.
Затворена тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1
    Guest

    червени петна по пениса

    Като правим секс с приятелката ми без презерватив по главата на пениса ми се появяват едни малки червени петънца. Впоследствие те минават, ама въпросът ми е на какво се дължат те според вас? Възможно ли е да се наранява главата от косъмчетата и?

  2. #2

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    LuNaTa
    Мнения
    592
    i pri nas ne e e slichvalo..ama edva li e ot kosamite i...to ako e taka kvi kosmi trq da ima
    това 4е имам путка,не ме прави путка!!!!!!

  3. #3
    няма се претисняваш, много ти са помпи хуя с кръв.

    :P но ако започнат да стават на пъпки или гъбички да земеш да идеш на лекар

  4. #4
    Хм... Ами как са се оправяли хората преди доста време като не са знаели кво е бръснене? Космите и половия акт са си ръка за ръка.... Щом има косми там надали ще са за да ти пречат на акта.... Не е от това... Идея си нямам, питай някой доктор ала бала...
    Gaming is not just about wining or loosing, it's about passion . This is our reality.

  5. #5
    Може да са някви протривки... от жегата например, ако ти се спарва много пениса


    Send Me An AngeL! 

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от toshky
    Може да са някви протривки... от жегата например, ако ти се спарва много пениса
    Точно... Хаха смешно но може ида е така.. нещо или от жегата или просто от търкането.. Кожата ти е нежна сигурно пич
    Gaming is not just about wining or loosing, it's about passion . This is our reality.

  7. #7
    Алоу нежния.. земи го резни нема ти пречи хем...
    Та по темата.. или я обръсни или земи използваите лубрикант ела ти дам Пълна синтетика МОБИЛ дет слагам на мотора наиш ли как мазно влиза нема са претарква


  8. #8
    Супер фен Аватара на rowzz
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Варна
    Мнения
    1 130
    Цитирай Първоначално написано от toshky
    Може да са някви протривки... от жегата например, ако ти се спарва много пениса
    смали си шибания подпис !
    Искам да бъде точно както едно време, не всеки които ме срещне да гледа да вземе, да смуче, да бяга това ли е играта.. добре тогава ти решаваш блъскаи си главата.. !

  9. #9
    Аватара на bloodranger
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    nqkade tam
    Мнения
    944
    ot turkaneto sa 6tot ti e 4uvstvitelna glavata spok
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  10. #10
    Притеснено ми е, при мен е така. При вас мина ли?

  11. #11
    А да ви попитам няква болест може ли да се хване от момиче което го прави за 1ви път?

  12. #12
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    Темата е стара.

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си