.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1
    summer 2007
    Guest

    Възможно ли е да съм бременна?

    sujalqvam che shte vi zanimavam s moite problemi..no..eto me tuk v tozi sait...Problemat mi e takuv..
    Sreshtnah edno momche na mqstoto kadeto rabotih lqtoto savsem sluchaino v edna diskoteka,bqh mn piqna i taka..sluchi se...pravihme sex..na drugiq den misleh che nqma da me potarsi no stana obratnoto..prekarvahme mn vreme zaedno i vsqka vecher bqh s nego..Pravihme sex bez prezervativ no svyrshvashe izvyn men...Ot nqkolko dni sam si v kashto no imam edin problem.Bqloto mi techenie e stanalo naistina mnogo silno i imam pochti postoqnen apetit...vyzmojno li e za tolkova kratko vreme da se poqvqt priznaci che sam zachenala.I btw okolo 10 dni bqhme zaedno vsqka vecher... i moje bi vedfnyj ili 2 me e capal po kracheto... help mne [-o< [-o<

    Moderated by Aleandra
    т. 7 от Правилника!

  2. #2
    Супер фен Аватара на Anf3tamin4o
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    От =МърЗеЛаНдИя=
    Мнения
    2 169
    Ми щом се е изпразнил отвън, сигурно няма да си бременна
    А аз ако мога да попитам защо го правихте без презарватив
    Много ме мързеше и все още ме мързи и едва-едва написах това отгоре.
    My Face

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    765
    zatva ima testove za bremennost \/
    Лошо е да си пиян и да няма кой да те подпре, но по-лошо е да си влюбен и да няма кой да те разбере!

  4. #4
    Голям фен Аватара на moncho
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Истината е някъде там.
    Мнения
    844
    Цитирай Първоначално написано от DoomShadow
    zatva ima testove za bremennost \/
    не за това има teenproblem ,ако 10 човека кажат че е бременна а 5 кажат че не е >> значи е бременна



  5. #5
    summer2007
    Guest
    emi..taka se poluchi prosto..parviqt pat vi kazvam bqh mnogo piqna i qvno e nqmal v sebe si....i sled tova taka tragna...apak i toi e parvoto momche s koeto praq sex bez gumichka..no po lichna higiena e mnogo chist chovek .

  6. #6
    summer2007
    Guest
    pritesnqvam se zashtoto sam chela che se otdelq technost predi da svyrshi koqto trudno se vijda i sadurja malak broi spermatozoidi...i neznam utre she si kupq test...i da vidim..apyk i btw..utre imam RD...neiskam da znam ako tova sthte mi e podaraka...

  7. #7
    Риск има, особено ако си била в овулация. Не е лошо да си направиш тест.
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


  8. #8
    Аватара на DEviL_BG
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Русе
    Мнения
    360
    Направи си тест , и ако не искаш дете с презарватив го прави !!!

  9. #9
    6tom ne e sv1r6val v teb kvo se 6q6ka6 ama za vseki slu4ei si napravi test

  10. #10
    Аватара на Iv4eTy
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Там, където е сърцето...
    Мнения
    1 569
    Ами бялото течение е по-скоро признак за това че може да ти е лепнал нещо, а не на бременност. И все пак вземи си тест, няма друг вариант да разбереш, но риск да си бременна определено има...
    Somewhere over the rainbow skies are blue, and the dreams that you dare to dream really do come true... Follow me and I'll take you there..

  11. #11
    Guest
    abe vie ludi li ste?riska da zabremenee e minimalen.6tom ne e svar6il v neq nqma opasnost.ako si sigurna 100% 4e ne e svar6il v teb nqma zakvo da se pritesnqva6.

  12. #12
    Moje bi ne si bremenna,no po-dobre si napravi test i pove4e ne riskuvai.

  13. #13
    Направи си тест..и следващият път внимавай и се пази

  14. #14
    hehehe DEviL_BG ti mai neshto mn vze da gi razbirash tiq neshta :PP~~ {P}{P}, a otnosno tova koeto se govori v tazi tema ima 2 na4ina da ne se dostigne do gre6kata na zabremenqvaneto kogato e nejelana i te sa ili s mn hubavi v smisyl zdravi prezervativi ili da si stoi6 prosto na suhi4ko

  15. #15
    summer2007
    Guest
    mersi za pomoshtta mnogo a vse pak da pitam..kakvo moje da mi e lepnal ????

  16. #16
    Guest
    Виж сега- според мен, щом не е свършил в тебе, няма как да си бременна. В кои дни от цикъла ти сте спали заедно? В овулация била ли си? За всеки случай- направи си тест, за твое спокойствие. Успех И 4РД, ако е днес

  17. #17
    Тая работа с "не е свършил в тебе няма как" и "щом скоро ти е свършило няма как", мисля, че я изяснихме вече (и има как).
    Вижте това :

    http://www.teenproblem.net/f/viewtop...612&highlight=

  18. #18
    Мега фен Аватара на MoHuTo
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Там някъде в прегръдките на самотата..
    Мнения
    3 575
    Цитирай Първоначално написано от Iv4eTy
    Ами бялото течение е по-скоро признак за това че може да ти е лепнал нещо, а не на бременност. И все пак вземи си тест, няма друг вариант да разбереш, но риск да си бременна определено има...

  19. #19

    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    #mainatown
    Мнения
    314
    ии ако може след като си направиш тестчето кажи какъв е бил резултата.Успех [-o<
    Обичам само един човек и това съм аз.

  20. #20
    направо си направи 2 за секи случаи и наистина ползваи гумичка

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си