.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Непробиваема болка....

    Скъпи приятели, имам следния проблем: Преди време имах връзка и то дълга (няколко години), раздяляхме се хиляди пъти, най накрая се разделихме, тя веднага си намери следващ, но след това се разделиха (около 1 месец издържаха) . Всичките ми приятели знаят, че не ми пука за нея, но в тъмните часове на нощта ... наистина ме боли и се замислям. Минаха месеци, не знам какво става с нея, тъкмо я забравя и пак ми се връща в съзнанието .... не искам да съм с нея, не искам нищо с нея. .. трудно ми е да я забравя. Намерих друго гадже, но беше еднодневка ... наистина ме боли и нямам търпение да я видя и да я питам дали й харесваше да се целува с друг, да прави секс с друг и т.н. (няма да я питам, но ми се иска) . Исках да ви го споделя, дайте съвет ако имате какво да правя. Благодаря предварително.

  2. #2
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    Гет а лайф.

    Практически, ако имаш к'во да ебеш по тия малки часове, ня'а да се занима'аш с тъпотии.

  3. #3
    Голям фен Аватара на kyka1
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна
    Мнения
    657
    Недей да правиш "Евала" на никой гледай напреде без да ти пука
    Живота е рисуване без гума за триене...





    МОМЧЕ СЪМ !

  4. #4
    Благодаря ви!

  5. #5
    Супер фен Аватара на Tsukuda_Hiroshi
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    2 100
    Цитирай Първоначално написано от babity Виж мнението
    Гет а лайф.

    Практически, ако имаш к'во да ебеш по тия малки часове, ня'а да се занима'аш с тъпотии.
    ^Това!

  6. #6
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Цитирай Първоначално написано от babity Виж мнението
    Гет а лайф.

    Практически, ако имаш к'во да ебеш по тия малки часове, ня'а да се занима'аш с тъпотии.
    Подкрепих веднага.
    Няма смисъл да се сещаш за някого, който явно отдавна не иска да е част от живота ти.

  7. #7
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Явно все още е останало парченце от чувствата които си изпитвал към нея. Старите чувства се лекуват с нови чувства, а не със секс. Намери си някого, когото да обичаш и няма и да си помислиш за нея. В никакъв случай не я търси.

  8. #8
    Гадна работа. Понякога се иска наистина доста време за да приемеш, че няма да си с някого, с когото си бил много време. Това е процес на осъзнаване и разбиране. Чувството на липса (би трябвало това да чувстваш, или поне това да описва най-добре нещата) ще изчезне след като окончателно преминеш през всички етапи на този процес.

    Ако се чудиш какъв точно е този процес - ето неговите етапи:

    1. Отричане - на този етап човек не иска да приеме новата реалност. Най-често човек си мисли: "Аз съм си добре. Това може да се случва на мен".;
    2. Гняв - човек се ядосва на най-различни неща и заради най-различни неща, свързани със съответната ситуация. Най-чести мисли: "Защо точно на мен, това не е честно".;
    3. Пазарене (смисъл на уговаряне) - човек е готов на всякакви условия само и само да върне старото положение. Най-често човек има мисли от вида: "Ще направя всичко за да се върне старото положение".;
    4. Депресия - най-трудната част, човек изпада в различни депресивни състояния. Най-чести мисли: "Толкова е гадно всичко, готов съм да се пожертвам...".;
    5. Приемане на ситуацията - човек започва да разбира как стоят нещата и да приема реалността. Най-чести мисли: "Нещата ще се наредят/нареждат се, справям се със ситуацията, разбирам я".;

    Имай предвид, че нещата не са праволинейни и не се минава по ред на точките и край. Нещата могат да се повтарят многократно в най-различен ред.
    Човек може да се лута много дълго време докато приеме на 100% ситуацията и започне да живее в истинската реалност.

    На въпроса "какво да правя" - има само един отговор - продължавай да живееш. Животът ти не трябва да се върти само около едно нещо и не трябва да спира заради него. Има страшно много неща около теб, които заслужават вниманието ти.

    Поздрави!


    BeTheOne

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си