.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    TAM KADETO OBI4AM
    Мнения
    1 939

    гадже?рожден ден?ами сега?

    даите идеики как да го зараджам моя сладур купила сам му хубав подарак,ама пожеланието на карти4ката не6то ми куца.... ни6то не ми идва на ак1ла а неискам да е от тези баналните пожелания. вие пражили ли сте изненади за рд,или жас изненаджали ли са ви и как? плс споделете
    Цитирай Първоначално написано от ™G-Baby™

    Научих се - да копая дълбоко в мене,
    моите кладенци за да търся отново ,
    искрица надежда и частицата
    останала вяра.

    Ей богу - кажи ми ти ,
    струва ли си риска,
    да дълбая отново?

    И защо да го правя…?

  2. #2

  3. #3
    a mojesh li dami kajesh kakyv e podaryka zashtoto az imam problemi s podaryka a kolkoto do pojelanieto "mili4ko jelaq ti mnogo zdrave i shtasti i da si vse taka usmihnat" mislq 4e stiga.. vse pak ne e nujno da e nqkoe banalno stih4e, no pri pojelanita nqmash mn golqm izbor posle prosto go podpisvash - "Obi4am te! ot ...." ili "S mnogo obi4 ot ..."

  4. #4
    Супер фен Аватара на monityY
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Sofia, Bulgaria
    Мнения
    2 291
    em nie ne mojeme da ti kajeme ne6to koeto ne e banalno,prosto 6toto ne poznavame 4oveka.. ti go poznava6 nai dobre,sama preceni.. eto kakvo az mpi6a 4esto v karti4kitte.. moje da ti se stori i banalno nz.... edn0 ot ne6tata koeto po4ti vinagi dobavqm e slednata fraza: "neka nai golqmoto 6tastie na zemqta da ti se stovari na glavata" ili "neka vsi4ki tvoi jelaniq budat moi pojelaniq" ti ako iska6 ne6to koeto da se otnasq konkretno kum nego,sama go izmisli.. az neznam
    Smiling does not necessarily mean you're happy, sometimes it just means you're strong.

  5. #5

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    TAM KADETO OBI4AM
    Мнения
    1 939
    Цитирай Първоначално написано от Q16Kd
    a mojesh li dami kajesh kakyv e podaryka zashtoto az imam problemi s podaryka a kolkoto do pojelanieto "mili4ko jelaq ti mnogo zdrave i shtasti i da si vse taka usmihnat" mislq 4e stiga.. vse pak ne e nujno da e nqkoe banalno stih4e, no pri pojelanita nqmash mn golqm izbor posle prosto go podpisvash - "Obi4am te! ot ...." ili "S mnogo obi4 ot ..."
    emi zeh mu edna bluzka s dalag rakav, dosta mi haresva struva6e si i vremeto i parite da q otkriq ina4e za karti4kata az znam ko da pi6a ama iskam da e ne6to interesno.... a ako napi6e milo nz si kvo...zdrave 6tastie kasmet.... 6e zvu4i tapo i banalno.po skoro O4AKVANO
    Цитирай Първоначално написано от ™G-Baby™

    Научих се - да копая дълбоко в мене,
    моите кладенци за да търся отново ,
    искрица надежда и частицата
    останала вяра.

    Ей богу - кажи ми ти ,
    струва ли си риска,
    да дълбая отново?

    И защо да го правя…?

  6. #6
    DoomShadow
    Guest
    li4no na men kakvoto i da mi podari gadjeto i kakvoto i da pojelae 6te sym stra6no dovolen bez zna4enie iztyrkano ili ne, stiga da go jelae ot syrce! i ne zabravqi celuvkataaaaa!!!

  7. #7
    1vo Котарана 4estit rojden den ... ta po temata emi ... izmisli ne6tyy ... az vinagi izmislqm nqkvi zabavni raboti, no dosegane sym izpadala v to4no takava situaciq (btw po trudno mi e da izbera podaryk )
    ... emi ot kolko vreme ste gadjeta smisal sex ala bala zakvoto moje i nqkuv takuv namek da mu hvurli6 ili ne6ty takova v karti4kata ... "milo pojelavam ti bla bla mn burni no6ti S MENE " ili "Obi4kam te i neka o6te mn rojdenni dni prekarame zaedno" ili "Dano vsi4kite ti me4ti se sbudnat 6e ti pomogna da gi usu6testvim " ki li ne prostotii mi idvat na glavata de da znam buzikni mu se ne6ty
    Ноу уан мейкс ми соу крейзи лайк ю ду май бой..

  8. #8
    Аватара на ^Sam90^
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    София
    Мнения
    1 173
    Няма да е интересно да ти го кажем ние! Седни, измисли едно хубаво стихче и му го посвети!
    And now I make a spell,
    "forget I've ever been here"!
    Don't ask, I won't tell,
    may all of our pain dissapear!


  9. #9
    Важното е ти да си го измислила, да ти идва от сърцето. Това е много по-ценно от всяко друго пожелание.
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си