.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24

Hybrid View

  1. #1

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    tuk i tam
    Мнения
    201

    Как да се гримирам по този начин?

    nqkoi moje li da mi kaje kak da se grimiram kato tva momi4e ili da dade video uroci ne6tu tyrsih neska ama ne namiram|

  2. #2
    Повече от фен Аватара на kameliqbaby
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    434
    dai edna snimka i 6te te grimiram taka s photoshopa
    Next Time I`ll be True...

  3. #3

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    tuk i tam
    Мнения
    201
    kak stava takav grim s fotoshop she mi obqsni6 li na li4na pls

  4. #4
    Guest
    aide kazvaite de plss

  5. #5
    Това можеш да си го направиш с черен молив
    By FaRaOnA

  6. #6
    Guest
    probvala sym daje taq ve4er no neznam kak to4no se se polu4ava zlee

  7. #7
    tva e lesno we samo s 4eren moliv i spirala , moje pak i na klepa4a da izpolzva6 4erni senki no nai-ve4e s 4eren moliv ;] to ti e dadeno we probvai se 2-3 pati i 6e uspee6 ;] samo 4e za takuv grim ti preporu4vam moliv na bruklin za6toto e po debel ;]
    Ноу уан мейкс ми соу крейзи лайк ю ду май бой..

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    in the middle of nowhere
    Мнения
    1 648
    Черен молив....Дрън дрън .. от километри си личи,че това е правено с очна линия по контура на цялото око,като се прави ефект на котешки очи-издължават се.после се слагат черни сенки по клепачите във формата на бадем,като се разнасят и леко към веждите,за да не стои като наклепано.Слагат се телесни или перлени бели сенки плътно под веждите.Спиралата е за повдигане и извиване на миглите.При този черен грим е по-важна дължината,отколкото обема
    Ружа е бледорозов,като не се прекалява.Червилото е бледорозово до телесно,защото акцента на цялостния грим все пак е в очите

  9. #9
    Супер фен Аватара на monityY
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Sofia, Bulgaria
    Мнения
    2 291
    aa az iskam kosata na taq macka,nqkoi moje li da mi kaje kak da se podstrija kato neq xax
    Smiling does not necessarily mean you're happy, sometimes it just means you're strong.

  10. #10
    Супер фен Аватара на Anf3tamin4o
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    От =МърЗеЛаНдИя=
    Мнения
    2 169
    Тва ми мяса на Леко "емо Гърлс"
    Много ме мързеше и все още ме мързи и едва-едва написах това отгоре.
    My Face

  11. #11
    Гримът се прави с черен молив или очна линия, черни сенки и изкуствени черни мигли. Не е трудно, просто ти явно не го умееш.
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

  12. #12

    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    on the earth
    Мнения
    15
    4eren moliv ili o4na liniq po cqloto oko kato v kraq e po izduljeno(trea da ima6 opita za da stane-moito stava). posle razmazva6 sas kle4ka za u4i ako se naloji slaga6 senki-4erni izviva6 miglite- moje i izkustveni da sloji6 i taka ... trea da potrenira6 da se pocapa6 malko dokato stane... :P \/

  13. #13
    Guest
    avtorke ako ne vijdash toq grim e oformen s fotoshop,i predi si e imala moliv/senki ili tam kakvoto e bilo no 70% e praveno s fotoshop

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от monityY
    aa az iskam kosata na taq macka,nqkoi moje li da mi kaje kak da se podstrija kato neq xax
    На чалга фенките не им отиват такива прически.
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

  15. #15
    Аватара на punkrock
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Dreamland Varna
    Мнения
    1 106
    Цитирай Първоначално написано от sladko_bebchence
    kak stava takav grim s fotoshop she mi obqsni6 li na li4na pls
    Aveee eiii ! Selski pr1chki ! Gadna vi e trevata Ne davam i edna stotinka za taQ pumiq, na tiQ na tiQ na tiQ.. Taka che i da q pluQ i da q Bogotvorq - Istinata e EDNA - vseki VTORI pushi Q !

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от FaRaOnA
    Това можеш да си го направиш с черен молив
    точно така =D> със многооо молив
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  17. #17
    Голям фен Аватара на _crazy_baby_
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Русе
    Мнения
    580
    Цитирай Първоначално написано от namina
    Цитирай Първоначално написано от FaRaOnA
    Това можеш да си го направиш с черен молив
    точно така =D> със многооо молив
    +
    No matter where you go, there they are...

  18. #18
    abe viq ludi li ste samo s moliv nqma da stane nqma li ochna liniq ne si i pomislqi za takav grim

  19. #19
    FaRaOnA написа:
    Това можеш да си го направиш с черен молив

    da be dr put momi4eto kolko moliva 6e trqa izhabi tfa e s 4eren moliv i 4erni senki ! a ina4e avtorkata kolkoto i da se mu4i6 taka 4ak nqa go dokara6 vse pak tfa e praeno ot profesionalen griomior ! i te suvetvam da ne se lepa6 s 4ak tolkova 4erno za6toto spored men sedi grozno
    CuKk <~ m0lq glasuvaite za t0va momiche

  20. #20
    Голям фен Аватара на SunnyG
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    In the future..
    Мнения
    781
    Цитирай Първоначално написано от _crazy_baby_
    Цитирай Първоначално написано от namina
    Цитирай Първоначално написано от FaRaOnA
    Това можеш да си го направиш с черен молив
    точно така =D> със многооо молив
    +
    Пълен абсурд!Има и опушено,прави се със сенки,това няма да стане САМО с черен молив,освен това ако се загледате ще видите,че има и светла основа(в края на окото,до носа).Поиграй си малко и ще го докараш.
    Животът е всичко онова,което ни се случва,докато правим планове за бъдещето.

  21. #21
    Повече от фен Аватара на kameliqbaby
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    434
    Samo s o4na liniq i senki polu4avam tova (moeto oko e)


    Ne polzvam 4eren moli i nz s nego kak stava
    Next Time I`ll be True...

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от e_l_i_z_a
    Черен молив....Дрън дрън .. от километри си личи,че това е правено с очна линия по контура на цялото око,като се прави ефект на котешки очи-издължават се.после се слагат черни сенки по клепачите във формата на бадем,като се разнасят и леко към веждите,за да не стои като наклепано.Слагат се телесни или перлени бели сенки плътно под веждите.Спиралата е за повдигане и извиване на миглите.При този черен грим е по-важна дължината,отколкото обема
    Ружа е бледорозов,като не се прекалява.Червилото е бледорозово до телесно,защото акцента на цялостния грим все пак е в очите
    \/
    Love Ickooo

  23. #23
    purceprinces
    Guest
    macko0 mn e lesno0 prosto fa6ta6 moliva gleda6 snimkata na tui momi4i i si draska6 po o4ite as probvah i ot parviq pat se polu4i mn dobre prosto trqq se starae6 i da ima6 mn golqmo0 jelanie USPEH

  24. #24

    Слушай са душа!

    Така...Значи елиза е напълно рава не слушай другите с техния скромен черен молив !
    1.с връхчето на очната линия очертаваш цееелия контур на окото,като правиш по-дебела линия в крайчеца на окото за да се получат точно тип "Котешки очи" и в НИКАКЪВ случай не удължавай толкова линията,че ше те сметнат за готичка!
    2.нанасяш черни сенки точно върху клепача и след тва ги прелей с мааалко сиво на горе-за да не изглежда омазано
    3.пак както каза елиза слагаш под веждата перлени сенки,като сложищ повечко точно под ъгъла на веждата.
    4.Слагаш спирала само в края на миглите за повече обемец
    6.блед гланц и си готоваа

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си