.
Отговор в тема
Страница 3 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 82
  1. #51
    Цитирай Първоначално написано от sexita
    Цитирай Първоначално написано от selassie

    ахахахха , забавна си , ти па по кво го разбра че е рязан ?! Само да те осведомя че след рязането кожата пораства до известна степен
    ????
    моля???
    Кожа няма никаква,мога да те осведомя
    не правя секс но си права
    имам си гадже,заместници,кандидати и най-добри приятели

  2. #52
    Цитирай Първоначално написано от sexita
    Цитирай Първоначално написано от ~BoRn^InLoVe~
    Цитирай Първоначално написано от sexita
    Цитирай Първоначално написано от selassie

    ахахахха , забавна си , ти па по кво го разбра че е рязан ?! Само да те осведомя че след рязането кожата пораства до известна степен
    ????
    моля???
    Кожа няма никаква,мога да те осведомя
    не правя секс но си права
    така е...аз поне не виждам...зараснал е перфектно,даже белег няма просто няма никакъв спомен от кожичката
    ами така де.ти да не мислиш,че тоя дето вика че зараствала кожа е виждал обрязан
    имам си гадже,заместници,кандидати и най-добри приятели

  3. #53
    само при мисълта че е турчин....няма да тругна с него...пък к'фо остаа за секс!!?!?
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  4. #54
    Цитирай Първоначално написано от Spork
    само при мисълта че е турчин....няма да тругна с него...пък к'фо остаа за секс!!?!?
    тва го запомнихме.кажи го още 100 пъти и няма да го забравим.и не си мисли пък че някой турчин ше умре да бъде с тебе
    имам си гадже,заместници,кандидати и най-добри приятели

  5. #55
    dahsduhas
    Guest
    xaaxa problema e v tova obache che nesam turchin .. ama te ot kade da znaqt.. pulni oliffreni !!!

  6. #56

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Bulgaria,Varna
    Мнения
    48
    apf..kfo zna4enie ima..obrqzani..neobrqzani..hora sa ... !
    relax take it easy ;}{}

  7. #57
    Супер фен Аватара на aniezina
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Някъде там....
    Мнения
    1 113
    Дори несъм виждала обрязан въпреки че имма някаква бегла представа какво представлява, и честно казано едва ли ще има някаква разлика според мен, даже може да е по-приятно, защото поне ще съм сигурна че е хигиеничен(до колкото знам при обрязаните почистването е по-лесно дори при обикновенно къпане докат оостаналите трябва да го заголят, да почистят а съм 100% обедена че има мърлячи които даже ине се сещат да го направят) И темата не е тъпа, въпреки че е стотната такава-просто на някои хора им е интересно нали затова ефорума-да обменяме опит и идеи. Та в заключение-не бих имала нищо против да правя секс със обрязан...
    Хвърлиха ме в Пирифлегетон а сега преплувам Ахерон. После ще се гмуркам в Мнемозина. Следва Кокит а след нея Стикс. Сетне ще се давя в Лета, докъто изтезаната ми душа се моли за водите на Еридан...
    http://bgpentagram.bulboard.com

  8. #58
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Тук говорим за обрязани или не. Не говорим за турци или българи. А аз котето си на турчин не давам. те са убивали прадедите ми, тука е било кървава баня.....нямам предубеждния към никоя друга народност. Но турчин.............абсурд!

  9. #59
    fdshdg
    Guest
    p0rincip si prava! no tuk v tazi tema ne g0v0rim za turci ... a za sex-a s obrqzan... ))

  10. #60
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    2 123
    ne znam ne sam pravila
    I Might Not Be The Best In The World,But The Best The World Has Ever Seen!!!!!!!!!!!

  11. #61
    Цитирай Първоначално написано от sexita
    Цитирай Първоначално написано от hahaah
    тези, които казват че няма разлика много грешат. а тези, които казват че няма да го направят никога само ще изпуснат. но това си е техен проблем
    естествено, че е по яко с обрязан! това е най-малкото логично. а аз съм сигурна че ги мразите турците точно заради това защото ви е страх момчета, че ако някоя праи секс с турчин, повече няма да са върне при вас ахахахахахахахаххааххааха хах
    хахахах,аз да кажа че с рязан ми беше първия път и после като видях един нерязан му се изсмях
    п.с.имаме си модератор расист.аз пък съм туркиня кремче
    имам си гадже,заместници,кандидати и най-добри приятели

  12. #62
    И.Крумов
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от KillSwitchEngage
    Цитирай Първоначално написано от И.Крумов
    а значи само турците са рязани такали ?? НЕ !
    е ми аз съм рязън и не съм турчин нито пък мангал !
    Аз съм чистокръвен Българин !

    п.с. темата е много тъпа !!



    До виждане

    /И.Крумов/
    Питам се защо си направил тази грешка като може да си поддържаш отлична хигиена и без тази глупост , а и оттук идва опасността за някакво загрубяване , което ще ти намали удоволствието от секса.

    п.с. мразим турците

    По някога някой неща се налагат. Бил съм и много малак и много ме болеше... и затова стана !! Но на мен неми пука !!

    п.с. мразим турците
    ДА !

  13. #63
    И.Крумов
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от AnGeLwItHdEvILsOuL
    Предполагаема ситуация: Излизам с някое момче(българин)нещата стигат до секс, виждам го че е обрязан и му казвам ЧАО! Нема да се прежаля.
    Много си тъпа !

  14. #64
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Guarana®
    Цитирай Първоначално написано от И.Крумов
    а значи само турците са рязани такали ?? НЕ !
    е ми аз съм рязън и не съм турчин нито пък мангал !
    Аз съм чистокръвен Българин !

    п.с. темата е много тъпа !!



    До виждане

    /И.Крумов/
    е, добре... и евреите родени в България се обрязват задължително. ако българското ти име те прави българин, бре... чудно!?

    НА МЕН ЛИ ВИКАШ ЕВРЕЙ ВЕ КУРВА СКАПАНА В МИРИСАНА ??
    ТИ СИ ЧИФУТИН ВЕ ЛАНО СКАПАНО МАНГАЛСКО !
    БОКЛУК ГРОЗЕН ! ЕЛА МИ КАЖИ НЕШО В ЛИЦЕТО ДА ТИ НАМАЧКАМ ТЪПАТА ГЛАВА СМОТАНА ПЕДАЛ ШИБАН !


    КВО КАТО СЪМ ОБРЯЗАН ВЕ, НЕСЪМ МАНГАЛ НИТО ПЪК ЕВРЕЙ !!
    ПО НЯКОГА СЕ НАЛАГА ВЕ, МНОГО СТЕ ТЪПИ !!

  15. #65
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Венера
    Мнения
    1 084
    НЕ САМО!
    АЗ ДОРИ ОБИЧАМ ДА ПРАВЯ СЕКС С МЪЖЕ БЕЗ ПИШКИ!

  16. #66
    Цитирай Първоначално написано от sexita
    Цитирай Първоначално написано от ~BoRn^InLoVe~
    Цитирай Първоначално написано от sexita
    Цитирай Първоначално написано от hahaah
    тези, които казват че няма разлика много грешат. а тези, които казват че няма да го направят никога само ще изпуснат. но това си е техен проблем
    естествено, че е по яко с обрязан! това е най-малкото логично. а аз съм сигурна че ги мразите турците точно заради това защото ви е страх момчета, че ако някоя праи секс с турчин, повече няма да са върне при вас ахахахахахахахаххааххааха хах
    хахахах,аз да кажа че с рязан ми беше първия път и после като видях един нерязан му се изсмях
    п.с.имаме си модератор расист.аз пък съм туркиня кремче
    дамм...не се съмнявам..а трябва да е пример...
    нали има една точка дет уж забранява теми свързани с дискриминация тъй де расова дискриминация
    имам си гадже,заместници,кандидати и най-добри приятели

  17. #67
    Фен Аватара на Mad&Bad
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Където си искам!
    Мнения
    173
    Цитирай Първоначално написано от ~BoRn^InLoVe~
    Цитирай Първоначално написано от sexita
    Цитирай Първоначално написано от ~BoRn^InLoVe~
    Цитирай Първоначално написано от sexita
    Цитирай Първоначално написано от hahaah
    тези, които казват че няма разлика много грешат. а тези, които казват че няма да го направят никога само ще изпуснат. но това си е техен проблем
    естествено, че е по яко с обрязан! това е най-малкото логично. а аз съм сигурна че ги мразите турците точно заради това защото ви е страх момчета, че ако някоя праи секс с турчин, повече няма да са върне при вас ахахахахахахахаххааххааха хах
    хахахах,аз да кажа че с рязан ми беше първия път и после като видях един нерязан му се изсмях
    п.с.имаме си модератор расист.аз пък съм туркиня кремче
    дамм...не се съмнявам..а трябва да е пример...
    нали има една точка дет уж забранява теми свързани с дискриминация тъй де расова дискриминация
    НЕ СЪМ РАСИСТ, но според мен всеки има право на лично мнение и независимо от това дали е модератор или не е свободен да го изкаже.
    Великите неща се градят върху твърдите основи на неуспеха!

  18. #68
    Mad&Bad прав си но трябва да го каже така че да не засегне другите
    имам си гадже,заместници,кандидати и най-добри приятели

  19. #69
    дали с обрязан или не ? разликата е че от кожата на единия мое си напраиш боотуши а при другия няяя мое събереш и за ключодържател ибаси примерите дет дадах
    nema

  20. #70
    naS
    Guest
    sexita ti ot koi grad si ?? ako nee taina de

  21. #71
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Цитирай Първоначално написано от ~BoRn^InLoVe~
    Цитирай Първоначално написано от sexita
    Цитирай Първоначално написано от hahaah
    тези, които казват че няма разлика много грешат. а тези, които казват че няма да го направят никога само ще изпуснат. но това си е техен проблем
    естествено, че е по яко с обрязан! това е най-малкото логично. а аз съм сигурна че ги мразите турците точно заради това защото ви е страх момчета, че ако някоя праи секс с турчин, повече няма да са върне при вас ахахахахахахахаххааххааха хах
    хахахах,аз да кажа че с рязан ми беше първия път и после като видях един нерязан му се изсмях
    п.с.имаме си модератор расист.аз пък съм туркиня кремче
    Познавам турци много, имам колеги турци-нямам нищо против тях. Просто не искам да правя секс с турчин и толкова! Една от най-добрите ми приятелки е туркиня да уточня!
    Какво расистко има в изказването, че не искам да правя секс с турчин. Просто аз свързвам тази народност с доста неприятни моменти от нашата история. Нямам против да общуваме, да си говорим, да се забавляваме заедно, но да правя секс-не. Расистко е да кажа-турците на сапун. Аз само казвам-без турци в моето легло!

  22. #72
    Супер фен Аватара на aniezina
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Някъде там....
    Мнения
    1 113
    не е задължително да е турчин за да е рязан
    Хвърлиха ме в Пирифлегетон а сега преплувам Ахерон. После ще се гмуркам в Мнемозина. Следва Кокит а след нея Стикс. Сетне ще се давя в Лета, докъто изтезаната ми душа се моли за водите на Еридан...
    http://bgpentagram.bulboard.com

  23. #73
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Никой не чете, нали. Казах, че с обрязаните няма проблем, но не и турци!

  24. #74
    hmmm turci malko kofti stawa !!! ama vie si reshavate momicheta

  25. #75
    Guest
    znete li , 4e ima i obrqzani putki , a \/

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си