.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1
    Повече от фен Аватара на abvd
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    София
    Мнения
    353

    Влюбен ли съм или... ?!

    Добър вечер на всички... та запознах се с едно момиче по facebook на пръв поглед сладка, дружелюбна,общителна и т.н. Започнахме да си пишем, запознахме се.. всичко точно. Преди 4 дена тя ме попита следния въпрос " имаш ли си някой който да си харесваш" и аз и казах "не" и тя каза "лъжеш" почна се великото писане по тая тема и накрая ми писна и и издрънках че я харесвам.. макар че не я харесвам. Голяма грешка.. каза ми че е влюбена в друг.. на следващия ден питах най-добрата и приятелка има ли си гадже, харесва ли си някого и всичко което искам да знам за нея излезе на яве.. оказа се че онзи в който е влюбен я използва само за цигари и нищо повече. Както и да е до тук добре... може би от когато стана тая случка че и казах че я харесвам.. имам чувството че не знам харесва ме или не не мога да си обесня.. като ме пита как съм и аз и кажа не много добре тя ме пита "защо" "какво ти е" "кажи ми" ... казвам и нищо забрави тя продължава.. до преди 2 дена когато си писахме супер милите неща и нещо в мен се отключи.. имах ОГРОМНО желание да си пиша с нея... една тренировка не мога да изкарам без да мисля за нея и за това как ще се видим, ще си говорим, ще се смеем всичко ще е приказка. Не знам посъветвайте ме какво да правя.. все си мисля че тоя дето я използва ще дойде в неправилния момент ще развали работите и всичко ще замине по дяволите... или ще ме отблъсне. Знам че не е болка за умиране но.. просто не знам. Аз съм я виждал два три пъти.. но тя мен не, освен на снимките във facebook не че е от голямо значение. за години ако питате аз съм на 17 тя е на 14 и двамата сме от София.
    ESL !!!

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    307
    Момичето е на 14, не очаквай кой знае каква сериозност от нейна страна - според мен. Не съм имал приятелка, но имах подобна случка и аз така с фейсбук и тя така с друг - голяма лъжкиня излезе.

  3. #3
    Голям фен Аватара на kyka1
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна
    Мнения
    657
    Как така се влюбвате за една седмица не мога да разбера, твоето не е любов твоето е симпатия към даденото момиче, привличане, харесване, както искаш го наречи, но не и любов Извикай я накъде насаме и си кажи всичко, колко много я харесваш, и така нататък, но не казвай, че си влюбен това ще ти е най - голямата грешка, защото повярвай ми не си
    Живота е рисуване без гума за триене...





    МОМЧЕ СЪМ !

  4. #4
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    За кво изобщо си и казал че я харесваш като не я?

  5. #5
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Има някакво привличане, но чак влюбване - не.

  6. #6
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Излезте малко от тоя фейсбук. Как може да кажеш, че си влюбен на някого, който не те е виждал дори? Тези виртуални чувства са много вредни. После когато дойде време за реална среща ще има големи разочерования.

  7. #7
    Супер фен Аватара на Tsukuda_Hiroshi
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    2 100
    Цитирай Първоначално написано от abvd Виж мнението
    Добър вечер на всички... та запознах се с едно момиче по facebook на пръв поглед сладка, дружелюбна,общителна и т.н. Започнахме да си пишем, запознахме се.. всичко точно. Преди 4 дена тя ме попита следния въпрос " имаш ли си някой който да си харесваш" и аз и казах "не" и тя каза "лъжеш" почна се великото писане по тая тема и накрая ми писна и и издрънках че я харесвам.. макар че не я харесвам. Голяма грешка.. каза ми че е влюбена в друг.. на следващия ден питах най-добрата и приятелка има ли си гадже, харесва ли си някого и всичко което искам да знам за нея излезе на яве.. оказа се че онзи в който е влюбен я използва само за цигари и нищо повече. Както и да е до тук добре... може би от когато стана тая случка че и казах че я харесвам.. имам чувството че не знам харесва ме или не не мога да си обесня.. като ме пита как съм и аз и кажа не много добре тя ме пита "защо" "какво ти е" "кажи ми" ... казвам и нищо забрави тя продължава.. до преди 2 дена когато си писахме супер милите неща и нещо в мен се отключи.. имах ОГРОМНО желание да си пиша с нея... една тренировка не мога да изкарам без да мисля за нея и за това как ще се видим, ще си говорим, ще се смеем всичко ще е приказка. Не знам посъветвайте ме какво да правя.. все си мисля че тоя дето я използва ще дойде в неправилния момент ще развали работите и всичко ще замине по дяволите... или ще ме отблъсне. Знам че не е болка за умиране но.. просто не знам. Аз съм я виждал два три пъти.. но тя мен не, освен на снимките във facebook не че е от голямо значение. за години ако питате аз съм на 17 тя е на 14 и двамата сме от София.
    запознах се с едно момиче по facebook на пръв поглед сладка, дружелюбна,общителна ---> Те във фейса всички са такива. Вижте се на живо.
    каза ми че е влюбена в друг---> e това решава проблема!
    оказа се че онзи в който е влюбен я използва само за цигари и нищо повече---> За какво се използват младите в днешно време... И като сложим, че е на 14... мАни! То пък и за какво друго да я използва? Тя е на 14 - за друго не става...
    все си мисля че тоя дето я използва ще дойде в неправилния момент ще развали работите и всичко ще замине по дяволите ---> При условие, че тя си има приятел, колкото и бутафорен да е той, не мислиш ли, че май ти идваш в неправилния момент? А и освен това - какво имаш предвид: че баткото ще те бие, ако разбере, че се сваляте? Ти нали тренираш, обясни му, че не си му конкуренция за цигарите и готово!
    аз съм на 17 тя е на 14 и двамата сме от София. ---> The end of the story!

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Излезте малко от тоя фейсбук. Как може да кажеш, че си влюбен на някого, който не те е виждал дори? Тези виртуални чувства са много вредни. После когато дойде време за реална среща ще има големи разочерования.
    +

  9. #9
    Супер фен Аватара на Didko_Beats
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 236
    Цитирай Първоначално написано от abvd Виж мнението
    Не знам посъветвайте ме какво да правя.. все си мисля че тоя дето я използва ще дойде в неправилния момент ще развали работите и всичко ще замине по дяволите...
    Еми има си приятел....ти тренираш бокс ....разберете се по мъжки и готово ....

    Цитирай Първоначално написано от Tsukuda_Hiroshi Виж мнението
    запознах се с едно момиче по facebook на пръв поглед сладка, дружелюбна,общителна ---> Те във фейса всички са такива. Вижте се на живо.
    каза ми че е влюбена в друг---> e това решава проблема!
    оказа се че онзи в който е влюбен я използва само за цигари и нищо повече---> За какво се използват младите в днешно време... И като сложим, че е на 14... мАни! То пък и за какво друго да я използва? Тя е на 14 - за друго не става...
    все си мисля че тоя дето я използва ще дойде в неправилния момент ще развали работите и всичко ще замине по дяволите ---> При условие, че тя си има приятел, колкото и бутафорен да е той, не мислиш ли, че май ти идваш в неправилния момент? А и освен това - какво имаш предвид: че баткото ще те бие, ако разбере, че се сваляте? Ти нали тренираш, обясни му, че не си му конкуренция за цигарите и готово!
    аз съм на 17 тя е на 14 и двамата сме от София. ---> The end of the story!
    Много тъжни истории разказваш...вместо да го оптимизираш.....какви песимисти..какво от това че имат 3 год разлика...??

  10. #10
    Супер фен Аватара на DarknessAngel
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Шумен
    Мнения
    1 401
    ^
    Разликата е в акъла, в част от случаите. Иначе, излезте и вижте на живо как ще са нещата.

    Всяко нещо в живота се заплаща - с кръв, с пот, със сълзи, с лични жертви.Затова не завиждай, не знаеш кой с какво е платил!

  11. #11
    Супер фен Аватара на Didko_Beats
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 236
    Цитирай Първоначално написано от DarknessAngel Виж мнението
    ^
    Разликата е в акъла, в част от случаите. Иначе, излезте и вижте на живо как ще са нещата.
    Каква разлика ...повечето тинейджъри мислят или за секс или за цигари ...е има и изключения ...но булшинството е такова....

  12. #12
    Повече от фен Аватара на abvd
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    София
    Мнения
    353
    Цитирай Първоначално написано от Didko_Beats Виж мнението
    Еми има си приятел....ти тренираш бокс ....разберете се по мъжки и готово ....
    Всъщност тренирам ММА .. ако се стигне до бой което е малко вероятно ще отстъпя.
    @Tsukuda_Hiroshi Доста ме окуражи.. направо нямам думи ми да взема да се откажа. -.-
    ESL !!!

  13. #13
    Малеее ММА и се притесняваш от тоя, мисля че той ще се откаже :Д Наистина си комуникирайте повече на живо, как успявате по тоя Фейсбук не знам. Там нито реакциите може да си видите, всеки може да си пише каквото си иска. Изясни се искаш ли нещо с нея или не и ако е да, супер. Казал си й знае, излезте на кафе, говорете като нищо може да забрави оня с цигарите и да се впечатли от теб Наистина на 14 са малко объркани мозъци, но не се отказвай, ако я харесваш

  14. #14
    Повече от фен Аватара на abvd
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    София
    Мнения
    353
    Аман от келеши ! Ти му говориш как искаш да се видите да поговорите да се опознаете възможно най бързо за да се развият нещата то си знае неговото.. че тая седмица имала планове, че не можела нам си кво.. ее и аз имам търпение ама и то се изчерпва 2-3-4 дена и говоря за тва нещо един и същи отговор получавам накрая стигнах до извода, че гледа да ме разкара да не се видим.. от нейна приятелка знам че иска да ме разкара само заради това че съм приличал не некъв Филип и такива работи. СМЕШНА РАБОТА... нямам думи :X за*бах всичко и си казах че с нея нямам бъдеще понеже.. и тя не знае какво иска нали така?! или се бъркам както и да е... спирам се занимавам след време 100 процента съм убеден че ще ме потърси ама вече ще е късно пък ако не ме потърси още по добре за мен !

    @Margarita_Andreeva Има ли смисъл да отговарям щото ако има можеш преспокойно да ми кажеш ... ии да 14 годишните пикли са с мозък на първокласник. Няма кво друго да кажа !
    ESL !!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си