.
Затворена тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13

Тема: Сутиен?

  1. #1

    Сутиен?

    iskam da vi popitam dali moga da nosq sutien spored vas?Gradnata mi obikolka e 82-85 i ne sam debela e ne sam 4ak i slaba no nqmam slanini na korema i ....i cicite ne sa mi slanini e kajete?

    Редактирано от ^npocTo^a3^f^
    Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

  2. #2
    Guest
    Ти луда ли си? (сериозно)
    Колко ти е гръдната обиколка под гърдите и колко е като я премериш през зърната?

  3. #3
    pod gardite mi e 77 no az q merq kakto lekarkite parvo otpusnata posle vzimam vazduh

  4. #4
    i q merq varhu zarnata samo-82-85 a ako e mera kakto ti kazva6 e 77-85

  5. #5
    eho otgovorih na gostat

  6. #6

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    l0ve4
    Мнения
    38
    Ей,мацка,що не вземеш да поговориш с майка си,вместо да пускаш 100 теми Не,че нещо,ама тя най-добре ще ти обесни всичко..

  7. #7
    e ne sam puskala 100 temi neska sam pusnala samo 1 i tq e tazi Ami nz moi da pogovorq s maika mi ama tq ima ogromni cici i mai 6te kaje 4e o6te sa mi malki

  8. #8

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    l0ve4
    Мнения
    38
    Ем,така не мога да преценя,но ако мислиш,че ти е време,отиваш в магазина,питаш за най-малкия сутиен,мериш и преценяваш..пълниш ли чашката или ти е малък и така.. Не е толко трудно..Ако пък те е срам или нещо друго,казваш "Мамо,искам сутиен" и я хващаш и отивате заедно

  9. #9
    ami az imam 1 star sutien na sestra mi koito ne i stava i e 75 B ,v4era go merih i mi be6e to4en a nai malkiq nomer e 70 B ZNA4I NE SAM NAI MALKIQ I MOGA DA NOSQ?

  10. #10
    Какво толкова си се завайкала.. можеш ли или не! Дори и най-малкия номер да е... щом имаш желание - носи!

    "...И все пак, всичко е Истина..." - казала Лъжата!

  11. #11

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    l0ve4
    Мнения
    38
    Ами ти сама си го каза...можеш,щом ти става какъв е проблема

  12. #12
    oki blagodarq na vsi4ki macki 4e mi otgovoriha zna4e dnes otivame s mama do magazina da kupim 2-3 sutiena

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    oki blagodarq na vsi4ki macki 4e mi otgovoriha zna4e dnes otivame s mama do magazina da kupim 2-3 sutiena
    С това считам темата за приключена и я заключвам.
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си