.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1
    мускулест
    Guest

    Изкуствени мускули за мъже

    Къде се продават такива подплънки?
    Чух, че имало всякакви видове (за трицепс,бицепс,гърди,корем и т.н.) и колко струват
    мерси

  2. #2
    Струват 100 хапа метан и 6 месеца във залата

  3. #3
    Guest
    s malko volq i shte si gi kupisH...

  4. #4
    глуп4о,глуп4о!
    вземи да ти4а6,ходиш на фитнес,ядеш много месо и мле4ни продукти,дигай тежки неща и тогава ще имаш мусколи!
    а не да се 4удиш какви глупости да си копуваш!

  5. #5
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от bqsna_teenagerka
    глуп4о,глуп4о!
    вземи да ти4а6,ходиш на фитнес,ядеш много месо и мле4ни продукти,дигай тежки неща и тогава ще имаш мусколи!
    а не да се 4удиш какви глупости да си копуваш!
    Да...... ти си родена с перфектна фигура и не знаеш какво е да си дебел като мен
    Лесно е на думи но на практика

  6. #6
    Да, даааааа, що дебелите само мрънкате ??? Гърчавите не мрънкат като вас...

  7. #7
    Guest
    Абе, автора, да ме извиняваш, ама всички са родени в диапазона 3-4 килограма. Никой не е роден дебел, или кльощав. Такива подплънки за къв са ти? Ще си набиваш синтол у баниците и ще умрешс на 40. Ае хващай щангата - лесно няма!

  8. #8
    Супер фен Аватара на monityY
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Sofia, Bulgaria
    Мнения
    2 291
    абе я оставете мом4ето,наистина и вие ако бяхте на негово място 6тяхте да мрънкате.по темата нз пи4,ама потърси и 6те намери6 подплънки 6том ти трябват
    Smiling does not necessarily mean you're happy, sometimes it just means you're strong.

  9. #9
    Супер фен Аватара на IKisseDAGirL
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    dimitrovgrad
    Мнения
    2 788
    Цитирай Първоначално написано от monityY
    абе я оставете мом4ето,наистина и вие ако бяхте на негово място 6тяхте да мрънкате.по темата нз пи4,ама потърси и 6те намери6 подплънки 6том ти трябват
    Ако бях на негово място щях да се постарая да отслабна ("за жалост" се искат усилия), а не да се чудя каква глупост да измисля.
    Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства.
    Само времето доказва силата на Любовта.

  10. #10
    идиот немаш топки зада отидеш във фитнеса !!!


  11. #11
    мускулест
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Excu
    идиот немаш топки зада отидеш във фитнеса !!!
    Не мога да ходя на фитнес срамно и всички ще ми се смеят
    пък и е много скъпо, а аз живея с 30 лв. месечно от нашите

  12. #12
    Супер фен Аватара на monityY
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Sofia, Bulgaria
    Мнения
    2 291
    Цитирай Първоначално написано от valantain_love
    Цитирай Първоначално написано от monityY
    абе я оставете мом4ето,наистина и вие ако бяхте на негово място 6тяхте да мрънкате.по темата нз пи4,ама потърси и 6те намери6 подплънки 6том ти трябват
    Ако бях на негово място щях да се постарая да отслабна ("за жалост" се искат усилия), а не да се чудя каква глупост да измисля.
    само 4е да отслабне6 не е толкова лесно колкото си мисли6,както сам вижда6 мом4ето не разполага и с пари,той ако иска да отслабне 6те си възложи хранителен режим и 6те спортува и без фитнес,тука не става въпрос до това
    Smiling does not necessarily mean you're happy, sometimes it just means you're strong.

  13. #13
    ^ а за какво става въпрос?
    човече, отслабни, нямаш нужда от фитнеси и глупости, упражнения (тичане, каране на колело, ала-бала) и съобразено хранене (не глад!), ще ти свършат чудесна работа. най-малкото ще си повишиш самочувствието... и ще се чувстваш по-добре, мани ги тея изкуствени мускули.
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  14. #14
    Супер фен Аватара на monityY
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Sofia, Bulgaria
    Мнения
    2 291
    Цитирай Първоначално написано от пор
    ^ а за какво става въпрос?
    човече, отслабни, нямаш нужда от фитнеси и глупости, упражнения (тичане, каране на колело, ала-бала) и съобразено хранене (не глад!), ще ти свършат чудесна работа. най-малкото ще си повишиш самочувствието... и ще се чувстваш по-добре, мани ги тея изкуствени мускули.
    няма да отлсабне ако не тренира поне малко,става въпрос до това 4е 4овека пита за подплънки и не му отговорихте на въпроса както трябва,мисли6 ли 4е не са ми казвали малко хора да отслабне??? както казах той ако иска 6те го направи,и както казах не е хи4 лесно да се отслабне (ли4ен опит) и както казах той не ви пита тоВа,а ви пита не6то съвсем друго,не изопа4авайте думите му
    Smiling does not necessarily mean you're happy, sometimes it just means you're strong.

  15. #15
    Супер фен Аватара на IKisseDAGirL
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    dimitrovgrad
    Мнения
    2 788
    Цитирай Първоначално написано от monityY
    Цитирай Първоначално написано от пор
    ^ а за какво става въпрос?
    човече, отслабни, нямаш нужда от фитнеси и глупости, упражнения (тичане, каране на колело, ала-бала) и съобразено хранене (не глад!), ще ти свършат чудесна работа. най-малкото ще си повишиш самочувствието... и ще се чувстваш по-добре, мани ги тея изкуствени мускули.
    няма да отлсабне ако не тренира поне малко,става въпрос до това 4е 4овека пита за подплънки и не му отговорихте на въпроса както трябва,мисли6 ли 4е не са ми казвали малко хора да отслабне??? както казах той ако иска 6те го направи,и както казах не е хи4 лесно да се отслабне (ли4ен опит) и както казах той не ви пита тоВа,а ви пита не6то съвсем друго,не изопа4авайте думите му
    Не е лесно, но не е и невъзможно. Красотата не е безплатна.
    Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства.
    Само времето доказва силата на Любовта.

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Мнения
    559
    Цитирай Първоначално написано от Tazadar
    Струват 100 хапа метан и 6 месеца във залата
    s 100 ni6to ne moje da napravi6
    machoka
    Администратор



    провери си в собствения гащник.

  17. #17
    А може и 100 месеца в залата и 6 хапа метан !
    www.lucky.fucheji.com - късметчета

  18. #18
    Аватара на MAiK88
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    varna
    Мнения
    78
    BATEEE BATENCEE !!! I ZA KVO SA TI TEQ PODPLUNKI !!!HORATA SHTE TI SE SMEQT BE MOM4E !!!SHE VIKAT GLUPAKA S PODPLUNKITE DETO SE MISLI ZA KORAV!!!PULNA IDIOTSHTINA!!

  19. #19
    Аватара на vodolei4e_m
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Русе
    Мнения
    665
    аз не знам къде се продават, но наистина не мисля че има смисъл да дава некви пари за подплънки при полойение че с малко спорт (бягане , ходене, каране на колело, по малко пред ПС) и по здравословно хранене (не диета просто по често хранене и когато трябва) ще намали килограмите а защо не и да се образувам мускули... и аз имам проблеми с това но сам от другата страна и при мен има ефект

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си