.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1
    gostenka
    Guest

    Искам да му покажа, че го харесвам с целувка.

    dotuk dobre poznavame se s mom4eto koeto haresvam govorim si bazici tui unu no ve4e ne izdyrjam i iskam da mu pokaja po nqkakv na4in 4uvstvata si i si mislq 4e tova e nai dobriq variant no problema e 4e postoqnno e s kompaniq dr hora i nz kak da go svarq sam ... ako nqkoi ima predlojeniq da kaje
    blagodarq predvaritelno

    Moderated by koalka
    т.7 от Правилника!

  2. #2
    Мега фен Аватара на tuzaro
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    hate city plovdiv, майна
    Мнения
    10 852

    Re: iskam da mu pokaja 4e go haresvam s celufka

    Цитирай Първоначално написано от gostenka
    dotuk dobre poznavame se s mom4eto koeto haresvam govorim si bazici tui unu no ve4e ne izdyrjam i iskam da mu pokaja po nqkakv na4in 4uvstvata si i si mislq 4e tova e nai dobriq variant no problema e 4e postoqnno e s kompaniq dr hora i nz kak da go svarq sam ... ako nqkoi ima predlojeniq da kaje
    blagodarq predvaritelno
    ми в тоалетната сигурно ходи сам ама там не е много удачно...иначе кажи му че искаш да му покажеш нещо и го викни сам или пак му кажи че те е страх и искаш да те изпрати до вас или че ти студено и му поизкай горнището и той трябва да дойде с тебе до вас да си го земе сички начини които изброих работят поне аз бих се навил
    Локо Пловдив и тесни пичkи майна.

  3. #3
    Да на тебе и да ти намигне само сигурно пак ти е достатъчно
    Kakvo ti puka,che ti govorqt zad gurba,nali si pred tqh,neka ti gledat guza!!!
    * * * * * * * * * * Nikoi ne umira detstven jivota preebava vsichki!!!

  4. #4
    Мега фен Аватара на tuzaro
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    hate city plovdiv, майна
    Мнения
    10 852
    Цитирай Първоначално написано от Deskata_90
    Да на тебе и да ти намигне само сигурно пак ти е достатъчно
    мммм не поне трябва да се усмихне или да направи някъв знак с езика
    Локо Пловдив и тесни пичkи майна.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от tuzaro
    Цитирай Първоначално написано от Deskata_90
    Да на тебе и да ти намигне само сигурно пак ти е достатъчно
    мммм не поне трябва да се усмихне или да направи някъв знак с езика
    Еее много ексти станаха
    Kakvo ti puka,che ti govorqt zad gurba,nali si pred tqh,neka ti gledat guza!!!
    * * * * * * * * * * Nikoi ne umira detstven jivota preebava vsichki!!!

  6. #6
    Гледай само да не да има обратен ефект,че то толкова стряскащо човек може да се оплаши нз ти си реши
    Не Използвам авто-бронзанти,изкусвена коса нямам,прашките не си показвам...ем не ми се кефиш нали?!?

  7. #7
    Мега фен Аватара на tuzaro
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    hate city plovdiv, майна
    Мнения
    10 852
    Цитирай Първоначално написано от DivoTo_KoTe
    Гледай само да не да има обратен ефект,че то толкова стряскащо човек може да се оплаши нз ти си реши
    ако момиче направи 1-вата стъпка и целуне момчето 1000% няма да има обратен ефект ние не се плашим от такива работи даже е по добре
    Локо Пловдив и тесни пичkи майна.

  8. #8
    Супер фен Аватара на monityY
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Sofia, Bulgaria
    Мнения
    2 291

    Re: Искам да му покажа, че го харесвам с целувка.

    Цитирай Първоначално написано от gostenka
    dotuk dobre poznavame se s mom4eto koeto haresvam govorim si bazici tui unu no ve4e ne izdyrjam i iskam da mu pokaja po nqkakv na4in 4uvstvata si i si mislq 4e tova e nai dobriq variant no problema e 4e postoqnno e s kompaniq dr hora i nz kak da go svarq sam ... ako nqkoi ima predlojeniq da kaje
    blagodarq predvaritelno

    Moderated by koalka
    т.7 от Правилника!
    е извикай го да излезете само двамата и давай... стига да мисли6 и той 4е те харесва.. 4е да има ефект целувката
    Smiling does not necessarily mean you're happy, sometimes it just means you're strong.

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Мнения
    396
    ем...ако те харесва нищо не те спира,ама ако нне те харесва, ще стане малко кофти

    DaNcE!iT's sO hOt!I cAn'T sToP!tHe mUsIc fEeLs tHe rOoM!ViBrAtIoNs!sEnSatIonS!tHaT bEaT gOeS bOoM,boOm,BoOm!I'vE gOt tO kEeP iT tOgEtheR!wAtcH thE cRaZy pEoPlE dAncE... ;]

  10. #10
    Аватара на Mementomori
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Terra incognita!
    Мнения
    1 104
    Извикай го настрани и действай!
    "A stunning journey to hell and back."
    How long could you last?

  11. #11
    Мне, първо се пипайте, после се целувайте. Има си ред в тези занимания.
    Know the smallest things and the biggest things, the shallowest things and the deepest things. These things cannot be explained in detail. When you attain the Way of strategy there will not be one thing you cannot see.

  12. #12

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    На гРаниЦаТа мЕждУ ФанТаzИRта и ReaLностТа :)
    Мнения
    969
    Цитирай Първоначално написано от DivoTo_KoTe
    Гледай само да не да има обратен ефект,че то толкова стряскащо човек може да се оплаши нз ти си реши
    i az taka si mislq no ako iska6 moje da otide6 do tqh i da mu kaje6 4e iska6 da mu kaje6 ne6to no ne si imala vyzmojnost i kakto e tumno i mnou qko se polu4aa samo vnimavai za obratniq efekt

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Тялом в София,Духом някъде по морето :)))
    Мнения
    561
    Цитирай Първоначално написано от tuzaro
    Цитирай Първоначално написано от DivoTo_KoTe
    Гледай само да не да има обратен ефект,че то толкова стряскащо човек може да се оплаши нз ти си реши
    ако момиче направи 1-вата стъпка и целуне момчето 1000% няма да има обратен ефект ние не се плашим от такива работи даже е по добре
    Глупости,точно вие се плашите от такива работи Защото не очаквате момичето да направи първата стъпка и когато я направи вие вече почвате да се вкарвате в някакви филми как тя е толкова влюбена във вас,че да направи тва и тва и почвате да бягате,защото не искате нищо сериозно,а само секс. Знам ви аз,какви сте

  14. #14
    otiva6 pri nego bez da ti puka dali e sam ili ne namlqskva6 go edno xubavo da se osuznae malko i posle da vidi6 kak sam 6e doide pri teb

  15. #15
    sig li si 4e te haresva ili pone ima nqkvi simpatii kum teb ? zakvoto ako haresva druga ili iska da ste samo priqteli stava kofti no se pak probvai i az sum iskala da moga da subera kuraj za takia raboti ama nikoga ne mi e stigal za da napravq 1vata kra4ka a i pak davai ni6ty ne gubi6 kvo tolkova \/
    Ноу уан мейкс ми соу крейзи лайк ю ду май бой..

  16. #16
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    Цитирай Първоначално написано от tuzaro
    Цитирай Първоначално написано от DivoTo_KoTe
    Гледай само да не да има обратен ефект,че то толкова стряскащо човек може да се оплаши нз ти си реши
    ако момиче направи 1-вата стъпка и целуне момчето 1000% няма да има обратен ефект ние не се плашим от такива работи даже е по добре
    Напълно съм съгласен. Не само е по-добре но и мн добре действа на либидиото и егото
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

  17. #17
    За съжаление има сбор от отвърдени правила за общуване, наречени етикет. "Мъжът прави първата стъпка" - така гласи етикета. Винаги, когато не съм спазвал това правило са следвали венерически заболявания и грешни пари за антибиотици. Поне при мен е било така. Естествено, има и изключения.
    Know the smallest things and the biggest things, the shallowest things and the deepest things. These things cannot be explained in detail. When you attain the Way of strategy there will not be one thing you cannot see.

  18. #18
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    Цитирай Първоначално написано от drfatt
    За съжаление има сбор от отвърдени правила за общуване, наречени етикет. "Мъжът прави първата стъпка" - така гласи етикета. Винаги, когато не съм спазвал това правило са следвали венерически заболявания и грешни пари за антибиотици. Поне при мен е било така. Естествено, има и изключения.
    Принципно го спазвам освен ако мързела не е голям.
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

  19. #19
    Мързела си е мързел, ама пенецилина мускулно боли, та не се трае. Най-сигурния лек за сифилис...
    Know the smallest things and the biggest things, the shallowest things and the deepest things. These things cannot be explained in detail. When you attain the Way of strategy there will not be one thing you cannot see.

  20. #20
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    Няма откъде да знам. Избягвам ги тея работи.
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си