.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 38
  1. #1
    Guest

    ВЪЗБУЖДАЩ СМС

    Хора дайте идея за някакав възбуждащ смс за момче.
    Излизам с едно момче... не ходя с него... и искам нещо яко такова... Ама да не е от рода на "тряа платиш луд секс и 1000 целувки с лихвата" това е тъпо.. Дайте идея за нещо по яко.. което сте получавали или сте пращали

  2. #2
    За възбужащ не се сещам,но ще ти дам няколко варианти дано си избереш някой

    1.Тази нощ ще прегръщам възглавницата си и ще сънувам теб,но утре мисля да прегръщам теб и да сънувам възглавницата си!!!

    2.ММ забубих си меченцето с което спя нощем,ще го заместиш ли?

    3.Възбуда с СМС е най-малкото,което мога да ти дам!Не се занасяй,а ела да те изям!Ще се купеш в сметана!Ти си моята черешка,а нощта ще ти се стори тежка!Искам да съм твоята черешка и да сваляш бавно всяка дрешка!Искам нейничко да ме целъваш и след СЕКСа само мене да сънуваш

    4.Здравей,Може ли да те прегърна? Но прегръдката води до целувка, целувката води до любов, а любовта-до секс. Та… може ли да те прегърна?

    5.НоЩ Е...ЯгОдИ..СмЕтАнА...ШоКоЛаД.. БиКиНи В СеКсИ ЦвЯт... ЗаПоЧнА Ли За РаЯ Да МеЧтАеШ?Ела..Ела...С мЕн Да ПоИгРаЕш..®*®*®

    Надявам се да съм ти помогнала
    Не Използвам авто-бронзанти,изкусвена коса нямам,прашките не си показвам...ем не ми се кефиш нали?!?

  3. #3
    За възбужащ не се сещам,но ще ти дам няколко варианти дано си избереш някой

    1.Тази нощ ще прегръщам възглавницата си и ще сънувам теб,но утре мисля да прегръщам теб и да сънувам възглавницата си!!!

    2.ММ забубих си меченцето с което спя нощем,ще го заместиш ли?

    3.Възбуда с СМС е най-малкото,което мога да ти дам!Не се занасяй,а ела да те изям!Ще се къ
    пеш в сметана!Ти си моята черешка,а нощта ще ти се стори тежка!Искам да съм твоята черешка и да сваляш бавно всяка дрешка!Искам нейничко да ме целъваш и след СЕКСа само мене да сънуваш

    4.Здравей,Може ли да те прегърна? Но прегръдката води до целувка, целувката води до любов, а любовта-до секс. Та… може ли да те прегърна?

    5.НоЩ Е...ЯгОдИ..СмЕтАнА...ШоКоЛаД.. БиКиНи В СеКсИ ЦвЯт... ЗаПоЧнА Ли За РаЯ Да МеЧтАеШ?Ела..Ела...С мЕн Да ПоИгРаЕш..®*®*®

    Надявам се да съм ти помогнала
    Не Използвам авто-бронзанти,изкусвена коса нямам,прашките не си показвам...ем не ми се кефиш нали?!?

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    1 841
    Защо все търсите някакви клиширани глупости!?!
    Не може ли просто да използваш въображението си и сама да измислиш нещо оригинално... Повярвай, много по-добре ще се получи.

  5. #5

    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Inside the temple
    Мнения
    415
    Цитирай Първоначално написано от Sexapilna_kukla
    Защо все търсите някакви клиширани глупости!?!
    Не може ли просто да използваш въображението си и сама да измислиш нещо оригинално... Повярвай, много по-добре ще се получи.
    Точно. Недей да използваш някаква готова фраза. Недей да се стремиш да е нещо остроумно и т.н. Помисли какви възбуждащи неща можеш да му кажеш наживо и ги напиши в смс.
    When I love, I love.

  6. #6
    Голям фен Аватара на Maimunche_f
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Дълбоката провинция....
    Мнения
    595
    Споделям мнението, че е по-добре сама да помислиш. Ако пратиш нещо което си намерила на готово има голяма вероятност той вече да го пращал....да са му го пращали.....Повечето смс-и от нета вече са широкоразпространени....По-добре сама измисли нещичко

  7. #7
    Голям фен Аватара на ivakavlad
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    София
    Мнения
    892
    моето мнение е че май темата не е точно за този раздел ама май само аз мисля така
    Аз съм МОМЧЕ R.I.P. липсваш ми боже колко ми липсваш защо трябваше да става така мамкаму

  8. #8
    Аватара на kael
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Търново.... Велико Търново
    Мнения
    1 293
    секса е част от любовта ... по добре тука ( малко посериозни постове отколкото в раздел "секс" кадето всеки е разбирач освен когато поства без акаунта си .... защо ли )

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от SWASTICA
    Като си толкова навита,защо не го възбудиш на живо?!Загоряла си....пфф


    +1

  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    преместих се
    Мнения
    267
    ЩА чукам!! хахахахаххахаха


    Oh, Why did you leave me?It wasn`t meant to be.It`s over...Oh, I hope you`re happy..You were the one for me.I`ll love you to the end of time

  11. #11
    Аватара на xXxScreamxXx
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Там,където най-малко очакваш....
    Мнения
    3 107
    awe porazdviji go toq moz1k za ko ti e ????
    If someone waits for you,it doesn't mean that they have nothing to
    do...it just means that nothing else is more important than you... )

  12. #12

    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    У нас
    Мнения
    32
    Ще му/и купиш малко тревичка,напушва се и готово ще е възбуден/а

  13. #13
    Повече от фен Аватара на DiabolicAngel
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    428
    Цитирай Първоначално написано от iNsaNE`giRL
    ЩА чукам!!
    хахахахаххахаха
    Ето това е смс-а! =D>

  14. #14
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    В мечтите и спомените
    Мнения
    240
    Ща свърша както само аз си знам
    Действията и думите ви трябва винаги да бъдат на място.
    Вълкът никога не се оглежда на зад.
    Вие виждате онова, в което сте убедени.
    Ние първо изграждаме нашите навици, а те после нас.

  15. #15
    Голям фен Аватара на ivakavlad
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    София
    Мнения
    892
    Цитирай Първоначално написано от kael
    секса е част от любовта ... по добре тука ( малко посериозни постове отколкото в раздел "секс" кадето всеки е разбирач освен когато поства без акаунта си .... защо ли )
    всъщност секса не е прякоп свързан с любовтадаже в повечето случеи няма нищо общо с нея но може да се каже че е следствие на любовта(подчртавам може да се каже)
    Аз съм МОМЧЕ R.I.P. липсваш ми боже колко ми липсваш защо трябваше да става така мамкаму

  16. #16
    възбуждащ смс? тва е баси тъпотията,защо вместо да се занимаваш с тъпотии не отидеш направо при него,с едно въбуждащо бельо и не го по4ваш ами ще овърташ. според мен на него ще му изглежда по възбуждащо да го изненадаш,може и да му потанцуваш,някой малък стрийптийз и така той все пак е от силния пол,умира си за такива неща

  17. #17
    "Аре се чукаме!"

  18. #18
    Eto edin poeticen:
    -Ako,bqx xudojnik,shiax da te narisuvam
    -Aко,бяь склуптор щях да те иэвая.
    -Но,какво да направиа като съм тенекиджия и единственото което мога
    да направя е да те изчукам.

  19. #19
    Аватара на kael
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Търново.... Велико Търново
    Мнения
    1 293
    Цитирай Първоначално написано от ivakavlad
    Цитирай Първоначално написано от kael
    секса е част от любовта ... по добре тука ( малко посериозни постове отколкото в раздел "секс" кадето всеки е разбирач освен когато поства без акаунта си .... защо ли )
    всъщност секса не е прякоп свързан с любовтадаже в повечето случеи няма нищо общо с нея но може да се каже че е следствие на любовта(подчртавам може да се каже)
    как ше е пряко свързан ... те се чукат само тея които не се обичат тея дет се обичат правят "любооооооооов"

  20. #20
    не се притесняваи момчетата почти не ги знаят тия типичните смс а пък аз се сетих един беше нещо от рода загубих си ключа от вкъщи, може ли да дойда в вас
    Не позволявай на хората да стоят близо до теб, за да не чувстваш липса, когато започнат да си тръгват един по един ...

  21. #21
    Супер фен Аватара на KiLLeR_InSTiNkT
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    На седмото небе...
    Мнения
    1 485
    Искам да ми го вкараш, да викам като кучка, ммм... Ох, не знам - измисли нещо от сорта.
    Човек се дави не защото е скочил, а защото е останал под водата...

    Кликни тук

  22. #22
    Фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    where everything is pain and darkness
    Мнения
    108
    macko,zemi si izpolzvai mozuka i vuobrajenieto...za kvo ina4e sa ti dadeni
    Всичко,което не съм-прости ми!С всичко,което съм-приеми ме!С цялата си обич-изгори ме!С цялата си нежност-прегърни ме!Със страшния грях-прелъсти ме!

  23. #23

    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    where the sun rises
    Мнения
    241
    аз използвам Fuck me yeah Но казано на глас и с подходяща интонация на гласа има ефект

    Обичам те Миши

  24. #24
    Abe devoike v neta e pulno s takiva sms-4eta. Obache polucha li go az..sposobna sum da zarqja momcheto MNogo detinski mi izglejdat. Ako imash merak idi pri nego i vse neshto vazbujdashto shte izmislish. Ako puk iskash da go zaradvsh s nqkoe sladko sms-che nevzimai ot Neta. Prekaleno banalni sa A i ..az lichnoo, ako shte pisha neshto originalno, vinagi e otgovor na nqkoi negov sms

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от fuckface
    "Аре се чукаме!"
    хахахаха +1
    Живей за Днес и за Мига,защото Вчера няма да се върне,а Утре може да не дойде!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си