.
Отговор в тема
Страница 10 от 10 ПървиПърви ... 678910
Резултати от 226 до 240 от общо 240
  1. #226
    Цитирай Първоначално написано от Bukuuu Виж мнението
    Това е наистина сериозен проблем и не знам защо хората се надсмиват на тези, които се самонараняват, а вместо това не ги подкрепят и не се опитват да им помогнат.
    Nobody gives a fuck.



    По темата: Предпочитам рендето, ако ще се самоизмъчваш по-добре да го сториш качествено.

  2. #227
    Повече от фен Аватара на teen95
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    338
    Не

  3. #228
    Не. Не е нужно, защо?

  4. #229
    Да..Когато ме нервират..

  5. #230
    Мноо тъп въпрос .. НЕ !!!

  6. #231
    Преди години правех нещо подобно, но определено не е било рязане на ВЕНИ. Просто съм си рисувала фигурки, писала съм неща, но не е било дълбоко. Нямам идея какво съм се опитвала да постигна с това. Определено твърдението, че по този начин намалява вътрешната, емоционална болка не е вярно! Поне при мен не беше! И сега като си гледам белезите ми иде да се самоприбия. -.-

    Кхъм.. Та искам да напиша още нещо което ще бъде добре да се прочете от днешите "имо" деца.

    Ако искате да се самоубивате - пистолет в главата, обесване или свръхдоза. Рязането не е добър вариянт първо, защото всички позьори го правят, второ, защото ще ви лепнат етикет - "търсещ внимание". И трето - наистина е много бавен и болезнен начин за самоубийство.

    И най-вече спрете с тези "имо" шитни. "Имо" далеч не значи да се разхождаш като накичена коледна елха по улиците..
    Последно редактирано от DeniseWallace : 12-18-2012 на 15:36

  7. #232
    Повече от фен Аватара на Bukuuu
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Хасково
    Мнения
    491
    Цитирай Първоначално написано от Ambiguous Виж мнението
    Nobody gives a fuck.



    По темата: Предпочитам рендето, ако ще се самоизмъчваш по-добре да го сториш качествено.

    Стана ми мъчно за теб.............

    Don’t waste a minute not being happy. If one window closes, run to the next window - or break down a door.

  8. #233
    Повече от фен Аватара на Bukuuu
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Хасково
    Мнения
    491
    Цитирай Първоначално написано от DeniseWallace Виж мнението
    Определено твърдението, че по този начин намалява вътрешната, емоционална болка не е вярно!
    Не знам кой е твърдял подобно нещо. Имам познат, който се самонараняваше и знам много добре. Това не води до намаляване на душевната болка, а просто ти помага за малко да се абстрахираш от нея и да се съсредоточиш върху физическата.

    Don’t waste a minute not being happy. If one window closes, run to the next window - or break down a door.

  9. #234
    Супер фен Аватара на pifiella
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Шоколадовия град
    Мнения
    2 456
    Живеете в хубав свят, единствените ви проблеми са, че някой ви гледа на криво/че имате 4-ка по математика/че гаджето ви не е принцът на белия кон/че мама и тати няма да ви купят новия айпод,айпад и там каквито бяха.../че сте дебели и вече не носите дънки 22 номер/ че няк'ва кифла,разбираш ли,има по нови найкове от твоите и света ще свърши..........................
    Мога да изреждам цял ден от въображаемите ви "проблеми',но просто няма смисъл,защото повечето от вас няма да го разберат,а ще започнат да си търкат ножчета по ръцете,за да се снимат за фейсбука или за да направят невероятно оборотна тема в тийна.
    Е да ви светна,че повечето нормални хора не си режат ръцете без причина или за да извлекат душевната си бокла?!WTF?
    Сигурно сте на 13-14 и си мислите,че е супер якото да си издълбаеш азбуката на ръчичката,защото светът е лош и не те разбира и то как може да те разбере - та ти си следващия Нютон или Айнщайн.
    Нали знаете,че по болниците лежат толкова умиращи хора,които биха дали всичко,ако можеха да са на ваше място и да се бодат,дращат,режат или там каквото правите, само за забавление, а не от необходимост. Има деца на вашите и на моите години,които не знаят какво е ден без болници и игли,вените не им се виждат от системи и абокати,а вие си режете вените за забавление?
    Като не ви се живее вземете се хвърлете от някъде и изчезнете, а не симулирайте болка и отхвърленост, защото когато един човек е решен да умре,той няма да си "попипва" кожата с ножче,а ще си го забоде в сърцето. Какви човешки изроди сте, та си причинявате болка, когато сте здрави, прави и животът е пред вас?
    И ако все пак имате некви невероятни проблеми, за чието решаване се изисква ползването на остри предмети,то поне ползвайте български, та да стимулирате родното производство. Защото такива като вас има бол - неразбрани,объркани и ненормални!
    Айде сега ме нахрането,ама здравата!
    Последно редактирано от pifiella : 12-21-2012 на 10:30
    Хората понякога не забелязват как плаче през ноща този,който върви в живота смеейки се!

  10. #235
    Не.Не смятам да го правя.Една приятелка се е рязала от лакътя нагоре и даже има белези,което не е много приятно.
    Не ми пука какво мислят за мен хората.Важно ми е какво мислят за мен,хората които аз държа на тях!

  11. #236
    всеки ден

  12. #237
    Това е не нормално.. Не че нещо, но окей кофти ти е за нещо, каквото и да е то, просто не се режи.. С много хора съм си развалил отношението, заради такива неща. Мразя около мен да има такива хора! Нищо лично, просто изразявам мнение.
    Последно редактирано от iordanov01 : 02-20-2017 на 22:53
    Supernatural is the best series FOREVER !!!

  13. #238
    Asensexsea4321
    Guest
    Някой Правил ли е секс във даскалото си

  14. #239
    bananagirl
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Asensexsea4321 Виж мнението
    Някой Правил ли е секс във даскалото си
    въпрос на място.

  15. #240
    Лел, правила съм го >.>
    Чисто и просто заради самата болка, не заради "проблеми", "разбито сърце" и етк.
    Харесва ми усещането първите няколко секунди, след като се 'нарежеш'.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си