.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 32 от общо 32
  1. #26
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    in the middle of nowhere
    Мнения
    1 648
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    kupi si silikonoviq glans na estelauder mn e hubav az go imam i ti garantiram 4e 6te ima efekt ustnite ti stavat golemi blestq6ti i pl1tni
    Стои ПЕРФЕКТНО!!!!!36лв е но си струва !!!! И е голяма тубичката Уголемява устните от 3 до 5 пъти... НЕВЕРОЯТЕН Е !!!
    П.С. Пише се Estee Lauder
    Ако все пак не ти се дават тези 36лв.. пробвай Bourjois летния ментовия-той също е прозрачен и доколкото помня беше около 13-15лв

  2. #27
    Na Avon naskoro ima6e edin produkt za uveli4avane na ustnite bez injekcii!Ako iska6 proveri!Moje bi go ima o6te v kataloga!

  3. #28
    Цитирай Първоначално написано от e_l_i_z_a
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    kupi si silikonoviq glans na estelauder mn e hubav az go imam i ti garantiram 4e 6te ima efekt ustnite ti stavat golemi blestq6ti i pl1tni
    Стои ПЕРФЕКТНО!!!!!36лв е но си струва !!!! И е голяма тубичката Уголемява устните от 3 до 5 пъти... НЕВЕРОЯТЕН Е !!!
    П.С. Пише се Estee Lauder
    Ако все пак не ти се дават тези 36лв.. пробвай Bourjois летния ментовия-той също е прозрачен и доколкото помня беше около 13-15лв
    +1

  4. #29
    Аз първо слагам някакъв балсам, от най-обикновените, може на Nivea, но трябва да е безцветен, след това очертавам контура на устните с молив 1 2 нюанса по-тъмен от червилото, обаче не излизай изобщо от контура, защото иначе става много смешно, слагаш гланц или червило и си готова. Стават много плътни и обемни, много хубавки. Другият вариант е с гланц със силикон, обаче на мен не ми харесват много много, защото лепнат доста... а може и с най-разпространения начин просто да сложиш малко гланц в средата на долната устна и оптически се увеличава
    Тези, които носят светлина на другите, никога не остават на тъмно!

  5. #30
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    вкъщи
    Мнения
    270
    Просто слагай по-светлички червила и една точица безцветен гланц по средата на устничките и става долу-горе фокуса...поне при мен... Избягвай тъмни червила - те смаляват оптически.

  6. #31

    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    328

    :)

    За по-плътни устни:
    1.Нанесете мако фон дьо тен или коректор на външния ръб на устните.
    2.Нанесете с четка прозрачна пудра върху тази зона, за да фиксирате фон дьо тена.
    3.Използвайте молив с телесен цвят и очетайте устните, следвайки естествения им контур.
    4.Нанесете с четка бледи тонове червило върху устните.

    За сочни устни:
    1.Нанесете червило на целите устни, с изключение на средата на долната устна.
    2.Сложете светъл нюанс червило в тзи част и го запечатайте с гланц.

  7. #32
    Става с молив за устни и гланц пробвала съм го няколко пъти.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си