.
Затворена тема
Страница 1 от 125 123451151101 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 3121
  1. #1

    Ако търсите някоя песен пишете ТУК !!! /vol.2/

    Който търси някоя песен да пише тук, вместо да пуска нова тема...

  2. #2
    Мицито
    Guest
    Значи търся една но нз как се казва нещо от рода на Suck doog или нз пее се Сак сак доог нещо такова стила е рап тка мисля

  3. #3
    Guest
    въпреки че съм почти сигурен че няма да ги имате да пробвам за всеки случай root souljah- true love, king song и revolution

  4. #4
    Аватара на Jeuelle
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    Blondeland
    Мнения
    2 138
    Al Green - Simply Beautiful [-o<
    Hey ! Mr Tambourine Man, play a song for me,
    In the jingle jangle morning I'll come followin' you..

  5. #5
    Вчера чух една песен от тела на един познат, ама ще го видя чак довечера сигурно пък искам сега да си намеря заглавието на тази песен...значи пее жена, не на български пее нещо от рода на: полудеа........ Ако някои се сеща да пишееееее

  6. #6

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    В мечтите ти
    Мнения
    104
    Търся една песен, но незнам как се казва, пеяха я в последния епизод на Хавайски бряг, който излъчваха по FoxLife... Пееше се: "You don't know what is life, babby, you don't know what is life... love somebody, love somebody..."
    Be FREE!!! And feel the love...

  7. #7
    Супер фен Аватара на Qnchety
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    1 235
    Мм търся ония кючек Дале Дале!

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от ThE_sEa_GiRl{}
    Мм търся ония кючек Дале Дале!
    Asko Shen - Lesh Dale
    http://www.data.bg/f.php?fid=27603554

    Don Omar - Dale Don Dale
    http://www.data.bg/f.php?fid=12153232

  9. #9

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    В мечтите ти
    Мнения
    104
    Цитирай Първоначално написано от SUNriSe_f
    Търся една песен, но незнам как се казва, пеяха я в последния епизод на Хавайски бряг, който излъчваха по FoxLife... Пееше се: "You don't know what is life, babby, you don't know what is life... love somebody, love somebody..."
    някой сеща ли се
    Be FREE!!! And feel the love...

  10. #10
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Цитирай Първоначално написано от SUNriSe_f
    Цитирай Първоначално написано от SUNriSe_f
    Търся една песен, но незнам как се казва, пеяха я в последния епизод на Хавайски бряг, който излъчваха по FoxLife... Пееше се: "You don't know what is life, babby, you don't know what is life... love somebody, love somebody..."
    някой сеща ли се
    версията на Майкъл Болтън
    Bee Gees
    Jimmi Somerville
    моята любима
    Страааааахотна песен!!!MJ в "Хавайски бряг" я беше изпяла чудесно, много нежно!Повече ми допада в изпълнението на жена, но всеки с вкуса си...

  11. #11
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    сф
    Мнения
    294
    moje li nqkoi da mi nameri spe6no na YELLOW ima6e edna pesen takava kato sustezanie zvu4i malko,ako nqkoi se se6ta pls namerete mi q O


  12. #12
    Guest
    Tursq si edno house-4e...to e ispansko...i e mnogo populqrno...pee se...." la diskoteka...los bombones..."
    Ako nqkoi se seti,6te sum blagodarna

  13. #13
    Голям фен Аватара на cvetityy
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    софянче съм си
    Мнения
    547
    major k-who the fuckis captain jack
    Има две непреодолими трагедии в живота: едната е да загубиш копнежа на сърцето си, а другата да си го възвърнеш!


  14. #14
    Голям фен Аватара на cvetityy
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    софянче съм си
    Мнения
    547
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Tursq si edno house-4e...to e ispansko...i e mnogo populqrno...pee se...." la diskoteka...los bombones..."
    Ako nqkoi se seti,6te sum blagodarna

    Само за това се сещам което мисля че е е отговарящо горе долу на описанието и характеристиките които си дала ето линк ако не е тя съжалявам

    http://www.data.bg/f.php?fid=25811499
    Има две непреодолими трагедии в живота: едната е да загубиш копнежа на сърцето си, а другата да си го възвърнеш!


  15. #15

    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    385
    Плс помогнете и на мен..
    Песента от рекламата на пантен (шампоана) тя е старичка, ама парчето ме кефи много, който знае да пише ще съм му мн благодарна

  16. #16

  17. #17
    miii az tarsq na John Gregory - Ride Of Your Life mn 6te sam blagodarna ako q nameri6 6ot ot mn vreme q tarsq
    " I do not know with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones. " Albert Einstein

  18. #18
    Guest
    zdraveite imam samo 1 molba na nqkoi slu`aino da mu se namira na David Bisbal-Digale i the sun za6toto nikade ne moga da gi namerq nito v datata nito v google.

  19. #19
    ___vik4eto
    Guest
    zdr na vsi4ki az iskam da vi pomolq za ne6to: ako nqkoi znae sait4e za teglene na prevedenite tekstove na pesni molq da mi kaje pls 10x predvaritelno

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от ___vik4eto
    zdr na vsi4ki az iskam da vi pomolq za ne6to: ako nqkoi znae sait4e za teglene na prevedenite tekstove na pesni molq da mi kaje pls 10x predvaritelno

    http://otkrovenia.com/

    Попитай още един път.

  21. #21

    .......

    Еми търся на red hot chili peppers-by the way ама хоусе жариянта;Една друга дето се пее нещо от рода на"Yes,I wanna fly...on other rainbow...so high";както и една дето е с китарка май,хаус е песничката и много я пускат това лято...предварително благодаря

  22. #22
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    еми на Korn-revolution,na DJ Tiesto-Flight 643,една на Мерелин Менсън,дето в нея се пее ''It's a girl,it's a girl '' ма не знам как се казва Linkin Park-Breaking the habbit

  23. #23
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    562
    Ako nqkoi moje da mi nameri pesni na BG pevicata-The Drill [-o<
    В този момент има 6 милиарда 502 милиона,867 хиляди и 120 човека в света.Повече или по-малко.А понякога всико, което ни трябва е един.За добро или зло...

  24. #24
    Ааа искам песента от сериала Лас Вегас плсссс
    Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме затрудняват.

  25. #25
    Paradise_Lost аватара ти ми харесва това момче от филм ли е ? ако е кой е филмаа ??
    Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме затрудняват.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си