.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Моля ви кажете някой добър гинеколог в София!

    Много ми е трудно да си намеря добър гинеколог1Ходила съм на много гинеколози ,но те ми казаха да пия хормонални таблетки и не ми поставиха много ясна диагноза!казаха поликистозни яйчници,но положението не се променя след хормоналните таблетки и незнам кам кой гинеколог да се обърна,а положениети ми се усложнява,защото вече получавам и сърцебиене!Моля ако знаете за някой ,който е наистина добър помогнете! За СОфия става въпрос!Благодаря предварително

  2. #2
    Guest

    Re: Моля ви кажете някой добър гинеколог в София!

    Д-р Любомир Дамянов
    акушер-гинеколог
    София, Бул. "М.Д.Скобелев" №4
    тел: 02/ 8524346, 02/ 8768553, и +359 888 921924,
    E-mail: damlbr@mail.bg
    Гарантирам за него. Това е човекът който след ходене на незнам си колко други "кадърни" доктори и слд 2 спонтанни Аборта ми постави верната диагноза и всичко беше ОК. И на мен ми го препоръчаха.
    Успех

  3. #3
    Guest

    Re: Моля ви кажете някой добър гинеколог в София!

    Д-р Любомир Дамянов

    И аз съм ходила при него. Наистина е много внимателен и обяснява всичко така че да ти стане ясно какво ти е и т.н.
    Цените са му съвсем прилични и не гледа да те претупа на бързо. Обади се предвяарително да си запишеш час. При него почти винагги е пълно с пациентки

  4. #4

    Re: Моля ви кажете някой добър гинеколог в София!

    И аз съм ходила при д-р Дамянов и съм доволна. Имах бяло течение което се опитваха 4-ма други да ми го излекуват. Спираше и след 2 седмици пак се появяваше. Когато отидох при д-р Дамянов и ме прегледа, каза че не е страшно и ми даде рецепта. Обясни ми че таблетките са за мен а мехлема за партньорът ми. Бях учудена че никой до сега не ми е казал че трябва да се лекуваме и двамата.

  5. #5
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    В София хода при д-р Янакиева от болница Света София. И аз имам кисти-параоравиални. Прави ми няколко пъти пункция, а сега иска и операция, но аз не съм навита ама грам!

  6. #6
    Guest
    може ли да му кажете горе долу какви са му тарифите за преглед на този Д-р Дамянов защото искам да отида но не искам да моля маика ми за пари и да и обяснявам и тн ...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си