която ще ти напиша по-надолу, само 5 дни, след което започнах да закусвам примерно с 1 вафла или пък филийка с тънък слой сладко, за обяд нещо подобно като за закуската и за вечеря ядях, тва което ми сготви майка ми, само че в ограничени количества и без хляб, а понякога минавах и без вечеря.Ето и диетата:

    Първи и втори ден:

    1 литър доматен сок или 1 литър мляко + 1 филийка пълнозърнес хляб се разпределят за целия ден.

    Трети и четвърти ден:

    Закуска:
    Чай или кафе, 1 филийка хляб с масло, 2 чаени лъжички мед.

    Обяд:
    Пилешки бульон с 2 супени лъж. грах, 1 филийка хляб.

    Следобед:
    Една чаша чай с 1 чаена лъжичка мед

    Вечеря:
    2 варени яйца или 50г кашкавал или 100г задушена риба или 100г варено пилешко месо.

    Пети ден:

    Закуска:
    2 праскови или 2 ябълки

    Обяд:
    Зеленчукова супа (без картофи), 1 филийка хляб

    Следобяд:
    1 ябълка или 1 кайсия

    Вечеря:
    Зеленчукова салата, 1 филийка черен хляб.

    Успех

  9. #9

    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    iN y0ur nighTmaRes..
    Мнения
    79
    БЕЗ ДИЕТИ скъпа ... разрови се из форума и ще намериш доста лоши последици от така харесваните от всички момичета диети ...
    Baby Baby,
    When we first met, I'd never felt something so strong..
    You were like my lover and my best friend..
    All wrapped in one with a ribbon on it ^
    ~{*I miSs y0u, bAby*}~

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си