.
Затворена тема
Страница 3 от 5 ПървиПърви 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 125

Тема: Seks s turci...

  1. #51
    Guest
    турците нямат място тук

  2. #52

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Do mr0b1 :PpP~
    Мнения
    188
    Цитирай Първоначално написано от savoy
    от ДПС не са турци...те са с същата цел кат на АТАКА които са БЪЛГАРИ!!!

    АХхАХА ? дпс не са турци ? аМи ахмед доган как ти звучи ммм да едно звучно българско име....
    тиХо Ся

  3. #53
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от ~BoRn^InLoVe~
    Цитирай Първоначално написано от savoy
    Цитирай Първоначално написано от ~BoRn^InLoVe~
    абе я да са спрат тия идиоти какво пак сте тръгнали да делите хората.аз пък получих предложение за брак от ром и приех проблем
    хаха честито
    мерси и кво ся аз кат съм тръгнала с ром да не съм тръгнала с някакво животно баси хората
    Хахахахахаххахахах
    На 14 ще се жени за ром..ти ..луда ли си?

  4. #54
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Плевен дге!
    Мнения
    539
    Цитирай Първоначално написано от kr1s0
    Цитирай Първоначално написано от savoy
    от ДПС не са турци...те са с същата цел кат на АТАКА които са БЪЛГАРИ!!!

    АХхАХА ? дпс не са турци ? аМи ахмед доган как ти звучи ммм да едно звучно българско име....
    всмисал турци са но както хора като фашиста не тряя се наричат БЪЛГАРИ така и като ахмедчо нетреа се наричат турци
    97% от младото населението на България не могат да смятат, ако си от останалите 7% сложи това в подписа си!

  5. #55
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от sexita
    Цитирай Първоначално написано от SexyTka
    Цитирай Първоначално написано от sexita
    Цитирай Първоначално написано от SexyTka
    Цитирай Първоначално написано от sexita
    Цитирай Първоначално написано от SexyTka
    Та ние сме под турско робство - имаме си турска партия, турски новини и какво ли още не. Правиме се на свободолюбци, но всъщност не ни интересе под какво духовно робство попадаме. Ето затова България е на такова ниво - защото народа ги толерира!!! И после искаме да се оправиме!!!! =D>
    Аз също съм против турска партия.Да не говорим,че си имаме и циганска...туркит новини,също са излишни,поне за БНТ,както и предаванията за ромите.
    Това,че ма отдели политически партии,които мътят главите на хората,не означава че сме под робство
    Напротив!!! Превземат държавата ни а ние им позволяваме!!!
    Мислиш ли че ще успеят???
    Аз не знам какво общо има политиката със турското малцинство,което между другото е масово против Доган!
    Ами то капка по капка вип става... Почват като малцинство и свърват с 5 века иго!!! Тогава ще сте ли доволни????
    грешиш!!!
    Циганите са много повече!!!
    Никой нормален турчин,който си живее мирно в България,не мисли за превземане...(ама наистина както казаха преди малко,българите са страхлив народ)Казах партии като ДПС и АТАКА междувеменно ще съсипят страната
    ти чуваш ли се каква говориш ние смел народ ето http://www.vbox7.com/play:656280cc щом сме страхлив народ кой пуха турците 1912г

  6. #56

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Do mr0b1 :PpP~
    Мнения
    188
    Цитирай Първоначално написано от sexita
    Цитирай Първоначално написано от Вилхелм Монке
    турците нямат място тук
    разбрахме мнението ти...само че поне една свестна хипотеза не разбрахме...

    обясни му значението на думата хипотеза
    тиХо Ся

  7. #57
    От Кърджали съм
    Guest
    И аз съм от кърджали и мога да предположа защо някои хора мразят толкова турците ! защото хората които мислите че са турци не са ! те са смеска между цигани+селяни които твърдят че са турци ! и за това толкова хора мислят за неграмотни и неприятни турците. отидете в турция на почивка 1 седмица и ше ви се промени мнението ! разбирам какво искате от циганите - меришат , не работят , чакат на готово , крадат , изнасилват пият на аванта и кво ли не още ? и не разбирам кво общо има с истинските турци . 50% от германия са турци и некво оплакване от немците да сте чували до ся ? а е време да се забраят вече некои работи дето са се случвали преди много години нали ся сте живи ае лек ден ви желая живи и здрави

  8. #58
    Guest
    ето 5 вековният ни поробител няма място тук

  9. #59
    Guest
    sexita ти чувала ли си как твоити добри турци са постъпвали с въстанниците - печали са ги живи това не са хора

  10. #60
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Плевен дге!
    Мнения
    539
    Цитирай Първоначално написано от savoy
    Цитирай Първоначално написано от kr1s0
    Цитирай Първоначално написано от savoy
    от ДПС не са турци...те са с същата цел кат на АТАКА които са БЪЛГАРИ!!!

    АХхАХА ? дпс не са турци ? аМи ахмед доган как ти звучи ммм да едно звучно българско име....
    всмисал турци са но както хора като фашиста не тряя се наричат БЪЛГАРИ така и като ахмедчо нетреа се наричат турци
    97% от младото населението на България не могат да смятат, ако си от останалите 7% сложи това в подписа си!

  11. #61
    Голям фен Аватара на Communist
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Earth
    Мнения
    733
    Муахаххаха, ей нацисти само се излагате
    Хммм мечта ми е да го направя с туркиня много са горещи!


    п.п. нацистите в гулаг
    Ако не знаеш - ще те научим!
    Ако не можеш – ще ти покажем!
    Ако не искаш - ще те принудим!


    Пролетарии от всички страни - обединявайте се!

  12. #62
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от sexita
    Цитирай Първоначално написано от Вилхелм Монке
    Цитирай Първоначално написано от sexita
    Цитирай Първоначално написано от SexyTka
    Цитирай Първоначално написано от sexita
    Цитирай Първоначално написано от SexyTka
    Цитирай Първоначално написано от sexita
    Цитирай Първоначално написано от SexyTka
    Та ние сме под турско робство - имаме си турска партия, турски новини и какво ли още не. Правиме се на свободолюбци, но всъщност не ни интересе под какво духовно робство попадаме. Ето затова България е на такова ниво - защото народа ги толерира!!! И после искаме да се оправиме!!!! =D>
    Аз също съм против турска партия.Да не говорим,че си имаме и циганска...туркит новини,също са излишни,поне за БНТ,както и предаванията за ромите.
    Това,че ма отдели политически партии,които мътят главите на хората,не означава че сме под робство
    Напротив!!! Превземат държавата ни а ние им позволяваме!!!
    Мислиш ли че ще успеят???
    Аз не знам какво общо има политиката със турското малцинство,което между другото е масово против Доган!
    Ами то капка по капка вип става... Почват като малцинство и свърват с 5 века иго!!! Тогава ще сте ли доволни????
    грешиш!!!
    Циганите са много повече!!!
    Никой нормален турчин,който си живее мирно в България,не мисли за превземане...(ама наистина както казаха преди малко,българите са страхлив народ)Казах партии като ДПС и АТАКА междувеменно ще съсипят страната
    ти чуваш ли се каква говориш ние смел народ ето http://www.vbox7.com/play:656280cc щом сме страхлив народ кой пуха турците 1912г
    не виждам тебе тама да ми се обясняваш
    ти обиждаш собствения си народ

  13. #63
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Плевен дге!
    Мнения
    539
    Цитирай Първоначално написано от savoy
    Цитирай Първоначално написано от savoy
    Цитирай Първоначално написано от kr1s0
    Цитирай Първоначално написано от savoy
    от ДПС не са турци...те са с същата цел кат на АТАКА които са БЪЛГАРИ!!!

    АХхАХА ? дпс не са турци ? аМи ахмед доган как ти звучи ммм да едно звучно българско име....
    всмисал турци са но както хора като фашиста не тряя се наричат БЪЛГАРИ така и като ахмедчо нетреа се наричат турци
    97% от младото населението на България не могат да смятат, ако си от останалите 7% сложи това в подписа си!

  14. #64
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Mi tova sa si nekvi urodi be kak she se ebat s turci.... takiva trqbva gi prashtame v turcia sled nekoq druga godina kato izgonim turcite v tur(*iq maika im rqzana rejat gi da pestqt voda maika im prosta
    Първо като си почнал/а защо само турците обсъждаш, а турккините?Второ искам да кажа, че нямам нищо против турците,защото "уроди" има и сред българите - това си зависи от човека!
    Трето : Абе ти да не си привърженик/чка на Атака случайно?

  15. #65
    Guest
    харктерни черти на турчина - зъл жесток фанатик

  16. #66

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Do mr0b1 :PpP~
    Мнения
    188
    Цитирай Първоначално написано от Вилхелм Монке
    харктерни черти на турчина - зъл жесток фанатик
    да добре.... аХахаХа сетих се за нещо първото изречение от Под Игото



    Чорбачи Марко събра челядта дъръ бъръ няма да го пиша цялото заменете гласните букви с Ю всичките и чуйите кво се получава
    тиХо Ся

  17. #67
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Плевен дге!
    Мнения
    539
    Цитирай Първоначално написано от savoy
    Цитирай Първоначално написано от kr1s0
    Цитирай Първоначално написано от savoy
    от ДПС не са турци...те са с същата цел кат на АТАКА които са БЪЛГАРИ!!!

    АХхАХА ? дпс не са турци ? аМи ахмед доган как ти звучи ммм да едно звучно българско име....
    всмисал турци са но както хора като фашиста не тряя се наричат БЪЛГАРИ така и като ахмедчо нетреа се наричат турци
    97% от младото населението на България не могат да смятат, ако си от останалите 7% сложи това в подписа си!

  18. #68
    Guest
    как може да харесвате хора избили хеляди българи българи не са убивали цивилно население чеу ли ви някои от възстаннците ще се обърне в гроба засрамете се те са убивали нашите деди

  19. #69
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от sexita
    Цитирай Първоначално написано от Вилхелм Монке
    харктерни черти на турчина - зъл жесток фанатик
    хахахахха....не познаваш турчин за да имаш такова мнение за него.Препоръчвам ти да създадеш свое,а не да използваш чуждо
    отговори ми кой е избивал жени и деца те си имат държава кво прават тук търпяли сме ги 500г

  20. #70
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от sexita
    Цитирай Първоначално написано от SexyTka
    Цитирай Първоначално написано от sexita
    Цитирай Първоначално написано от SexyTka
    Цитирай Първоначално написано от sexita
    Не разбрах,че говориш за тях...друго каза....
    Тоя долу да ти прилича на депотат???
    Ама аз не ти говоря определено за някой ... Става въпрос за турците като цяло .... Преди с война са ни поробили сега леко полека с уж незначителни действия... Не казвам че няма изключения... Всеки народ има такива... Ама м/у турците и мангалите рядко има нормални хора ...
    3 Пъти вече казах,че турците като цяло са против ДПС
    Познаваш ли някой турчин лично?
    За щастие не!!
    тогава как смееш да съдиш за тях???
    еподготвена си за този спор
    историята ги показва какви са теб трябва да те срам твоите дедеи умрел и за свободата а ти обиждаш техният подвиг

  21. #71
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от sexita
    Цитирай Първоначално написано от Вилхелм Монке
    Цитирай Първоначално написано от sexita
    Цитирай Първоначално написано от Вилхелм Монке
    харктерни черти на турчина - зъл жесток фанатик
    хахахахха....не познаваш турчин за да имаш такова мнение за него.Препоръчвам ти да създадеш свое,а не да използваш чуждо
    отговори ми кой е избивал жени и деца те си имат държава кво прават тук търпяли сме ги 500г
    аз не съм виждала лично някой да е убивал някого скоро...
    то това дето са го вършили 500г е достатъчно направете услуга на страна женете се и ходите в истинската си родина

  22. #72
    Guest
    абе вие разлика между мюсолманин и турчин правите ли ?
    турците са си в Турция, а тук в България живеят мюсолмани, вие сте някви супер неорентирани келеши, добре де има и някакви си 10% ориентирани

  23. #73
    Голям фен Аватара на Communist
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Earth
    Мнения
    733
    Турците са хора като всички нас
    btw Турция като държава е 10 пъти пред България.
    Ако не знаеш - ще те научим!
    Ако не можеш – ще ти покажем!
    Ако не искаш - ще те принудим!


    Пролетарии от всички страни - обединявайте се!

  24. #74
    Guest
    sexita ти не си българска

  25. #75
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Плевен дге!
    Мнения
    539
    аз като гледам снимката на приятеля на sexita ми бих казал че момчето хич не прилича на турчин и кат гледам сигурно е свястно щом е трагнала с него
    97% от младото населението на България не могат да смятат, ако си от останалите 7% сложи това в подписа си!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си