запознах се с 1 момче от един конферентен в скайп и почнахме доста да си чатим и след 1 седмица някъде 1 петък се видяхме. събота и неделя също излизахме аз седях у него говорехме си за стриптизи ала бала ко сме щели да правим... (естествено беше бъзик) общо зето се сваляхме.. и след като в неделя той замина за стара загора (където учи) почнахме пак с чатовете. една фр му казала че го харесвам а той казал че и той мен ама съм му нещо малка ( на 15 съм а той на 18. ) ииииии на следващия ден (тоест онзи вторник) той ми каза праи ли ти се секс. аз казах чее мисля че след като се познаваме от 1 седмица е "леко" прибързано и че не искам да изглеждам като курва. той продалжаваше да увърта аз пак му казах че ше изглеждам кат курва и той каза абе ти май си малко глупава - няя да изглеждап като курва. и аз казах просто си имам принципи. тогава той каза оф добре айде чао и аз му казах ти зарди едното ебане ли хах? и той рече имам си кой да чукам не искам ебане и това беше.. наистина го бях харесала той си е по характер мн откровен а той постъпи така... дори нямам определен въпрос просто дайде някакво мнение...