.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 30 от общо 30
  1. #26
    Miminik
    Guest
    Избелването със сода ми се струва рисково за емайла. Все пак е абразивна и според мен, може да наруши емайла. Затова си има избелващи пасти за зъби.

  2. #27
    Miminik
    Guest
    Ползвам съм Lacalut White, дори имаше подарък балсам за устни, но ефекта май е никакъв. Рекламират Crest, но се скептична. Някой да ги е пробвал:https://www.white-bg.com/izbelvashti-pasti-crest ?

  3. #28
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Със сода за хляб ще си разрушиш емайла, недей. Избелващите пасти за зъби никаква работа не вършат, и слава богу, защото иначе ще съм интересна гледка след като си сваля брекетите има едни лентички на крест, които съм чуеала и виждала, че помагат. Но са скъпи и също не са безвредни. Ако имате лесно рушими зъбки, не дейте да експериментирате с каквото и да е, защото е рисковано.
    Пс- веднъж, докато бях на зъболекар, една жена голямо врънкаше, врънкаше един от зъболекарите ми, да и избели зъбите, но той не и позволи, нищо.че е със здрави зъби. Защото каза, че не си струват последиците
    Последно редактирано от anonimna:D : 02-23-2017 на 17:36

  4. #29
    Най много да си съсипеш зъбния емайл

  5. #30
    1.Спираш кафето и цигарите.
    2. Миеш си зъбите правилно.
    3. Ползваш конец и вода за уста.
    4. Можеш да ги миеш известно време със смлян активен въглен. Някоя от марките пасти за зъби даже имаха готова такава паста.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си