.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1

    Рожден ден на най-добра приятелка

    Така... След 3 дена на 4ти септември най-добрата ми приятелка има рожден ден. Подарък и такива подробности - всичко е ОК! Обаче ние тука, за вас не знам, имам си нещо като традиция да си пращаме смси за ЧРД точно в 00:00 или минути по-късно. Само че не знам какво да й напиша! Моля ви дайте ми предложения! на 17 става, има си сериозен приятел.

  2. #2
    Аватара на find_m3
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София
    Мнения
    2 063
    пишеш й, каквото ти дойде на сърцето бе мацко все пак след като сте най-добри приятелки би трябвало да знаеш какво да й кажеш в такъв момент

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от find_m3
    пишеш й, каквото ти дойде на сърцето бе мацко все пак след като сте най-добри приятелки би трябвало да знаеш какво да й кажеш в такъв момент
    подкрепям find_m3 =D>
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  4. #4
    Аватара на Sweet__baby
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    СофиЯ
    Мнения
    796
    Цитирай Първоначално написано от find_m3
    пишеш й, каквото ти дойде на сърцето бе мацко все пак след като сте най-добри приятелки би трябвало да знаеш какво да й кажеш в такъв момент
    Ами да

  5. #5
    Guest
    ама аз не мога да пиша такива работи.... никога не ми харесва как ги измислям!!!!!! Моля ви дайте предложения че се отчаях

  6. #6
    ето ♥ Макар и бръчките по-лицата ни вече да личат, то поне да запазим сърцата си вечно млади! Честит зрял ден!

    ♥ Пожелавам ти блестящи спомени за всеки един твой вчерашен ден и щастие с всеки нов изгрев на слънцето! Честит рожден ден!

    ♥ Пожелавам ти пътека, която всеки ден да те води до прекрасно утре! Честит рожден ден!

    ♥ Пожелавам ти 365х52х7х24х60х60х60 мигове на щастие! Честит рожден ден!

    ♥ Пожелавам ти промяната, за която копнееш, да ти донесе щастието, за което не смееш да мечтаеш! Наздраве!

    ♥ Желая ти време за щастие, време за любов, време за промяна, време за наслада, време за мечти, време да опиташ от всички сладости на света и .... човек, с когото да ги споделиш! Честит рожден ден!

    ♥ Бъди на рицарите вдъхновената мечта, бъди на смелчаците пътеводната звезда, бъди красивия сън на поетите, бъди себе си и покори света! Пожелавам ти го от сърце! Честит рожден ден!

    ♥ Пожелавам ти следващият си рожден ден да го посрещнеш в свой собствен дом пред горяща камина и с верни приятели! Наздраве!

    ♥ Орисвам те на всичко да вдъхваш живот! Орисвам те да бъдеш винаги усмихната! Орисвам те да изживееш вълшебства от щастие! Честит рожден ден!

    ♥ Не забравяй да ни поканиш по чашка, когато празнуваш рождения си ден след 100 години! Да си жив и здрав! Наздраве!

    ♥ Пожелавам ти каквото ти е на сърце това да ти е и в ръце!

    ♥ Пожелавам ти всяка звезда на небето да запечата по един твой успех!

    ♥ Поръси дните с малко захар за сладост и малко сол за вкус! Не прекалявай с черния пипер, макар че и без него не може! Поливай живота обилно с червено вино, овкусено със ситни резънчета ябълка и щипка канела! Наздраве!

    ♥ Пожелавам ти чудни пътешествия и смели приключения! Пожелавам ти светът да е в краката ти! Честит рожден ден!

    ♥ Пожелавам ти кабинета на шефа, заплатата на неговия шеф и успехите на най-смелите хора на света! Дерзай! Честит рожден ден!

    ♥ Пожeлавам ти винаги да имаш възможност за избор при всяка една твоя житейска стъпка и винаги да взимаш правилното решение! Честит рожден ден!

    ♥ Поднови се с още една година! Трябва да почерпиш, за да ти пожелаем с искрящ звън на чашите цялото щастие на земята! Обичаме те, приятелю! Честит рожден ден!

    ♥ Пожелавам ти да сбъднеш всичките си мечти! Пожелавам ти го с цялата отговорност на верен приятел! Но ти пожелавам и още нещо – винаги да имаш нови мечти, към които да се стремиш! Пожелавам ти го от сърце! Честит рожден ден!

    ♥ Не забравяй какво си си обещал миналата година на рождения ден! Ако не си го направил – сега му е времето! Честит рожден ден!

    ♥ Не трупай години – живей диво и честито! Честит рожден ден!

    ♥ Пожелавам ти здраве! То се подразбира. Пожелавам ти дълъг живот! И това е повече от ясно! Но освен здраве и дълъг живот ти пожелавам вълнуващи дни, приключения и безброй вълшебства! Живей на 1200%! Честит рожден ден!

    ♥ Със светло пиво – към светлото ти бъдеще! Наздраве!

    ♥ Пожелавам ти къси работни дни и дълги любовни нощи! Честит рожден ден!









    http://pojelania.start.bg/



    и това
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Канзас ;)
    Мнения
    3 721
    mi po princip si pi6em prostotii...vajnoto e da sa ot sarce,dr iz4erpaha temata
    Sitting on top of the world
    Watching the stars
    Go by...

  8. #8
    с пожелания за упоритост, за да следваш мечтите си, смелост-да ги осъществяваш, търпение, за да ги постигаш и мн любов, за да дава смисъл на всичко това! ЧРД!
    Когато нещата не вървят и тъгата е изпълнила сърцето ти, когато сълзите напират в очите ти само ми кажи и ще дойда при теб. Аз проодавам салфетки!

  9. #9
    Аватара на find_m3
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София
    Мнения
    2 063

    Re: Рожден ден на най-добра приятелка

    Цитирай Първоначално написано от SilverAngel
    Така... След 3 дена на 4ти септември най-добрата ми приятелка има рожден ден. Подарък и такива подробности - всичко е ОК! Обаче ние тука, за вас не знам, имам си нещо като традиция да си пращаме смси за ЧРД точно в 00:00 или минути по-късно. Само че не знам какво да й напиша! Моля ви дайте ми предложения! на 17 става, има си сериозен приятел.
    ок ще ти дам едно примерно ,което аз писах за коледа на най-добрите ми приятелки и те много са го харесали.Не мога да ти кажа точно какво гласеше ,щото беше дълго ,но беше с пожление да си останем такива и заедно още дълго и накрая 'защото приятелството е като люлееща се люлка-винаги съм готова да падна надолу за да се издигнеш' аз бих се просълзила,ако някой ми го напише

  10. #10
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от find_m3
    пишеш й, каквото ти дойде на сърцето бе мацко все пак след като сте най-добри приятелки би трябвало да знаеш какво да й кажеш в такъв момент
    и аз мисля така,ние най често пишеме мн лиубов всичките ти мечти да се сбъднат,мн секс,да въртиш гаджетата наред и ей такиа простотии

  11. #11
    Аватара на rashito0o
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Бургас
    Мнения
    642
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от find_m3
    пишеш й, каквото ти дойде на сърцето бе мацко все пак след като сте най-добри приятелки би трябвало да знаеш какво да й кажеш в такъв момент
    и аз мисля така,ние най-често пишеме мн любов,всичките ти мечти да се сбъднат,мн секс,да въртиш гаджетата наред и ей такиа простотии
    тфа бех аз
    OnLy God CaN Judge Me !

  12. #12
    Аватара на find_m3
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София
    Мнения
    2 063
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от find_m3
    пишеш й, каквото ти дойде на сърцето бе мацко все пак след като сте най-добри приятелки би трябвало да знаеш какво да й кажеш в такъв момент
    и аз мисля така,ние най често пишеме мн лиубов всичките ти мечти да се сбъднат,мн секс,да въртиш гаджетата наред и ей такиа простотии
    това не се пише на най-фобрата ти приятелка или някой ,който цениш адски много.все пак това е един от малкото поводи ,в които да кажеш на човек ,че без него няма да е същото нали?

  13. #13

    Re: Рожден ден на най-добра приятелка

    Цитирай Първоначално написано от find_m3
    Цитирай Първоначално написано от SilverAngel
    Така... След 3 дена на 4ти септември най-добрата ми приятелка има рожден ден. Подарък и такива подробности - всичко е ОК! Обаче ние тука, за вас не знам, имам си нещо като традиция да си пращаме смси за ЧРД точно в 00:00 или минути по-късно. Само че не знам какво да й напиша! Моля ви дайте ми предложения! на 17 става, има си сериозен приятел.
    ок ще ти дам едно примерно ,което аз писах за коледа на най-добрите ми приятелки и те много са го харесали.Не мога да ти кажа точно какво гласеше ,щото беше дълго ,но беше с пожление да си останем такива и заедно още дълго и накрая 'защото приятелството е като люлееща се люлка-винаги съм готова да падна надолу за да се издигнеш' аз бих се просълзила,ако някой ми го напише
    Да,т'ва ми хареса и на мен

  14. #14
    mn se radvam 4e o6te im hora koit da vqrvat v priqtelstvoto:P
    emi pomisli malko ne e nujno da e ne6to v rima ili super originalno.prosto da e milo i otsurce..az naprimer bih i napisala 4e mn q obi4am,4e se radvam 4e q ima i moga da raz4itam na neq kakto i tq na men.i 4e iskam da bude mnogo 6tastliva,i se nadqvam s priqtelqt i da imat mn hubavi i nezabravimi migove itn

  15. #15
    Аватара на find_m3
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София
    Мнения
    2 063
    Цитирай Първоначално написано от miki4kata_
    mn se radvam 4e o6te im hora koit da vqrvat v priqtelstvoto:P
    emi pomisli malko ne e nujno da e ne6to v rima ili super originalno.prosto da e milo i otsurce..az naprimer bih i napisala 4e mn q obi4am,4e se radvam 4e q ima i moga da raz4itam na neq kakto i tq na men.i 4e iskam da bude mnogo 6tastliva,i se nadqvam s priqtelqt i da imat mn hubavi i nezabravimi migove itn

    не знам дали мога да кажа ,че вярвам в прителстовото.см вярвам от една тсрана ,вярвам в това ,че в даден момент имаш подкрепа ,но не можеш да бъдеш крайно отдаден на никого....дори и на най-добиря си приятел,а за мен това е по-важно от любовта.вярвам ,че ще застана зад гърба на приятелките си по всяко време (за тях не съм сигурна ...даже хич).кажи й какво чувстваш с 2 думи.абе кажи й й точно това ,че може да разчита на теб ...това е най-важното

  16. #16
    Guest
    Благодаря ви на всичките, бомба сте! :-*

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Благодаря ви на всичките, бомба сте! :-*
    Сигурно се досетихте че бях аз

  18. #18
    Мисля,че ти най-добре ще знаеш какво да и напишеш,понеже си и най-добрата приятелка и я познаваш най-добре...от теб ще излезе най-доброто пожелание

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си