.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1

    Как обичат да и се подмазват на учителите ?

    Въпросът ми е такъв, защото имам голям проблем с няколко учителя и незнам какво да направя за да и се вдигна в очите, защото съм и паднал много. Какво да направя

  2. #2
    Супер фен Аватара на XceSS
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Бургас :)
    Мнения
    2 480
    Ако бях на твое място нямаше да правя нищо.Не мисля че трябва да се подмазвам и да се правя на путка пред учител, заради едната оценка.Просто седни за 2 дни /Събота и Неделя/ научи си, искай да те изпита или да ти каже кога ще те изпита и си готов.Аз съм на този принцип, нищо не правя целия срок имам по 2-3 двойки по предмет /бях стигнал и пет двойки за срок / и накрая на срока искам да ме изпитат преди класното, правя класното изпитват ме за оформяне на оценката и готово, двойките стават на четворки и си пушка
    Цитирай Първоначално написано от AnincetoSexy
    Дърпаш кредит .. Водиш я на Слънчев бряг ,там на ресторант .. после на бар ,и към 4-5 сутринта в хотелската стая на 'Чаика' я събличаш .. Ако ти откаже ,значи мнооооого си се прецакал ..

  3. #3

    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Ha MopeTo (sun)
    Мнения
    1 019
    това горното е адски тъпо.нищо лично,но няма логика.то ако ставаше така-защо изобщо оценката 2ка щеше да фигурира като оценка
    а по темата-и аз имах проблеми (най-многото ми)с даскалката по информатика,ама 2 пъти седнах на компютъра,правих и задачите и сега съм с 2 6ци напред така че,може би понякога да се подмазваш (или да правиш,това което трябва в даскало),а не да се правиш на путка-върши работа,особено в края на годината
    Не Е вЯрнО, чЕ сИ На мОеТо НиВо ... Ти сИ нОмЕр 2 , а Аз НомЕр 1 [!][!][!]

  4. #4
    Супер фен Аватара на XceSS
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Бургас :)
    Мнения
    2 480
    Цитирай Първоначално написано от BaBy_bS
    това горното е адски тъпо.нищо лично,но няма логика.то ако ставаше така-защо изобщо оценката 2ка щеше да фигурира като оценка
    а по темата-и аз имах проблеми (най-многото ми)с даскалката по информатика,ама 2 пъти седнах на компютъра,правих и задачите и сега съм с 2 6ци напред така че,може би понякога да се подмазваш (или да правиш,това което трябва в даскало),а не да се правиш на путка-върши работа,особено в края на годината
    Ами аз какво казах, че не трябва да се подмазваш, а просто да седнеш като хората и да научиш
    Цитирай Първоначално написано от AnincetoSexy
    Дърпаш кредит .. Водиш я на Слънчев бряг ,там на ресторант .. после на бар ,и към 4-5 сутринта в хотелската стая на 'Чаика' я събличаш .. Ако ти откаже ,значи мнооооого си се прецакал ..

  5. #5

    fghjk

    sqdash da u4ish pishesh si domashnite tam koto imate vsmisyl redoven u4enik, praish sa 4e q uvajavash i gotovo tai ili ina4e tq tova iska kat go polu4i i ti shi polu4ish kot iskash
    hvashtash li misylta
    PIKOKAMPHAP

  6. #6
    Проблемът е следният, госпожата толкова ме е намразила, че правихме класно по литература (ЛИС), преписах сичко от до, бях си направил пищова на ГСМ-а и знаете ли какво стана аз си викам на акъла, че ще имам 5-6 и отивам 2 и 1/2 ... и отивам при госпожата, и аз я питам: госпожо, защо ми е таква оценката, че при положение съм написал всичко по темата и тя ми вика: преславчо мойто момче ти няма да завършиш с повече от 3, и аз добре няма проблем не се заяждам с нея, и като почна тя, я сядай да пишеш същото каквото си писал на класното и от там нататък почнаха кавгите с нея ...

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    3 484
    Ще се подценявам себеси,за това дали някаква си мърша ще ми пише 3,4,5,6...

  8. #8
    Не е нужно да се подмазваш... Я си представи, че си станал учител, заял си с нек'во лапе и то идва да ти пра'и четки... 'ми няма да го приемеш на сериозно естествено. Просто бъди в добри отношения с учителите и дори странно да звучи.. в по-близки отношения - приятелски даже. Може да се интересушав от личния им живот и от там да си намирате теми за разговор. Но важното е да изглеждаш заинтригуван от тях.

  9. #9
    Тя тази госпожа много обича някой да и се мазни, аз нямах на предвид мазнене какво да направя, за да я впечатля, за да и се вдигна в очите, не да и се мазня, много мразя някой да се мазни !
    Just do it ...

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Presli
    Тя тази госпожа много обича някой да и се мазни, аз нямах на предвид мазнене какво да направя, за да я впечатля, за да и се вдигна в очите, не да и се мазня, много мразя някой да се мазни !
    Добре, казах ти к'во да правиш, пък и т'ва е изпорбвано и потвърдено от психолог......

  11. #11
    Мерси, ще пробвам и накрая на годината, ще споделя резултата с вас

  12. #12
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    аз не обичам да се мазня...някво долно занимание е

  13. #13
    Мега фен Аватара на kuklichka_bg
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    в мечтите ми
    Мнения
    5 039
    off az ne se maznq da me mrazqt i az ne gi haresvam osobeno tei 4e ko da se maznq toooooooo pffffffff
    Когато нещо отмине, тогава усещаме колко хубаво е било.

  14. #14
    Мега фен Аватара на Pedigree
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    на стола
    Мнения
    3 599
    Епа зле си с оценките, време за четки?

    Тъпо...

    като си им паднал в очите, издигни се със знания и добри оценки.

  15. #15
    НИКОИ НЕ МЕ РАЗБРАХТЕ, АЗ МРАЗЯ ДА СЕ МАЗНЯ ПРОСТО ИСКАХ ДА ПОПИТАМ НАЧИН ДА СЕ ВДИГНА В ОЧИТЕ НА ГОСПОЖА! ДНЕС ГОСПОЖАТА СЕ ДЪРЖА МНОГО ДОБРЕ С МЕН, НЕЗНАМ ОТ КАКВО АМА СЕ ДЪРЖА ДОБРЕ

  16. #16

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Изгубено
    Мнения
    485
    Мразя подмазвачи ... учи си, тя като те вдига и знаеш ... ще и мине ... не е нужно да и се вреш
    п.п. Мразя подмазвачи
    п.п.2. Забравих да спомена че много мразя подмазвачи

  17. #17
    Супер фен Аватара на WaterLilly
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    2 716
    При някои учители работи подмазването, при други - сериозна подготовка по предмета. Просто научи, вдигай ръка, бъди сериозен и активен и няма да остане незабелязано. Не говори в часа, слушай урока, записвай си... Даскалите го забелязват.

  18. #18
    Супер фен Аватара на mickelangelo
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Варна морето сините вълни ....
    Мнения
    1 096
    Не се набивай на очи на учители ... те запомнят или най добрите или най лошите ... по добре не бъди от никой .. ако си от най добрите ще те тормозят за още ако си от най лошите ще те тормозят пак .. за да станеш добър ...
    НиКОи НЕ ЗаСлуЖаВа дА лееШ СълЗи за НЕго, а тОзИ коИто ЗаСлуЖаВа нЕ Би тЕ рАзПлаКал >>!<<


    Skype : Mickelangelo_

  19. #19
    Мега фен Аватара на 5StaR
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    7 hills..
    Мнения
    3 674
    Ех в старото даскало имахме една по биология . Един пич ми беше казал, че ако и купим капочино ще ни пише по-добри оценки.. и аз и 2 фр и взехме капочино и тн.. Изпитва ме следващия час, аз отговарям горе-долу на един въпрос и ми пише 6, след мен изпитва едно момиче, което отговаря на 4 въпроса перфектно и госпожата се чуди какво да и пише.. Също така веднъж ни беше изпратила да и купим нещо от магазина .. вафли или нещо такова и ние я черпихме и на другия ден идва и ни връчва по една "луна" пред целия клас.. размазах се хахахах
    The Spark

  20. #20
    Аватара на PollyPoi
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    По света и у нас :)
    Мнения
    524
    Аз се подмазвам само когато се налага,иначе нее!
    Цитирай Първоначално написано от comics
    Ела при мен, аз знам какво да правя

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си