.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10

Hybrid View

  1. #1
    Guest

    може ли да е спукана киста?

    zdraveite.. bqh puskala tema 4e mi be6e do6lo 13 dni sled kato mi be6e svarshil cikala ... tova be6e na 10-ti , i ot togava te4e po malko no te4e dnes sme 19 tova sa 9 dni v koito te4e i ve4e zapo4vam da se pritesnqvam ? moje li da e spukana kista za6toto nqkade iz neta 4etoh i ne6to takova , nqkoi koito e po-zapoznat neka kaja ... na ginekolog 6tqh da hodq no to ne spira a az 4akam da spre{sa6to taka predi da mi doide me bolq 1 sedmica korema ot dqsno okolo papa se pada a sega me boli ot vreme na vreme slabo}.. kakvo da pravq? na nqkoq ot vas slu4valo li i se e ? btw 6te ima li problem ako pravq sex pod du6a?

    т.1 от Правилника!

    Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

  2. #2
    Супер фен Аватара на Barbie
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    1 828
    Първо отиди на гинеколог. Ако беше спукана киста, вярвам, че щеше да е съпроводено със силна болка. Ниско, вдясно боли при възпален апендисит. На мен са ми оперирали апендисит и киста. Така или иначе, тикой тук не може да ти каже какво би могло да е. Как изобщо мислиш за секс в момента - още утре се консултирай с лекар!

  3. #3
    Guest
    Мдам, няма значение, че кървиш. Още утре отивай на гинеколог, щом се притесняваш, той ще те прегледа и ще ти каже.
    Айде успех и дано всичко да е ок

  4. #4
    Венелина
    Guest
    Иди на лекар, няма проблем че кървиш. И с мен стана същото, и аз кървях, когато отидох!

  5. #5
    Повече от фен Аватара на Kraken
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    София
    Мнения
    454
    Кво па е туй условие да идеш кат спреш да кървиш!? По-добре си признай че те е страх да идеш на лекар ууу да не те изяде нещо внимавай

  6. #6
    Прегледай се!Щом се притесняваш се прегледай,безболезнено е!!!
    ...

  7. #7
    Попринип това че ти е вече девети ден почти нищо не означава.На една френдка и дойде 3 пъти за 1 месец...ама незна може пък и да има някав проблем.Наи добре ходи на гинеколог и не чакай да ти спре,защото ако е нещо дребне лесно ще се оправи

  8. #8
    Много вероятно е на една приятелка и тече 2 седмици и се оказа киста, така че отивай на лекар

  9. #9
    ако ти е дошло наскоро за първи път не виждам нищо ненормално.Но мисля че е крайно време да спрете да пускате такива теми.Има си доктори за тая работа,бе хора.
    Живей за Днес и за Мига,защото Вчера няма да се върне,а Утре може да не дойде!

  10. #10
    Иди на лекар като ти свърши-все пак ще ти е неприятно да идеш докато си в цикъл!Е ако продължава чак 12- 13 дни и да кървиш отиваи!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си