.
Отговор в тема
Страница 17 от 18 ПървиПърви ... 7131415161718 ПоследнаПърви
Резултати от 401 до 425 от общо 439
  1. #401
    Голям фен Аватара на AngelBelchev
    Регистриран на
    Aug 2014
    Мнения
    608
    Цитирай Първоначално написано от Chimairah Виж мнението
    И просто искрено искам информацията за тези вещества да достигне до хората ... най-вече до децата във форума
    Евала!

  2. #402
    Не знам какви са тия снимки, които си сложила но това е абсолютна глупост. Изключително несериозно е да слагаш 2 снимки в интернет и да пишеш под тях че при едната такъв бил ефекта от еди какво си а при другата от "нам кво си"... това всеки може да го направи за 5 мин с фотошоп, това е смехотворно!
    След като още в началото твоите "доказателства" са меко казано смешни и детски, какво остава за другите!? - чула от еди кой си че еди кой си бил влезнал в психиатрията заради еди какво си, в еди коя си болница еди кво си и т.н. ами това всеки може да го каже но това не означава че е истина. Измислици, които не са подкрепени с никакви имена и факти, нито линкове от които да прочетем. каква тежест очакваш че имат?

    Чимайра, или както се произнася/пише това, по-добре се захвани и осведоми децата и тийновете за вредните ефекти от алкохола и цигарите които реално всяка година убиват много много много хора, вместо да се правиш на компетентна на тема канабис/марихуана/коноп, ако ще да си в 100 групи към общината, като знам колко са начетени и как четат информация от преди 50г става ясно колко знаеш. Самият факт че наричате тревата наркотик е някакво безумие. Ти сама си написала, че според теб наркотик е това което пристрастява, е как тревата да е наркотик като тя не пристрастява и е доказано че не предизвиква физическа или психическа абсистенция.

    http://medicalmarijuana.bg/eu/eu-opit/
    https://www.facebook.com/MedicinskaMarihuanaBulgaria
    Ето ти чети, има 1000 линка поне на професори от Америка и цял свят които са доказали с проучвания лечебните качества на марихуаната. Не случайно в не малко щатове в Америка вече е легализирана.
    Чети чети и не се излагай с глупавите преднамерени информации с които са те зомбирали!
    Доказано е от редица изследвания, че THC спира развитието на канцерогенните клетки в организма, имаше статии за това и то отдавна се знае, облекчава болките на страдащите от епилепсия, повлиява благоприятно на глаукомата и др, и др. положителни ефекти.

    И нека уточня нещо, аз не съм ЗА употребата на наркотични и упойващи вещества. Аз съм за това, човек да чете и винаги да се информира и за двете или всички гледни точки, които има по въпроса и да прочете доводите които произтичат от тях и да прецени сам.
    Според мен, забранена е, защото е засегнала нечии икономически интереси и то е ясно чии - на фармацевтичната мафия, на огромните световни корпорации които произвеждат лекарства и тютюневата и алкохолната индустрии. Като прибавим към това и създаване на монопол на мафията и високата цена на която се търгува, картината се избистря.
    Последно редактирано от igaydarov : 08-23-2014 на 22:26

  3. #403
    Голям фен Аватара на AngelBelchev
    Регистриран на
    Aug 2014
    Мнения
    608
    Цитирай Първоначално написано от igaydarov Виж мнението
    Според мен, забранена е, защото е засегнала нечии икономически интереси и то е ясно чии - на фармацевтичната мафия, на огромните световни корпорации които произвеждат лекарства и тютюневата и алкохолната индустрии. Като прибавим към това и създаване на монопол на мафията и високата цена на която се търгува, картината се избистря.
    Съгласен съм с всяка буква.

  4. #404
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от igaydarov Виж мнението
    Чудя се защо ли пишеш едни и същи глупости през цялото време в тая тема...!?
    Пушил съм преди, над 2г трева да кажем веднъж на няколко дни и никога не ме е боляла главата нито пък ми се е спяло... от къде ги измисли тия глупости, не мога да проумея и защо не вземеш и не опиташ лично 1 трева, спокойно няма да умреш, .
    Кой ти е казал, че не съм?
    Просто веднага ще ми изкараш от 10 кладенеца вода, че тая, дето аз съм я пушил била "друсана" и за това ми било гадно после...

  5. #405
    Мега фен Аватара на skatew
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    3 711
    пушете трева, деца
    http://www.teenproblem.net/teenid/skatew
    I know God is higher than we are, but not higher than we are, get it? (:
    who’s gonna stop the war when the same ones who start the war
    are the ones who profiteer when they shoot a rocket there it fills up their pockets here
    who’s gonna try and stop the diseases when the stockmarket value increases
    on their patented medication the vatican’s miseducation turn this planet into patients
    who is gonna lead us the right way when all our leaders gone a stray
    how long we’re gonna wait for our bright day when it already feels too late...

  6. #406
    Наскоро тествах 3 малки сушени гъбки, предполагам са около 1г, един приятел ми донесе че отгледал 1 реколта и беше страхотно, не съм имал по хубаво преживяване с други психеделици от това с гъбите, трая 3 часа със смях на обикновени банални приказки и неща, превиване, разсмиване от няма нищо, едно неописуемо чувство за това че си в цялата вселена, че вибрираш, за опиянение, че можеш всичко и че си супер човека, всичко се вижда много по-ясно, ярко и цветно (цветята например и листата на дърветата имаш чувството че се движат, като че ли искат да те погалят), ставаш супер готиния и положителен човек и весел ей така от нищото... Беше ми супер целия ден, изживяването и чувството е наистина страхотно и не може да се опише... опитвал съм трева, салвия дивинорум, морнинг глори и гъби и гъбите са номер 1 за мен, да оставим настрана ефекта че ти разширяват съзнанието ами са и вкусни Не се базикам, наистина ми харесаха и ми оставиха супер приятния и готин спомен.

  7. #407
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Това за гъбите ми напомни за
    http://www.imdb.com/title/tt0367085/

  8. #408
    Супер фен Аватара на Amateur
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    1 023
    Трее да си много прост да минеш от марихуана на хероин примерно.Аз пуших от 9-ти клас(2006г.) до миналата година и реших да спра и ето спрях вече година и нещо не съм пипал.Да се има в предвид че от 9-ти клас до миналата година съм пробвал и амфетамин и кокаин пък не съм станал зависим.До воля си е!

  9. #409
    Супер фен Аватара на Amateur
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    1 023
    Цитирай Първоначално написано от cbncbd Виж мнението
    Липсата на качествена трева в БГ кара хората да използват твърди наркотици!
    А кой ти каза че няма качествена?

  10. #410
    Не на наркотиците, само хероин от време на време.

  11. #411
    яжте кофти храна с 10 е-та
    пийте евтин спирт

    пък после наркотиците били виновни



    Изкупуване на коли за скрап коли за скрап за гр. София и региона

  12. #412
    Супер фен Аватара на Юлиян
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    1 679
    НЕ на papugai

  13. #413
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2014
    Мнения
    1 660

  14. #414
    Супер фен Аватара на Юлиян
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    1 679
    Цитирай Първоначално написано от espada Виж мнението
    大声笑

  15. #415
    Мега фен Аватара на DevilWish
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Hasselt
    Мнения
    7 800
    Наркотиците са напаст, от която отърване няма. Бивш наркоман няма. Дори да спреш, желанието остава. И винаги ще има изкушение и ще се промени мисленето ви и света по друг начин се възприема, да неговорим за идващите депресии. И не говоря за тревата, а за хард дрога. Преди да има коментар от къде знам и тн губила съм някой оъ хероин, и сама съм била в плен на кокаин, така че знам за какво говоря.
    Не е късно да поискате помощ. Не почвайте за "един път" , защото ще има и втори. Ако някой се познае в думите ми и иска да поговорим на среща съм.

  16. #416
    Няма как да не опитат един път.Просто не трябва да става системно.Хероина не е чак толкова закачащ,колкото го изкарват.
    Докато един човек не види наистина какво представляват употребяващите,няма да разбере защо наистина не трябва да пипа.
    Много наркомани,дори повечето не си личат по външния вид,естествено човек запознат с материята и познаващ хора ползващи,лесно ще ги различи,но за обикновения човек е много трудно.Психиката на наркомана и тревомана е разбита от всякъде,никакво мислене,изкривена представа за реалноста,депресии и т.н.
    Не забравяйте,без значение дали ползвате амфет,трева,бонбони или кока,без значение дали ползвате веднъж в месеца,вие бавно се превръщате в зависими.
    Има хора,които си отглеждат медицински сортове канабис,правят си canna oil и го ползват за облекчаване на болките,но те са една мнооого малка част.
    The time's for sobieski

  17. #417
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2014
    Мнения
    1 660
    narkoticite sa priqtni za drusane

  18. #418
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    Цитирай Първоначално написано от DevilWish Виж мнението
    Ако някой се познае в думите ми и иска да поговорим на среща съм.
    Tи си от десет години тук, намери първо някой на теб да помогне.

  19. #419
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2014
    Мнения
    1 660
    Цитирай Първоначално написано от DevilWish Виж мнението
    Наркотиците са напаст, от която отърване няма. Бивш наркоман няма. Дори да спреш, желанието остава. И винаги ще има изкушение и ще се промени мисленето ви и света по друг начин се възприема, да неговорим за идващите депресии. И не говоря за тревата, а за хард дрога. Преди да има коментар от къде знам и тн губила съм някой оъ хероин, и сама съм била в плен на кокаин, така че знам за какво говоря.
    Не е късно да поискате помощ. Не почвайте за "един път" , защото ще има и втори. Ако някой се познае в думите ми и иска да поговорим на среща съм.

    mn bih iskal da probwam koka nqkoi den, ti kak se sprq, kak se otyrsi ot zawisimostta si?

  20. #420
    Мега фен Аватара на LoveInfect
    Регистриран на
    Dec 2013
    Мнения
    3 103
    https://www.youtube.com/watch?v=ao8L-0nSYzg
    Я гледайте това видео, наистина ще промени мисленето ви...

  21. #421
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2014
    Мнения
    1 660
    Цитирай Първоначално написано от LoveInfect Виж мнението
    https://www.youtube.com/watch?v=ao8L-0nSYzg
    Я гледайте това видео, наистина ще промени мисленето ви...
    https://www.youtube.com/watch?v=w_Qtui9LH0A towa wideo sy6to e mn dobro, prepory4wam go na wsi4ki tuk. ot 01;05 stawa nai- zabawno

  22. #422
    Да плашиш подрастващите с наркотиците, за да не ги опитат е много погрешно! За едно общество без наркомани, трябва правилно възпитание. Не трябва да се втълпява на децата, че наркотиците са по-силни от тях, а точно обратното. Трябва да се обясни на подрастващите, че всичко е в главата на човек, първо трябва да им се разяснят някои главни неща за живота, а не веднага да им се казва, да не опитват наркотик, защото било лошо. Общовзето в живота си 99.9% от хората рано или късно срещат наркотиците, по някакъв начин и когато те са с предварителна нагласа, че това е нещо, което неможе да се контролира, идва истинският проблем. Тогава любопитството може наистина да е пагубно. Просто важна е нагласата, и за едно по-добро общество, трябва да се премахнат почти всички забрани и граници, и трябва така да се възпитават децата, че като пораснат, да станат едни информирани, здраво-мислещи и силни хора, които могат перфектно да контролират себе си, околните неща, и могат да взимат напълно-правилни решения.
    дамски елеци втора употреба

  23. #423
    Banned Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2016
    Мнения
    829
    az drusam kato ku4e i sym milqrder!

  24. #424
    Мега фен Аватара на solo_
    Регистриран на
    Dec 2015
    Мнения
    16 701
    Не лъжи, нищо не си опитвал.

  25. #425
    Голям фен Аватара на KaRiNa.Ni
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    657
    Нямам такива проблеми и не съм имала никога.Но темата е добра

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си