.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1
    Супер фен Аватара на monityY
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Sofia, Bulgaria
    Мнения
    2 291

    романти4ни филми ?

    дайте някфи идеи за някое готино романти4но филм4е.. ама такова,да не е като комедия,а не6то като по като драми4ка,по тъжно,по 4увствено и абе по романти4но ...

    Редактирано от ^npocTo^a3^f^
    1 точка от правилника!
    Smiling does not necessarily mean you're happy, sometimes it just means you're strong.

  2. #2
    Loser Разправя се за момче което отива от провинцията в голям град.Среща едно момиче и така.. приятелите му го преебват.. абе яко е.
    Simplicity is harder than complexity.
    Прост народ - слаба държава!
    Има три вида хора. Част от проблема, част от решението и част от пейзажа.

  3. #3
    Guest
    A walk to remember
    Sweet November
    The Notebook
    If only

  4. #4
    Аватара на Leksi23
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    in ur dreams
    Мнения
    785
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    A walk to remember
    Sweet November
    The Notebook
    If only

  5. #5
    Супер фен Аватара на monityY
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Sofia, Bulgaria
    Мнения
    2 291
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    A walk to remember
    Sweet November
    The Notebook
    If only
    e a walk to remember est.. toq film e nai velikiq,kakto i the notebook,a ostanalite 6e si gi drupna,ms davaite o6te film4eta ako ne sum nahalni4ka.. i sry 4e temata ne e za tuk ama bez da iskam q pusnah tuka
    Smiling does not necessarily mean you're happy, sometimes it just means you're strong.

  6. #6
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от monityY
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    A walk to remember
    Sweet November
    The Notebook
    If only
    e a walk to remember est.. toq film e nai velikiq,kakto i the notebook,a ostanalite 6e si gi drupna,ms davaite o6te film4eta ako ne sum nahalni4ka.. i sry 4e temata ne e za tuk ama bez da iskam q pusnah tuka
    еми де да знам , тея четирите дето ти ги казах са категория "чук" , иначе малко по-тъпи дето сега се сещам може би "Playing by heart" , "10 things i hate about you"(това може да се каже , че спада към тийн филмите , но се пак не е чаак толко лигаво ) , Summer catch същата работа , Someone Like you , Cruel Intentions първата част ми допада ама само тя , Tristan and Isolde .. това е ,за което се сещам засега ако ми хрумне още нещо ще пиша

  7. #7

    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    iN y0ur nighTmaRes..
    Мнения
    79
    гледай If Only незабравим и много впечатляващ филм, държащ те в непрежение от средата на филма до последните минути !!!
    Baby Baby,
    When we first met, I'd never felt something so strong..
    You were like my lover and my best friend..
    All wrapped in one with a ribbon on it ^
    ~{*I miSs y0u, bAby*}~

  8. #8
    Супер фен Аватара на monityY
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Sofia, Bulgaria
    Мнения
    2 291
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от monityY
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    A walk to remember
    Sweet November
    The Notebook
    If only
    e a walk to remember est.. toq film e nai velikiq,kakto i the notebook,a ostanalite 6e si gi drupna,ms davaite o6te film4eta ako ne sum nahalni4ka.. i sry 4e temata ne e za tuk ama bez da iskam q pusnah tuka
    еми де да знам , тея четирите дето ти ги казах са категория "чук" , иначе малко по-тъпи дето сега се сещам може би "Playing by heart" , "10 things i hate about you"(това може да се каже , че спада към тийн филмите , но се пак не е чаак толко лигаво ) , Summer catch същата работа , Someone Like you , Cruel Intentions първата част ми допада ама само тя , Tristan and Isolde .. това е ,за което се сещам засега ако ми хрумне още нещо ще пиша
    tristan and izolde,go bqh teglila kato znaeh 4e e romanti4en aka taka kato pregledah filma na 2,na 3 mi se vidq kato ek6un i go iztrih
    Smiling does not necessarily mean you're happy, sometimes it just means you're strong.

  9. #9
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от monityY
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от monityY
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    A walk to remember
    Sweet November
    The Notebook
    If only
    e a walk to remember est.. toq film e nai velikiq,kakto i the notebook,a ostanalite 6e si gi drupna,ms davaite o6te film4eta ako ne sum nahalni4ka.. i sry 4e temata ne e za tuk ama bez da iskam q pusnah tuka
    еми де да знам , тея четирите дето ти ги казах са категория "чук" , иначе малко по-тъпи дето сега се сещам може би "Playing by heart" , "10 things i hate about you"(това може да се каже , че спада към тийн филмите , но се пак не е чаак толко лигаво ) , Summer catch същата работа , Someone Like you , Cruel Intentions първата част ми допада ама само тя , Tristan and Isolde .. това е ,за което се сещам засега ако ми хрумне още нещо ще пиша
    tristan and izolde,go bqh teglila kato znaeh 4e e romanti4en aka taka kato pregledah filma na 2,na 3 mi se vidq kato ek6un i go iztrih
    еми гледай , то историята за тях двамата ( Тристан и Изолда) си е смесена с някои "исторически" моменти няма как, но като цяло историята им е доста РОМАНТИЧНА : )

  10. #10
    Супер фен Аватара на monityY
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Sofia, Bulgaria
    Мнения
    2 291
    ае давайте други идеи за романти4ни филми като а walk to remember i if only
    Smiling does not necessarily mean you're happy, sometimes it just means you're strong.

  11. #11
    Супер фен Аватара на monityY
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Sofia, Bulgaria
    Мнения
    2 291
    ???
    Smiling does not necessarily mean you're happy, sometimes it just means you're strong.

  12. #12
    Това,което търсиш е филма "50 първи срещи",ако още не си го гледала дръпни си го,защото филмчето си заслужава и е точно това,което търсиш романтика,примесена с драма
    И още един,за който само съм чувала хубави неща,но аз лично не съм го гледала "Пет звезден романс" с Дженифър Лопес

  13. #13
    Супер фен Аватара на monityY
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Sofia, Bulgaria
    Мнения
    2 291
    Цитирай Първоначално написано от without_me
    Това,което търсиш е филма "50 първи срещи",ако още не си го гледала дръпни си го,защото филмчето си заслужава и е точно това,което търсиш романтика,примесена с драма
    И още един,за който само съм чувала хубави неща,но аз лично не съм го гледала "Пет звезден романс" с Дженифър Лопес
    pet zvezden romans ne e hubav,a drugiq kak se pi6e na eng za da sи го дръпна? плс казвайте филмите на енг.. и ае давайте о6те филм4ета дее... мн ми се гледат такива тъжни романти4ни да си попла4а малко
    Smiling does not necessarily mean you're happy, sometimes it just means you're strong.

  14. #14
    50 first days = 50 първи срещи

  15. #15
    Cruel Intentions tfa e velik film gledala sam go nad 10 puti daje evdnuj se razplakah

  16. #16
    Аватара на AFT
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    40 Miles from the Sun
    Мнения
    2 976
    Гледай филмите с Mary-Kate Olsen и Ahsley Olsen, Lindsay Lohan, Hilary Duff, Chad Michael Murray, Channing Tatum, Ashton Kutcher, Orlando Bloom, Kirsten Dunst, Reese Witherspoon, Jennifer Aniston, Jennifer Lopez, Jesse Metcalfe, Sophia Bush, Amanda Bynes, Jenna Dewan и бла-бла-бла ... та, тези участват в такива филми или поне предимно в такива. Има много сайтове, в които можеш да намериш в кои филми участват.



    Омфг! Не знаех, че помня имената на толкова хора!

  17. #17
    Супер фен Аватара на monityY
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Sofia, Bulgaria
    Мнения
    2 291
    Цитирай Първоначално написано от AFT
    Гледай филмите с Mary-Kate Olsen и Ahsley Olsen, Lindsay Lohan, Hilary Duff, Chad Michael Murray, Channing Tatum, Ashton Kutcher, Orlando Bloom, Kirsten Dunst, Reese Witherspoon, Jennifer Aniston, Jennifer Lopez, Jesse Metcalfe, Sophia Bush, Amanda Bynes, Jenna Dewan и бла-бла-бла ... та, тези участват в такива филми или поне предимно в такива. Има много сайтове, в които можеш да намериш в кои филми участват.



    Омфг! Не знаех, че помня имената на толкова хора!
    napravi mi vpe4atlenie 4e kaza hilary duff i lindsay lohan... drugite det gi izbtoi ne gi znam... no te dve4kite praat strahotni filmi,no predimno sa komedii ili romanti4ni komedi.. na mene mi se gleda film kato titanic i a walk to remember,ne6to na koeto da si poreva ne6to izcqlo romanti4no.. a s tqh dvete naprimer ne sum gledala takiva filmi ...
    Smiling does not necessarily mean you're happy, sometimes it just means you're strong.

  18. #18
    Аватара на 6o6kotooo
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    sofiqqq
    Мнения
    576
    divi / krasivi unikalen filmm
    Love conquers all
    This one will last a lifetime
    And if love conquers all
    This one will last forever

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си