.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1

    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    ....
    Мнения
    82

    Пищови за изпит

    sq septemvri iam izpit po bilogiq vaob6te ne mi sa u4i pak i urocite det trqq znam sa po 3 4 stranici nemoa gi nau4a si4kite za tolkos malko vreme sh trqq si praq pi6tof.. ama nz to4no kak smisal abe se edno daite mi primer za nqkaf pi6tof em da moi da si razbera hem da moi nikoi da ne zabeleji 6tot bqh si napraila edin mn qk pi6tof i daskalkata ze 4e ma vidq i.. ei go na izpit sam hi4 ma nqq f tui pls help

    т.7 от Правилника!

    Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3
    ....

  2. #2
    Мега фен Аватара на quench
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    4 215
    виж сега, знам, че като ги пиша тея работи, никой не ги чете или си казват "хаха, ебаси тъпото"

    вземаш два пъти повече картончета, отколко е броя на темите
    на едната половина от картончетата си правиш планове на уроците

    на другата част си правиш въпроси към уроците или с по една дума си създаваш план по който да говориш

    и почваш

    не е нужно да ги учиш на изуст, просто ще запомниш най-важното минимум


    а може и да си тъпа и мързелива крава и да си осъдена завинаги да работиш като сервитьорка в кафе!
    Be proud in your arrogance

    http://vbox7.com/play:eca29fe0

  3. #3
    Guest
    awe kyt sa nau4i666 na pi6i6 togas iskai pomu6t!!!!

  4. #4

    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    ....
    Мнения
    82
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    awe kyt sa nau4i666 na pi6i6 togas iskai pomu6t!!!!
    xqxqq gledai si rabotata !
    ....

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Извън границите
    Мнения
    3 213
    Цитирай Първоначално написано от quench
    а може и да си тъпа и мързелива крава и да си осъдена завинаги да работиш като сервитьорка в кафе!
    Opredeleno znaesh kak da gi stimulirash

    Тази вечер тръгвам на лов...
    Като хищник доближавам те
    Ти си жертва - подчини се
    и прави каквото искам аз...
    Хайде, драскай и хапи ме!



  6. #6
    Мега фен Аватара на quench
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    4 215
    униженията и боят стимулират подрастващите най-добре!
    Be proud in your arrogance

    http://vbox7.com/play:eca29fe0

  7. #7
    shaka_kan
    Guest
    Saveta mi e, sedni i gi nau4i! Mn0g0 p0-sigurna 6te si taka 0t k0lk0t0 da raz4ita6 na nekakvi si pi6t0vi! 6te se napune6 malk0 p0ve4e, n0 6te znae6 4e p0stapva6 4estn0! A 6t0 se otnasq d0 pi6t0vite otnemat mn0g0 p0ve4e vreme da sedi6 s 4as0ve i da pi6e6 , p0 d0bre nau4i!!!!Uspeh!

  8. #8
    еми сядаш на последния чин и учебника на краката..мен не са ме хващали...за сега

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    665

    Re: Оф.. :(

    Цитирай Първоначално написано от tita
    sq septemvri iam izpit po bilogiq vaob6te ne mi sa u4i pak i urocite det trqq znam sa po 3 4 stranici nemoa gi nau4a si4kite za tolkos malko vreme sh trqq si praq pi6tof.. ama nz to4no kak smisal abe se edno daite mi primer za nqkaf pi6tof em da moi da si razbera hem da moi nikoi da ne zabeleji 6tot bqh si napraila edin mn qk pi6tof i daskalkata ze 4e ma vidq i.. ei go na izpit sam hi4 ma nqq f tui pls help
    А защо си на изпит по биология ? Защо не си учила през учебната година и какво прави цяло лято ? Ще ва и мързеливото племе , че и иска да преписва я си сядай на гъза 3-4 страници били уроците ми като си .. може и да са 5 страници , отдели си най - важното имаш мозък използвай го ... хващаш учебника , взимаш 1 молив в ръка и подчертаваш най - важното и го научаваш , а и повечето учебници сега са разбрали , че тинейджърите са тъпи и са ти удебелили важните неща , даже някои са и оградени. Научаваш ги и ще минеш изпита.

  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Интернационалист
    Мнения
    258
    Не се карайте на детето
    България се нуждае и от такива хора, не може всички да са инженери и доктори все пак

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от Under_my_skin
    еми сядаш на последния чин и учебника на краката..мен не са ме хващали...за сега
    а мислиш ли, че не са те виждали? т'ва, че нищо не са ти казали, не означава, че не са те забелязали...
    още повече, че щом е на изпит надали ще й позволят да седне на последния чин... и ей така да си преписва...
    за пищови за изпит не знам... освен с hands free... и някой да ти диктува... др начин не виждам
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

  12. #12
    Сядаш и учиш!
    Не говори винаги каквото знаеш, но знай какво говориш!

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от quench
    униженията и боят стимулират подрастващите най-добре!
    Ако на някого му трябва бой, за да се стимулира, значи е доста зле. Ако теб са те възпитавали с пръчката, не значи, че това е правилният начин!

    -> Авторке, вместо да си губиш времето да чакаш идеи за пищови по форумите, седни и си научи уроците!
    With every new day
    Your promises fade away
    It's a fine day to see
    Though the last day for me
    It's a beautiful day...

  14. #14
    Мега фен Аватара на quench
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    4 215
    Цитирай Първоначално написано от meaningless
    Цитирай Първоначално написано от quench
    униженията и боят стимулират подрастващите най-добре!
    Ако на някого му трябва бой, за да се стимулира, значи е доста зле. Ако теб са те възпитавали с пръчката, не значи, че това е правилният начин!
    лъжеш се! мен напротив, не са ме възпитавали по такъв начин и затова съм разглезено лайно!

    но боят е единственият начин детето да запази дълбок респект към родителя дори в един късен етап на развитието си

    а униженията ще му създадат комплекси, които е доказано, че са водещата мотивация за развиване на личността в зряла възраст - често хората на високи постове са компенсирали за своето нерадостно минало
    Be proud in your arrogance

    http://vbox7.com/play:eca29fe0

  15. #15
    Guest
    pf mnoo po byrzo sha si nauchish otkolkoto da chetesh sichko da vidish koe ti trqa za pishtova i ne se znae dali sha ucelish iii vyobshte mn si zle sqdai si na myrzeliviq zadnik i uchi! Ko sha stane kat si zemesh izpita s prepisvane..dogodina pak 'daite mi idei za pishtov che imam izpit'

  16. #16

    Re: Пищови за изпит

    vzemash ot specialnite handsfreeta i niaas pr. imam reshenie za tvoq pr.isq 312395888

  17. #17
    Az edno vreme deistvah sus "slqp"pi6tov,t.e.pi6e6 sus sprql himikal na listove i sled tva vadi6 lista i minava6 otgore ,moli se da e svetnata lapmata ili da ne e obla4no Az ot toq sum nai-dovolna,dokat eidn den,prosto se zaobla4i i daskalkata kaza,4e imalo dostatu4no estestvena svetlina,za da har4im izkustvenata

  18. #18
    az mislq 4e vmesto da habi6 suma ti vreme da pravi6 pishtovi za sashtoto vreme sha gi nau4i6 neshata...
    Толкова те търсих,че земятя заприлича цялята на теб,толкова те исках,че нарекох с името ти всяка моя вещ.

  19. #19
    Аватара на PollyPoi
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    По света и у нас :)
    Мнения
    524
    Цитирай Първоначално написано от gabrielka@a
    Сядаш и учиш!
    +1
    Цитирай Първоначално написано от comics
    Ела при мен, аз знам какво да правя

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си