.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 28
  1. #1

    Какво да го правя?!?!

    Темата може да ви се стори глупава но все пак искам мнения по въпроса( по възможност без простотии).
    Досега когато правим секс с приятеля ми винаги сме го правили с презерватив,два-три пъти сме го правили без.И напоследък той иска все без презерватив, а така аз се притеснявам да не стане някой гаф и немога да се отпусна достатъчно.Като му кажа че не искам без той ми казва че го дразни презерватива и по хубаво му е така и ми се муси...
    Въпросът ми е как да го накарам като правим секс да е с презерватив без ми се сърди

  2. #2
    priqtelq ti si tursi belqta 6tom iska bez prezervativ i ako iska6 da mu ogodi6 izpolzvai protivoza4atu4ni drug variant neznam dali ima.. ili mu bii duspata ..
    По-добре да си безделник, отколкото без празник.

  3. #3
    Аватара на nata6ka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    na onq svqt
    Мнения
    419

    Re: Какво да го правя?!?!

    em se pak ako stane ne6to ti 6te si bremenna ne toi tai 4e my kaji ili s prezervativ ili nqma .az moq za tva ne go glezq taka .variant (koito i az obmislqm) e da si kypite i tiq po tankite.ama po-dobre iz4akai da ti otgovorqt po opitnite

  4. #4
    Аватара на swords1010
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Асеновград, България
    Мнения
    3 028
    Ами кажи му, че няма да правиш секс с него без презерватив. А ако искаш, иди на гинеколог, да ти предпише противозачатъчни хапчета.
    Няма път към щастието, щастието е пътят.

  5. #5
    Sexa e hubavo ne6to kogato moje6 napalno da mu se otdade6,a ti kazva6 4e kogato go pravite bez prezarvativ ne moje6 da se otpusne6 pravete go sas ako trqbva mu go slagai ti za da e po strastno no nai-napred e tvoeto zdrave nali taka da ne govorim kakva belq bi mogla da stane i posle ti da treperi6 i da se pritesnqva6..moje6 vsi4ko tova da mu go obqsni6 i na nego i da postignete vzaimno saglasie uspeh!
    ShTe Spra Da Te ObIcHaM,KoGatO gLuh HuDoJniK NaRisUva ZvyKa Ot PaDashT liSt Na RoZa,VyrHu KrIsTaLen Pod!{P}


  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Sea of Sins..
    Мнения
    5 192

    Re: hi

    Цитирай Първоначално написано от Milena_Pld
    badi tvarda...kaji mu "ILI S PREZERVATIV ILI NQMA SEX"
    Т'ва щях да напиша..
    "Come and take a walk on the wild side,
    let me kiss you hard in the pouring rain
    you like your girls insane..."

  7. #7
    Супер фен Аватара на bEbsI
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    1 033
    Просто му кажи това,което написа!
    Destiny is for losers.It's just a stuped excuse to wait for things to happen instead of making them happen.

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от sexita
    Кажи му,че постоянно се притесняваш и не се отдаваш напълно на секса.И му обясни,че в предеякулационната течност се съдържат сперматозоиди.
    точно
    според мен е пълна безотговорност да се прави секс без предпазни мерки и момчетата, които казват, че презерватива пречел и т.н. са егоисти, които само гледат как на тях да им е добре. Дори и да не свършва в теб, наистина в предеякулажионната течност има сперматозоиди (въпреки, че вероятността от тях да се забременее е мн малка). Говори с него... ама не като търгнете да правите секс, а преди това, защото преди секс дори и да ти откаже ти трудно можеш да му кажеш "със презерватив или няма секс" - казвам го от опит.
    друго нз каво да те посъветвам, освен да се замислиш дали на него му пука за теб и дали заради единия секс без презерватив си труват полсле нервите дали ще ти дойде.

  9. #9
    ами то принципно май без презерватив е по-хубаво...ако и за теб е така иди при генеколог да ти предпише противозачатъчни.Ако не искаш да пиеш хапчета просто говорете сериозно и му обясни,че просто те е страх,че нещо може да стане...

  10. #10
    Щом иска да е с теб трябва да зачита желанието ти и да мисли за безопасността ви. Ами ако стане гаф? Последствията са си за теб!

  11. #11
    Голям фен Аватара на &ILoveU2
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    Varna
    Мнения
    767

    Re: hi

    Цитирай Първоначално написано от Milena_Pld
    badi tvarda...kaji mu "ILI S PREZERVATIV ILI NQMA SEX"
    еми да мисля, че ще му е по-хубаво секс с презерватив отколкото никакъв
    Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие.

  12. #12

    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Inside the temple
    Мнения
    415

    Re: Какво да го правя?!?!

    Цитирай Първоначално написано от romantichna^
    Темата може да ви се стори глупава но все пак искам мнения по въпроса( по възможност без простотии).
    Досега когато правим секс с приятеля ми винаги сме го правили с презерватив,два-три пъти сме го правили без.И напоследък той иска все без презерватив, а така аз се притеснявам да не стане някой гаф и немога да се отпусна достатъчно.Като му кажа че не искам без той ми казва че го дразни презерватива и по хубаво му е така и ми се муси...
    Въпросът ми е как да го накарам като правим секс да е с презерватив без ми се сърди
    Как така ти се муси?!?!?????
    За него няма ли значение твоето здраве, твоята сигурност, твоето спокойствие????
    Или иска ей така там нещо да блъска, за да му е кеф на него!!
    Или е недорасъл, или егоист, или двете.
    Виж ся, мацка... имай уважение към себе си. И не прави компромис. Да не ти пука дали той се муси или не, защото ти си по-важна - той и с презерватив свършва, нали? Като толкова иска без, да ходи да си бие чикий!
    When I love, I love.

  13. #13
    Ми кай му,че е егоист и не го обиждай поече

  14. #14

    Re: hi

    Цитирай Първоначално написано от Milena_Pld
    badi tvarda...kaji mu "ILI S PREZERVATIV ILI NQMA SEX"

  15. #15
    Един-два пъти се е случвало когато тръгнем да правим нещо и той като каже че иска без презерваттив и на мен ми изчезва всякво желание и накрая нищо не правим(всъщност от тогава не сме правили секс) и той хем вижда че няма да стане на неговата хем пак си знае

  16. #16
    Или го накарай с презерватив или наистина ходи да ти предпишат противозачатъчни. Като гледам, не знам колко сте големи но очевидно сте малки за дете. Тоест, още е малък да го прави без не знам защо толкова упорито го иска, като със не е много по-различно.

    Всеки си мисли, че може да го вади преди да свърши и отлично знае кога. Много хора обаче не знаят колко лесно може съвсем малко да влезне и от това съвсем малко да стане бебе
    LEVSKI - THE PRIDE OF BULGARIA!

  17. #17

    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Inside the temple
    Мнения
    415
    Противозачатъчните обаче не са добра идея, още повече ако момичето няма 20 години, а както гледам случаят е такъв. Хормоналните нива не са балансирани и едни хапчета могат да внесат доста безпорядък. Смисъл, че докато ги пиеш ще си ок, обаче в един момент като престанеш, настава хаос. А си представи, че тя започне да пие отсега и си използва постоянно този метод на контрацепция, един ден реши, че иска да има дете и спре... и става много кофти :/

    Според мен момчето наистина е недорасло. Като иска без презервативи, да си намери друга, която да ч*ка. Авторката на темата не трябва да поема риска евентуално да носи последиците от неговата глупост.
    When I love, I love.

  18. #18

    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    kadeto iskam
    Мнения
    664

    Re: Какво да го правя?!?!

    Цитирай Първоначално написано от romantichna^
    Темата може да ви се стори глупава но все пак искам мнения по въпроса( по възможност без простотии).
    Досега когато правим секс с приятеля ми винаги сме го правили с презерватив,два-три пъти сме го правили без.И напоследък той иска все без презерватив, а така аз се притеснявам да не стане някой гаф и немога да се отпусна достатъчно.Като му кажа че не искам без той ми казва че го дразни презерватива и по хубаво му е така и ми се муси...
    Въпросът ми е как да го накарам като правим секс да е с презерватив без ми се сърди
    Mi 6to puk ti ne otstupi6? Ako mu ima6 doverie 6te si sigurna 4e toi 6te te pazi i nqma da puska v teb, e ve4e ako ne mu viarva6 tolkova tova e drug vupros...

  19. #19

    Re: Какво да го правя?!?!

    Цитирай Първоначално написано от sentient_
    Цитирай Първоначално написано от romantichna^
    Темата може да ви се стори глупава но все пак искам мнения по въпроса( по възможност без простотии).
    Досега когато правим секс с приятеля ми винаги сме го правили с презерватив,два-три пъти сме го правили без.И напоследък той иска все без презерватив, а така аз се притеснявам да не стане някой гаф и немога да се отпусна достатъчно.Като му кажа че не искам без той ми казва че го дразни презерватива и по хубаво му е така и ми се муси...
    Въпросът ми е как да го накарам като правим секс да е с презерватив без ми се сърди
    Mi 6to puk ti ne otstupi6? Ako mu ima6 doverie 6te si sigurna 4e toi 6te te pazi i nqma da puska v teb, e ve4e ako ne mu viarva6 tolkova tova e drug vupros...
    аз му имам доверие принципно,проблема идва когато трябва да ми дойде и ми закъснее и докато ми дойде аз полудявам,защото знам че сме го правили без презерватив и ме е страх да не е станал някакъв гаф...

  20. #20

    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    kadeto iskam
    Мнения
    664

    Re: Какво да го правя?!?!

    Цитирай Първоначално написано от romantichna^
    Цитирай Първоначално написано от sentient_
    Цитирай Първоначално написано от romantichna^
    Темата може да ви се стори глупава но все пак искам мнения по въпроса( по възможност без простотии).
    Досега когато правим секс с приятеля ми винаги сме го правили с презерватив,два-три пъти сме го правили без.И напоследък той иска все без презерватив, а така аз се притеснявам да не стане някой гаф и немога да се отпусна достатъчно.Като му кажа че не искам без той ми казва че го дразни презерватива и по хубаво му е така и ми се муси...
    Въпросът ми е как да го накарам като правим секс да е с презерватив без ми се сърди
    Mi 6to puk ti ne otstupi6? Ako mu ima6 doverie 6te si sigurna 4e toi 6te te pazi i nqma da puska v teb, e ve4e ako ne mu viarva6 tolkova tova e drug vupros...
    аз му имам доверие принципно,проблема идва когато трябва да ми дойде и ми закъснее и докато ми дойде аз полудявам,защото знам че сме го правили без презерватив и ме е страх да не е станал някакъв гаф...
    E kat ne puska v teb kuv gaf beee? Osven ako ne e mn opiten i nemoje da uvladee....emociite navreme

  21. #21
    Голям фен Аватара на christina_aguilera
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Burgas
    Мнения
    646
    Ти пък толкова ли не можеш да му го кажеш това, да не те е срам, а да се ебеш не те е срам Не е моя работа ако забременееш ама все пак ти ще си тази с надутия корем, не той, така че бягай и му кажи или си купи противозачатъчни..
    skype: esperansa91

  22. #22
    sentient_, миличко, не знаеш колко малко трябва да влезне за да стане белята. Те големи мъже не могат да се контролират пък това момче, което за мен е наистина недорасло и с извинание към авторката, глупаво!
    Всъщност, така съм се получил аз, майка ми и баща ми са били само гаджета Недей да даваш страшно глупави съвети като не си много на ясно.
    LEVSKI - THE PRIDE OF BULGARIA!

  23. #23
    е да ама аз така си се притеснявам и немога да се отпусна просто....

  24. #24
    Мега фен Аватара на sasha_90
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    5 468
    Кажи му,че ти искаш "с" и няма да промениш решението си.А от негова страна ако не му харесва-няма секс.

  25. #25
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Кажи му го направо...няма смисъл да овърташ.Ако е достатъчно отговорен и загрижен за теб ще те разбере. На него,може да му е по-хубаво без кондом,обаче като се замислиш не е ли егоистично,неговото удоволствие да е за сметка на твоите притиснения
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си