.
Отговор в тема
Страница 2 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 82
  1. #26
    Цитирай Първоначално написано от И.Крумов
    а значи само турците са рязани такали ?? НЕ !
    е ми аз съм рязън и не съм турчин нито пък мангал !
    Аз съм чистокръвен Българин !

    п.с. темата е много тъпа !!



    До виждане

    /И.Крумов/
    е, добре... и евреите родени в България се обрязват задължително. ако българското ти име те прави българин, бре... чудно!?

  2. #27
    Imah edno gadje turchin koito beche obrqzan useshtaneto e savsem sushtoto kato pri neobrqzan kato edinstvenata razlika koqto az zabeqzah e v tova che obrqzaniqt penis e mnogo po-chist v smisal che kato q nqma tazi cipichka otgore moje mnogo po-lesno da se izmiva nali s tazi cel se pravi obrqzvaneto vse pak
    Ayudame olvidarte si te vas!

  3. #28
    ujas s rqzan IuLLLL nikoga... tfa trabva da sam drogirana piqna bita zagorqla.. za da se e*a s Rekaz ujas... tolkova li sa svar6li balgarite 4e s rezaci... btw nqma sig razlika osven 4e sa mi kazvali 4e pri rqzanite pe*isi nqma mirizma ....nz i nikoga nqma da razbera.... !!!

  4. #29
    Guest
    ah posledniq komentator kolko e prost... v 10 mneniq se kaza 4e ne stava duma za rasa a za tova dali ti e obrqzan penisa moje da si bulgarin i pak da si 'rqzan' ( az sym takyv i mi se naloji po lekarski predpisaniq(bulgarin sym))

  5. #30
    dsaddas
    Guest
    i az zaradi tova sam obrqzan poradi lekarski prichini... kat0 teb ama ima nqkoi typi putki koito mnogo zadrusteni !!

  6. #31
    tai kato dokolkoto znam evreite gi obrqzvat a az ne spala s evrein nz ama edva li ima nekva osobenna razlika
    Толкова те търсих,че земятя заприлича цялята на теб,толкова те исках,че нарекох с името ти всяка моя вещ.

  7. #32
    Супер фен Аватара на naMy4Ho_KoTe
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Захарен памук
    Мнения
    2 045
    Почти ми е все тая. Предпочитам все пак необрязан

    RAWRR, я си е*и майката. Ходи се занимавай с нещо полезно, не с клевети. Де*ба и пиклата.

  8. #33
    само с рязан!по чист е и мирише хубаво

  9. #34
    Супер фен Аватара на naMy4Ho_KoTe
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Захарен памук
    Мнения
    2 045
    Цитирай Първоначално написано от You are following
    само с рязан!по чист е и мирише хубаво
    Ами... Аз досега не съм попадала на необрязан, който да мирише зле. Всичко си е въпрос на хигиена. Едно рязане няма да ти спести сапуна, а пък това да имаш малко повече кожа не значи че ще вони на кенеф.

    RAWRR, я си е*и майката. Ходи се занимавай с нещо полезно, не с клевети. Де*ба и пиклата.

  10. #35
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    s0mewhere over the ra!nbow
    Мнения
    151
    По принцип обрязването на българин става поради една причина която знам аз. Фимоза - слепване на главичката на пениса за кожата. Единствения изход от тази ситуация е обрязването или цепване с минимален шев. Болката е неуписуема , 20-30 минути където целият ти живот минава на лента

  11. #36
    adsafg
    Guest
    а бихте ли отказали?

  12. #37
    Мега фен Аватара на MoHuTo
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Там някъде в прегръдките на самотата..
    Мнения
    3 575
    Еми не съм пробвала

  13. #38
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    s0mewhere over the ra!nbow
    Мнения
    151
    Цитирай Първоначално написано от nikoletata
    извратена работа, много е гадно, веднъж гледах един такъв в един видео чат
    ахахахха , забавна си , ти па по кво го разбра че е рязан ?! Само да те осведомя че след рязането кожата пораства до известна степен

  14. #39
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    sofiq
    Мнения
    1 000
    ne sum pravila sex s obrqzan no mnogo mi se iska

    Moje da sum bila tvoq , moje i da buda tvoq , moje i nikoga da ne sum tvoq - izbora e tvoi))

  15. #40
    Едва ли ...?Спермата му тряя идва по бавно ...
    Fitness Forever

  16. #41
    hahaah
    Guest
    тези, които казват че няма разлика много грешат. а тези, които казват че няма да го направят никога само ще изпуснат. но това си е техен проблем
    естествено, че е по яко с обрязан! това е най-малкото логично. а аз съм сигурна че ги мразите турците точно заради това защото ви е страх момчета, че ако някоя праи секс с турчин, повече няма да са върне при вас ахахахахахахахаххааххааха хах

  17. #42
    Супер фен Аватара на naMy4Ho_KoTe
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Захарен памук
    Мнения
    2 045
    Цитирай Първоначално написано от hahaah
    тези, които казват че няма разлика много грешат. а тези, които казват че няма да го направят никога само ще изпуснат. но това си е техен проблем
    естествено, че е по яко с обрязан! това е най-малкото логично. а аз съм сигурна че ги мразите турците точно заради това защото ви е страх момчета, че ако някоя праи секс с турчин, повече няма да са върне при вас ахахахахахахахаххааххааха хах
    Aз не разбрах кое му е логичното в ”по-яко е с обрязан” при положение, че не си се аргументирал/а. И защо замесваш момчетата? Доколкото зная въпроса е обърнат към момичетата. Айде помисли малко преди да пишеш, защото много тъжно ми става когато виждам толкова неадекватни изявления от страна на анонимни мушмули.

    RAWRR, я си е*и майката. Ходи се занимавай с нещо полезно, не с клевети. Де*ба и пиклата.

  18. #43
    Цитирай Първоначално написано от _Cuddly_
    разликата е точно никаква => няма значение дали е обрязан или не
    Съгласна. Също така, това че е рязан не значи, че е турчин. Причините за образвянето могат да бъдат не само религиозни, но и медицински.
    Успеваемостта е прaвопропорционална на желанието.

  19. #44
    Предполагаема ситуация: Излизам с някое момче(българин)нещата стигат до секс, виждам го че е обрязан и му казвам ЧАО! Нема да се прежаля.

  20. #45
    хахах
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от AnGeLwItHdEvILsOuL
    Предполагаема ситуация: Излизам с някое момче(българин)нещата стигат до секс, виждам го че е обрязан и му казвам ЧАО! Нема да се прежаля.
    ще кажеш че ще те коли. мен пък ми става жал от изявление на 15 годишни дето нямат никаква сексуална култура. пък и по-големи да сте, не си личи

  21. #46
    Nikson
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от AnGeLwItHdEvILsOuL
    Предполагаема ситуация: Излизам с някое момче(българин)нещата стигат до секс, виждам го че е обрязан и му казвам ЧАО! Нема да се прежаля.
    Чесно ли така ще направиш.Това показва колко си тъпа !

  22. #47
    Супер фен Аватара на naMy4Ho_KoTe
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Захарен памук
    Мнения
    2 045
    Цитирай Първоначално написано от AnGeLwItHdEvILsOuL
    Предполагаема ситуация: Излизам с някое момче(българин)нещата стигат до секс, виждам го че е обрязан и му казвам ЧАО! Нема да се прежаля.
    ”Нема да се прежалиш”????? Жертвай се за родината сииииии! Правете деца, та България да стане многолюдна!

    П.П. Изпаднала съм в едно такова шантаво настроение

    RAWRR, я си е*и майката. Ходи се занимавай с нещо полезно, не с клевети. Де*ба и пиклата.

  23. #48
    fdfsadfas
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от AnGeLwItHdEvILsOuL
    Предполагаема ситуация: Излизам с някое момче(българин)нещата стигат до секс, виждам го че е обрязан и му казвам ЧАО! Нема да се прежаля.

    p0radi kakva prichina ?

  24. #49
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Цитирай Първоначално написано от sexita
    Цитирай Първоначално написано от Kai Zen
    До известна степен може би обрязаните издържат малко повече поради неизбежното загрубяване на кожата на главата. Друга разлика не се сещам...
    точно...при претъркване на пениса в панталоните се получава..
    иначе по тая тема...мене питаите
    Супер си е.Не те е страх да му направиш свирка,хресва ми.Секса е с повече допур...не знам ...усещането е съвсем друго.Супер си е
    Че мен н ме е страх да правя свирка, нищо че не е обрязан. пенисът му не хапе!

  25. #50
    kepassa
    Guest
    Много интересна темичка.Моето мнение е че момичетата трябва да се обосновят с отговор.Аз например много пъти съм си мислел да се "резна".Може би за разнообразие в леглото и също така заради приятелката ми.Мисля, че има все пак някаква разлика в усещането при Жените особенно когато го изкарваш.Незнам може би е така.Имам приятелка която спи с резняк който си е българин и е много по-доволна.Незнам чесно дали да го направя но за тази работа си има и такива "играчки" по магазините/ е във фантастико едва ли /

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си