.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12

Тема: ПРЕСААА

  1. #1

    ПРЕСААА

    Привет ха ! трябва ми неква преса да ми изправя косата мн добре щото ми се кадри мн кофти... слагам по 1 буталка пияна гел всичко постой 5 мин и пак почне се кадри кадри се отстрани там където са ушите :P


  2. #2
    Пробвай като я изправиш да я напръскаш с лак

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    в заведение за душевно болни
    Мнения
    1 023
    Цитирай Първоначално написано от ^AnGeL_KisS^
    Пробвай като я изправиш да я напръскаш с лак
    ама обилно и то с лак за силна фиксация,за по-сигурно
    няма любов

  4. #4
    Супер фен Аватара на monityY
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Sofia, Bulgaria
    Мнения
    2 291
    всеки иска това което няма,аз пък искам къдрава коса
    Smiling does not necessarily mean you're happy, sometimes it just means you're strong.

  5. #5
    sloji kristali na tva mqsto i posle lak za kosa

  6. #6
    Купи си някакъв серум за изправяне-аз лично ползвам на YUNSEY и съм много доволна.Нанасям го преди да се изправя с пресата и така косата ми се задържа права по-далго време,а моята освен че е чуплива е и много бухнала

  7. #7
    Moqta kosa s16to e mnogo k1drava i buhnala no nqkak si uspqvam da q izpravq s presata i tq stoi!!!!!!!!!edinstveniq mi problem e da si izpravq britona vse ne se polu4ava!!!!!!!!!
    Nikoga ne e k1sno da napravi6 na mr1snika mr1sno,kolkoto po-k1sno tolkova po-mr1sno!!

  8. #8
    Повече от фен Аватара на snow__queen
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Между Рая и Ада
    Мнения
    499
    Цитирай Първоначално написано от SexYMove
    Moqta kosa s16to e mnogo k1drava i buhnala no nqkak si uspqvam da q izpravq s presata i tq stoi!!!!!!!!!edinstveniq mi problem e da si izpravq britona vse ne se polu4ava!!!!!!!!!
    аз моя бретон знаеш ли как го изправям може да ти звучи смешно хехе ма аз ще издам тайната Като се изкъпя и си разресвам нали бретона и го закацхам с една фибицхка отстрани,ама обтегнато,в смисъл не хлабаво....и или го оставям да изсъхне така или го изсушавам със сешуара,после ако има нужда от дооформяне го минавам с пресата,ама според мен е ефикасно
    *ДЯВОЛСКИЯТ АНГЕЛ* ЗАБРАНЕНО ЗА ХОРА СЪС СЛАБИ НЕРВИ!

  9. #9
    i moqta kosa po pr e dooosta izbuhnala imam presa oba4e sum q zarqzala nqkude za6toto mnn gori kosa ama mn !!!! taka kato si q su6i6 ni6to nqma postige6 samo 6te stane po buhnala i do 20 god ako nqa6 tolkoz de nai mn da ostane6 bez kosa ! az moita q maja s kfo li nesamo da ne polzvam presa i upraqm q doly gore
    CuKk <~ m0lq glasuvaite za t0va momiche

  10. #10
    Мерси много принцеси


  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    2 123
    Цитирай Първоначално написано от Hot^Baby
    sloji kristali na tva mqsto i posle lak za kosa
    s kristalite opredeleno ima efekt
    I Might Not Be The Best In The World,But The Best The World Has Ever Seen!!!!!!!!!!!

  12. #12
    ами първо ,докато си в банята си сложи малко маска на краищата на косата(az polzvam na L'OREAL i sum mnogo dovolna)после малко си избърши косата с кърпа и след това почни да я изправяш,сложи си малко кристали още ,докато я изправяш ш след това напръскай много добре с пяна за силна фиксация ,препоръчвам ти на L'OREAL Profesional!posle moje6 da q oburna6,za da ima pove4ko obem..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си