.
Затворена тема
Страница 1 от 5 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 125

Тема: Seks s turci...

  1. #1
    Guest

    Seks s turci...

    Kvo mislite za momichetata deto se ebat s turci ? maika im prosta murshava nali ? kak moje se ebat s nekvi grozni rqzani turci i da praqt melezi maika im starA !

  2. #2
    Guest
    A vqrno che tebe te ebe nekav mirizliv rqzan turchin pffff bahti kak moje da hodish s turchin ve......................

  3. #3
    Супер фен Аватара на naMy4Ho_KoTe
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Захарен памук
    Мнения
    2 045

    Re: Seks s turci...

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Kvo mislite za momichetata deto se ebat s turci ? maika im prosta murshava nali ? kak moje se ebat s nekvi grozni rqzani turci i da praqt melezi maika im starA !
    Теб пък кво ти пука кой с кого се ебе? Нали турчин не те е ебал тебе, м?

    RAWRR, я си е*и майката. Ходи се занимавай с нещо полезно, не с клевети. Де*ба и пиклата.

  4. #4
    Guest
    Mi tova sa si nekvi urodi be kak she se ebat s turci.... takiva trqbva gi prashtame v turcia sled nekoq druga godina kato izgonim turcite v tur(*iq maika im rqzana rejat gi da pestqt voda maika im prosta

  5. #5
    Супер фен Аватара на naMy4Ho_KoTe
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Захарен памук
    Мнения
    2 045
    Цитирай Първоначално написано от sexita
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    A vqrno che tebe te ebe nekav mirizliv rqzan turchin pffff bahti kak moje da hodish s turchin ve......................
    а...вярно,че тебе те е*е баща ти...Как може да ти е кеф бее...
    Айде пиши ми на лична.И аз мога да се правя на анонимна...
    Подозирам, че той може да е плод на любовта между роднини..

    RAWRR, я си е*и майката. Ходи се занимавай с нещо полезно, не с клевети. Де*ба и пиклата.

  6. #6
    Guest
    pamucho kote qvno i tebe sa te ebali mangali(turci) hahah deeeba prostite vi putki deeba kak moje ste takiva prosti da vi ebat turcite mrusni mama vi stara da eba marsh v turciq !!

  7. #7
    Супер фен Аватара на naMy4Ho_KoTe
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Захарен памук
    Мнения
    2 045
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    pamucho kote qvno i tebe sa te ebali mangali(turci) hahah deeeba prostite vi putki deeba kak moje ste takiva prosti da vi ebat turcite mrusni mama vi stara da e** marsh v turciq !!
    Не позна - не са Обичам снежно-бялата кожа, все пак съм наполовина полякиня Не бих го направила с турчин, но това не ми дава правото да се меся в на чуждите хора работите между завивките

    RAWRR, я си е*и майката. Ходи се занимавай с нещо полезно, не с клевети. Де*ба и пиклата.

  8. #8
    Guest
    mi mnogo qsno che nekav rezan mizernik nema mu dadesh te ebe... to trq si mn prost i mn zle i nqkoi ot rodata ti da e mangasarqn che da te ebat turci...

  9. #9
    Ае ти много знаеш какво от това това дали правят или не ти кво на етническа основа ли тръгваш сега към всеки какво ще делиш хората ли ей такива като теб най-много ме дразнят всички са равни всеки има равни права всеки има сърце и душа а на теб мога да ти кажа само да го д*хаш.
    † 2pac ReSt In PeAcE † \\// My Nigga

    http://WwW.impulse.bg/Luna71c


  10. #10
    Супер фен Аватара на naMy4Ho_KoTe
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Захарен памук
    Мнения
    2 045
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    mi mnogo qsno che nekav rezan mizernik nema mu dadesh te ebe... to trq si mn prost i mn zle i nqkoi ot rodata ti da e mangasarqn che da te ebat turci...
    На мен сексита си ми мяза на напълно нормално момиче с българско потекло. Хипотезата ти издиша.

    RAWRR, я си е*и майката. Ходи се занимавай с нещо полезно, не с клевети. Де*ба и пиклата.

  11. #11
    Guest
    HagpycaH qsno che shtom si ot kurjali si turchin mama ti deba prosta bqgai v turciq tvoita mamicata rezak !!!!!!!!!!! TURCITE V TURCIQ CIGANITE NA SAPUN !!!!

  12. #12
    Супер фен Аватара на naMy4Ho_KoTe
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Захарен памук
    Мнения
    2 045
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    HagpycaH qsno che shtom si ot kurjali si turchin mama ti deba prosta bqgai v turciq tvoita mamicata rezak !!!!!!!!!!! TURCITE V TURCIQ CIGANITE NA SAPUN !!!!
    Не позна, израза е

    ”Циганите на сапун, турците на Веро, а българите на Коколино!”

    RAWRR, я си е*и майката. Ходи се занимавай с нещо полезно, не с клевети. Де*ба и пиклата.

  13. #13

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Do mr0b1 :PpP~
    Мнения
    188
    я си еййй майката боклук секи прави квото си иска къв си ти че ше държиш сметка на <sexita> <pamy4no_kote> и други с кои се ебат и защо ? бати комплексара тука не се избиват комплекси мама ти ДеБа
    тиХо Ся

  14. #14
    Guest
    да не ги срам срамят България

  15. #15
    Аватара на PollyPoi
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    По света и у нас :)
    Мнения
    524
    Цитирай Първоначално написано от HagpycaH
    Ае ти много знаеш какво от това това дали правят или не ти кво на етническа основа ли тръгваш сега към всеки какво ще делиш хората ли ей такива като теб най-много ме дразнят всички са равни всеки има равни права всеки има сърце и душа а на теб мога да ти кажа само да го д*хаш.
    подкрепям! а тоя гост дето обижда тука да земе да си ебе майката тъпа и да спре щото мн се дразня от такива идиоти!
    Цитирай Първоначално написано от comics
    Ела при мен, аз знам какво да правя

  16. #16

    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    О-в Тамбокту
    Мнения
    236
    Цитирай Първоначално написано от kr1s0
    я си еййй майката боклук секи прави квото си иска къв си ти че ше държиш сметка на <sexita> <pamy4no_kote> и други с кои се ебат и защо ? бати комплексара тука не се избиват комплекси мама ти ДеБа
    Е БРАВО БРАВО 1 мислещо момче =D> =D>

  17. #17
    Guest
    ние сме българи които е турчин в турция

  18. #18

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Do mr0b1 :PpP~
    Мнения
    188
    който мисли...















































































    мисли
    тиХо Ся

  19. #19
    Guest
    ето ги ви турците http://www.vbox7.com/play:d92e0b25

  20. #20
    Guest
    не казвам турците са диваци и да си стоя в турция

  21. #21
    Guest
    тъпкали са ни 500г малка причина ли е

  22. #22
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от sexita
    Цитирай Първоначално написано от SexyTka
    Цитирай Първоначално написано от sexita
    Цитирай Първоначално написано от Вилхелм Монке
    ние сме българи които е турчин в турция
    по тази логика,всички с чуждо поткло в страните си,нали???
    Става въпрос за турците!!!
    става въпрос за всички
    не за турците става въпрос

  23. #23

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Do mr0b1 :PpP~
    Мнения
    188
    Цитирай Първоначално написано от trt1989
    Цитирай Първоначално написано от kr1s0
    я си еййй майката боклук секи прави квото си иска къв си ти че ше държиш сметка на <sexita> <pamy4no_kote> и други с кои се ебат и защо ? бати комплексара тука не се избиват комплекси мама ти ДеБа
    пишлеме застреляй се моля те...само като ти видя снимката и... тъпо копеленце

    п.п. очаквам отговор "мама ти деба" жалка работа...

    не под нивото ми е да се псувам с некФа отрепка
    тиХо Ся

  24. #24

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Do mr0b1 :PpP~
    Мнения
    188
    поне съм сложил моя снимка тапак сложи твоя да те видим колко по различен си предполагам имаш също 2 очи , уши ,1 уста или ?
    тиХо Ся

  25. #25
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от sexita
    Цитирай Първоначално написано от Вилхелм Монке
    не казвам турците са диваци и да си стоя в турция
    диваци????И как така го измъдри???
    изби са хиляди от твоя народ и ти казваш че не са диваци чела ли си записки по българските въстания плаках като четях за зверстата им

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си