.
Отговор в тема
Страница 6 от 10 ПървиПърви ... 2345678910 ПоследнаПърви
Резултати от 126 до 150 от общо 240
  1. #126
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    да. с ножче за бръснене и не мисля,че беше ненормално имах си сериозна причина, но целта на рязането не беше да умра, а по скоро да се абстрахирам от болката вътре в мен
    и на мен ми се се случвало, но съм прекалено страхлива, а и ценя живота си...просто криза, емоционална дупка, депресия, пубертет...и всичко това примесено с насилие...

  2. #127
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от be_true
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    да. с ножче за бръснене и не мисля,че беше ненормално имах си сериозна причина, но целта на рязането не беше да умра, а по скоро да се абстрахирам от болката вътре в мен
    и на мен ми се се случвало, но съм прекалено страхлива, а и ценя живота си...просто криза, емоционална дупка, депресия, пубертет...и всичко това примесено с насилие...
    Боже! Ти ме подкрепи и не ме огаври! Ти не ми каза 4е съм ненормална заблудена кранта! Ееей най-накрая малко разбиране и за мене в тоя форум \/

  3. #128
    Не И НЕ БИХ!Живота ми е скъп,нищо че пресичам на червено!!!Според мен е хипер тъпо да си реже вените някой или да се самоубива по какъвто и да било начин!!Всеки има за какво да живее!Ако се самоубия на кого ще помогна ...на себе си.....Ами роднините,приятелите,съуче ниците,учителите...или по-скоро казано всички които ме познават какво ще си кажат....."Какво хубаво дете беше,как можа"...родителите ще се стопят от мъка....та...КЪВ Е СМИСЪЛА? Депресия.....какво е това състояние в което всеки си мисли че му е крив света....еми не света му е крив...той е крив за света....На 18 години съм и никога не съм изпадала в депресии....имала съм много кофти връзки и кофти приятелства....била съм зарязвана и т.н......като ми се случи нещо такова вдигам глава и си казвам "Кво толкова.....живота е пред мене"!!!Замислете се малко.........
    Take this broken wings and learn to fly again and learn to live so free
    and when we here the voices sing the book of love will open up and let us in
    so take these broken wings!

  4. #129
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    да. с ножче за бръснене и не мисля,че беше ненормално имах си сериозна причина, но целта на рязането не беше да умра, а по скоро да се абстрахирам от болката вътре в мен
    еми и аз за тва говора ама никой явно не разбира
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  5. #130
    Guest
    И аз не съм си рязал вените но веднъж и аз седях с ножа часове на ред и накрая.... си отрязах филията и тя беше перфектна след това я намазах с топено сирене и лютеница и си я хапнах сладко

  6. #131
    Guest
    Според мен тази тема трябва да се премести в "Здравни проблеми и венерически болести" не се базикам .. какъв човек трябва да си за да си режеш вените .. някои по на гове викат че си ги режат за повече внимание "да. с ножче за бръснене и не мисля,че беше ненормално имах си сериозна причина, но целта на рязането не беше да умра, а по скоро да се абстрахирам от болката вътре в мен" ето например реже си вените за да привлече внимание! глупаво е .. и мисля че повечето хора го правят за внимание щот ако искам да се самоубия ще гледам да го направя по начин по койт не могат да ме спасят а не да знам че някой ще дойде след 5 минути и знам че ще ме спасят и да си ги резна за да ми обърнат внимание амотата са глупави правят всички тея простотии щот искат да са различни

  7. #132
    Супер фен Аватара на BlueAvalanche
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Delije sever
    Мнения
    1 371
    Сериозна причина да се самоубиеш ?! Вие сте болни
    Jebem te u usta, jebem te u oko

  8. #133

    Баси яката тема.
    Не.

  9. #134
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Според мен тази тема трябва да се премести в "Здравни проблеми и венерически болести" не се базикам .. какъв човек трябва да си за да си режеш вените .. някои по на гове викат че си ги режат за повече внимание "да. с ножче за бръснене и не мисля,че беше ненормално имах си сериозна причина, но целта на рязането не беше да умра, а по скоро да се абстрахирам от болката вътре в мен" ето например реже си вените за да привлече внимание! глупаво е .. и мисля че повечето хора го правят за внимание щот ако искам да се самоубия ще гледам да го направя по начин по койт не могат да ме спасят а не да знам че някой ще дойде след 5 минути и знам че ще ме спасят и да си ги резна за да ми обърнат внимание амотата са глупави правят всички тея простотии щот искат да са различни
    Смейте ми се,че съм различна, а аз ще ви се смея защото всичките сте еднакви. И не знам от къде ви дойде великата идея, че искам внимание. Аз даже като се нарязах и не исках никой да вижда срязаното - нито майка ми, нито приятеля ми, нито съучениците ми. Не искам ничие съжаление. Моята цел в живота не е да съм атрактивна мацка, дето всички да я познават и да е измачкала чаршафите на половината град! От хората, от които искам внимание съм го получила. Просто наистина имах сериозни проблеми, за които не искам да говоря и с които не исках и да тревожа най-блиските си хора. А както вече казах - целта ми не беше да умирам, а просто да се абстрахирам от болката в себе си. (Ако щях да мра знам и по-добри начини. Наясно съм къде баща ми си държи пистолета и тогава наистина никой няма да ме спаси)

  10. #135
    Аватара на rashito0o
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Бургас
    Мнения
    642
    не и не бих пробвала
    OnLy God CaN Judge Me !

  11. #136
    абе тая мода не ми е по вкуса просто.. Ако мисля да се самоубивам(което всъшност няа да го бъде..) то ще бъде с отрова

  12. #137
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Цитирай Първоначално написано от FernandoTorres`fan
    Сериозна причина да се самоубиеш ?! Вие сте болни
    Можеш само да се радваш, че не са те пребивали докато изгубиш съзнание, приятелче.Завиждам ти.

  13. #138
    Не но бях на път да го направя сега като се замисля съм била страшно глупава

  14. #139
    Егати тъпия въпрос
    кой нормален ще го направи!?

  15. #140
    Не и никога не бих.Не понасям кръв и не съм мазохистка.Ще ми е гаднo и няма да се пристраша.
    <3 ^^

  16. #141
    Никога, мен даже ме е страх да го направя.

  17. #142
    Голям фен Аватара на Iviqna
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Stranata na 4udesata :Pp
    Мнения
    714
    абе пробвах веднъж
    без причина еи така просто,но не толкова далбоко,а просто еи теи отгоре
    даже и кръв не пусна
    http://www.vbox7.com/play:6c61a679 БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !!!!!!!!!!!!!!!

  18. #143
    Guest
    horaaa vie ludi li steee ??? za kfo vi e da si rejete venite

  19. #144
    Голям фен Аватара на SunnyG
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    In the future..
    Мнения
    781
    Не съм и ако някой ден реша да се самоубивам,ще гледам да измисля по-безболезнен и не толкова мъчителен начин..
    Животът е всичко онова,което ни се случва,докато правим планове за бъдещето.

  20. #145
    Да и не защото е "модерно" ,а просто показвам психическата болка наяве (и въобще не се гордея с това) ... И до всички ,които ще кажат на мен или на други като мен "емо" мога да кажа ,че може наистина да имаме проблеми .Но не всички.

  21. #146
    Супер фен Аватара на druzilla
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    България
    Мнения
    1 182
    Цитирай Първоначално написано от tcobain Виж мнението
    Да и не защото е "модерно"
    Много тинейджъри го правят,защото мислят,че изглеждат готини,приличайки на "емота" . Истината е,че е супер глупаво и въпреки,че никак не се гордея с това - аз също съм го правила.Не е било с цел да умра (минавало ми е през главата,но не съм имала смелостта буквално да си прережа вените).Имах си своите проблеми,но след като родителите ми видяха белезите си създадох още допълнително.Разделих се с момче,което много обичах и си издълбах името му в ръката си с макетен нош (гениална идея,няма що) и белега все още си стои.От много време не съм се рязала,въпреки че съм изпитвала нуждата.
    П.с. : Тези,които не са прибягвали до това - БРАВО! и недейте да опитвате,това не е решение на проблема!

  22. #147
    да, и сега трябва да нося големи гривни, за да не видят нащее ;д

  23. #148
    Супер фен Аватара на DennisCobain
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    2 304
    Вените не съм си рязала, но ми харесва от време на време да се режа тук там когато се чувствам супер депресирано колкото да ми потече кръв, а не да си режа вената..
    То ако си срежете вената друг изход освен бърза помощ и шиене или 2 метра земя над вас не виждам.
    Последно редактирано от DennisCobain : 07-30-2012 на 11:25

  24. #149
    Каква порода си ти?

  25. #150
    Цитирай Първоначално написано от kvartalnata_kuchka_69 Виж мнението
    Не,и никога не смятам да пробвам
    много против съм.. !

    Във всяка жена се крие звяр. Лошо за този, който го събуди и прекрасно за този, който го обуздае.. <3

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си