.
Отговор в тема
Страница 1 от 16 1234511 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 382
  1. #1
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282

    Как да се целуваме

    Поради зачестилото напоследък пускане на теми от типа "Не знам да се целувам HELP", реших да напиша най - сетне една обща тема, която да ви даде горе - долу идея за какво става дума.

    Първо - френската целувка (целувката с език), не е нищо сложно, както повечето от вас си го представят. И аз също като вас, преди първата ми целувка се притеснявах, задавах си въпроси от типа "Какво трябва да правя?", "Дали няма да объркам нещо?" и прочие.

    Общо взето, целуването не е голяма философия. Първата целувка е "най - трудна", след това вече ще се отпуснете.

    Като за начало - отпуснете се, притеснението е ваш враг. Когато усетите че е дошъл момента за целувката, просто се наклонете бавно към вашия партньор/ка (не твърде рязко за да не си ударите главите) и допрете устни като за начало. Поради факта, че френската целувка е по-влажна от други типове целувки, е добре да започнете със сухи устни, а не да ги мокрите преди целувката. Докоснете ги няколко пъти. Започнете с нормална целувка, не твърде официална, но не и твърде агресива. Затварянето на очите е по ваш избор - въпреки че се смята за неприлично да се целувате с отворени очи.

    По време на целувката, нежно отворете устата си и внимателно с помощта на езика си подканете и човека срещу вас да си отвори своята. Отново не твърде агресивно, вкарайте езика си в устата на човека срещу вас и игриво докоснете езика му. Това е! Сега просто играйте с вашето езиче с това на партьора/ката си.

    Важно е да не забравяте да дишате. През носа обаче, не през устата! Внимавайте със слюноотделянето, преглъщайте, защото дори по време на целувка слюнкоотделянето не се прекратява.

    Имаше и въпроси от рода на "Къде да си държа ръцете, докато се целувам?". Ръцете може да си ги държите, където ви е удобно - за момчетата: на кръста на момичето,да я гушнете с една ръка, а с другата да я галите по шията; момичетата също може да гушнете момчето. Общо взето където ви е удобно там ги дръжте, няма някакво правило за това.

    Темата е отворена за коментари и допълнения (още не е в окончателен вид), написах я набързо и ако имате предложения да я направим по -добра, споделете

  2. #2
    Мега фен Аватара на SisiStrange
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    София
    Мнения
    6 667
    Уоу. :д
    Съмнява ме някой да я погледне преди да пусне тема, но ще видим.
    Lasiodora striatipes
    Grammostola rosea
    Cyclosternum fasciatum
    Brachypelma emilia
    Acanthoscurria geniculata
    Радослав

  3. #3
    Супер фен Аватара на ScarletBite
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 765
    направи темата важна.

    съвет към момчетата (даже тези с повечко опит): не започвайте веднага с език или поне не го напъхвайте целия отведнъж. масово го правите, предполагам е някаква проява на страст, но е хубаво в началото да започнете по-нежно, за да ни предразположите. най-хубавата ми целувка евър беше с много докосвания с устни и съвсем леко дразнене с връхчетата на езиците.
    all day... all night... what the fuck?!

  4. #4
    Мега фен Аватара на horacio
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    Кофаландия
    Мнения
    3 103
    добра е темата, наистина има много запитвания по този въпрос, дано помогне
    nigga stole my bike

  5. #5
    Би помогнало на много притеснителни хора . Аз лично бях от онези които търсиха съвети по форумите

  6. #6
    Мега фен Аватара на li0n
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    4 974
    Съвет: Не си пъхайте езиците до сливиците на човека с който се целувайте. Не се опитвайте да го удошите..

  7. #7
    Фен Аватара на FlippanT
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Цигарена фабрика
    Мнения
    157
    Цитирай Първоначално написано от li0n
    Съвет: Не си пъхайте езиците до сливиците на човека с който се целувайте. Не се опитвайте да го удошите..
    Страстни индивиди :P И аз тръгвах с хобота напред... Нема лошо
    Why Should I?
    Най-добрия начин за решаване на проблеми - ДИРЕКТНИЯТ!

  8. #8
    Супер фен Аватара на musS
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    1 064
    Цитирай Първоначално написано от ScarletBite
    направи темата важна.

    съвет към момчетата (даже тези с повечко опит): не започвайте веднага с език или поне не го напъхвайте целия отведнъж. масово го правите, предполагам е някаква проява на страст, но е хубаво в началото да започнете по-нежно, за да ни предразположите. най-хубавата ми целувка евър беше с много докосвания с устни и съвсем леко дразнене с връхчетата на езиците.
    +

  9. #9
    Не пускайте много лиги ..

    Когато се събудиш, най-често аз си лягам!
    - - - - - - -
    And live is evil, spell it backwards, I'll show ya
    Nobody knows me, I'm cold, walk down this road all alone
    Frozen as snow, I show no emotion what'soever, so
    Don't ask me why I have no love for these muh'fuckin' hoes

    空の下でカオス
    Когато гледам към небето, знам, че винаги ще следвам целите си, докато не ги постигна. Докато небето е над мен, винаги ще има смисъл.


  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    :Disneyland :D
    Мнения
    380
    Моите съвети към момчетата са:
    1. Никога не започвайте първо с език!
    2. Не се плюнчете и слюнчете, моля ви!
    3. Бъдете нежни!

    П.П. аз съм момиче
    I'm a GIRL ^^ I'm PROUD

    Американски форум - питаш и ти отговарят
    Руски форум - питаш и те питат
    Български форум - питаш и всички ти казват колко си тъп!

  11. #11
    Мега фен Аватара на Pamaa
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Карлово <33
    Мнения
    4 329
    Цитирай Първоначално написано от FlippanT
    Цитирай Първоначално написано от li0n
    Съвет: Не си пъхайте езиците до сливиците на човека с който се целувайте. Не се опитвайте да го удошите..
    Страстни индивиди :P И аз тръгвах с хобота напред... Нема лошо

    иначе и аз мисля, че малко хора ще забележат темата.. то все пак е по-лесно да пуснеш нова ...
    И не искам вече да поглеждаш назад.. Аз те моля, затвори очи ! Мечтая лудо за старите дни !! <33

  12. #12
    Супер фен Аватара на Luidgie
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    На този глупав свят, заспал.
    Мнения
    1 796
    Ми аз така като преглъщам - да не зема да глАтна езика на партньора? :С
    "Слънце грее, птички пеят
    Пръски мозък се сивеят
    В полето сред житата някому стърчат краката
    Спи детенце, спи си сладко
    взрив побърка твоя татко... "

  13. #13
    Ше го върнеш като го глътнеш, кво толкова ;д

  14. #14
    Супер фен Аватара на Luidgie
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    На този глупав свят, заспал.
    Мнения
    1 796
    Ох ама много ми е притеснено... после к'во без език ли ще я кара? :С Ми ако докато дишам през носа, се задавя? Мале, мале мноо страшно!
    "Слънце грее, птички пеят
    Пръски мозък се сивеят
    В полето сред житата някому стърчат краката
    Спи детенце, спи си сладко
    взрив побърка твоя татко... "

  15. #15
    Тогава ще внимаваш да не глътне(ш) някой сопол

  16. #16
    Супер фен Аватара на Luidgie
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    На този глупав свят, заспал.
    Мнения
    1 796
    Цитирай Първоначално написано от robles
    Тогава ще внимаваш да не глътне(ш) някой сопол
    Ми аз с моята перманентна гнойна ангина... :С
    "Слънце грее, птички пеят
    Пръски мозък се сивеят
    В полето сред житата някому стърчат краката
    Спи детенце, спи си сладко
    взрив побърка твоя татко... "

  17. #17
    Повече от фен Аватара на fibichkaa
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    376
    Те пък някой се уливат в притеснения . Няма да излизате по телевизията . Изживей мига !

  18. #18
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    ..Видин..
    Мнения
    1 421
    Ндааа... Първата целувка.. голям зор, голямо нещо ей!

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от ScarletBite
    направи темата важна.

    съвет към момчетата (даже тези с повечко опит): не започвайте веднага с език или поне не го напъхвайте целия отведнъж. масово го правите, предполагам е някаква проява на страст, но е хубаво в началото да започнете по-нежно, за да ни предразположите. най-хубавата ми целувка евър беше с много докосвания с устни и съвсем леко дразнене с връхчетата на езиците.
    НОТА БЕНЕ!

  20. #20
    хахахахах наистина темата е много полезна за по-"неопитните" и БЕЗ ПРИТЕСНЕНИЯ и не се слюнчете мнг...

  21. #21
    Много поучителни съвети забравете, че ви е първата просто го направете без много да мислите и нещата ще се получат от самосебе си ,колкото повече се впрягаш и притесняваш толкова по-лошо

  22. #22
    Истината е,че всичко идва от само себе си. Когато дойде момента забравяш за всичко,за което си се притеснявал до сега и просто се случва. Не е нищо сложно.

  23. #23
    Спазвайте спокойствие!Дори да се случи нещо от рода на задавяне,лигавене,хапане и такива подобни провали, помнете че партньорът ви ви обича и няма да ви зареже заради 1 провалена целувка спокойно.
    А другото е хапането.Не за всички хапането е неприятно.С гаджето ми докато се целуваме често се случва единия да захапе другия,но нямам предвид силно,че да заболи а нежно.Не знам дали и други хора го харесват но на мен лично ми е по-приятно.
    И помнете,преди секса целувката е най-страстното нещо между вас,но това не значи че след първия секс трябва да престанете.
    :P :P :P :P

  24. #24
    Отпускаш езика колкото можеш, ако е много стегнат не се получава добре
    Nothing Last Forever

  25. #25
    wow... чак задавяне о.0

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си