.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    И аз при големите

    Здравейте... искам да се извиня за темата ама наистина ми беше нужно... Та към "Проблема"
    Значи на 17 годинки съм .. и тази вечер ми беше първия път...
    Всичко уж беше перфектно..ама по закона на Мърфи ... презерватива се скъса... Не пия противозачатъчни , А днес ми беше първи ден след цикъла (редовен ми е , да )
    Приятеля ми ме убеди че не е свършвал даже лично прегледах презерватива дали няма някаква течност все пак в него (... да параноичка сам ама какво да се прави... )
    Въпросчето ми е дали да го пращам до аптеката за Ескапел или да спя спокойно... и мерси на всички отделили ми малко време... живи и здрави и не ви пожелавам такива случки

  2. #2
    Мии след като не е свършил не виждам проблем.По-добре не пий Ескапел

  3. #3
    Na men nqkolko puti mi se e sluchvalo sushtoto neshto i si spqh spokoino.Ne mislq che trqbva da se pritesnqvash. =)
    Tova koeto nikoga ne se zabravq e spomenut ostanal da napomnq za tova koeto nikoga nqma da se vurne..

  4. #4
    Щом не е свърил значи няма проблеми но ако наиситна мн се притесняваш вземи хапчеда че да спинкаш спокойно
    SiLnO Obi4aM,LeSnO ne PrO6TaVaM,JeStOKo OtMa6TaVam I NiKoGa Za Ni6To Ne S1JeLqVaM!!!

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от ZaHaRcHe
    Щом не е свърил значи няма проблеми но ако наиситна мн се притесняваш вземи хапчеда че да спинкаш спокойно
    Хаха то не се пие за щяло и за нещяло.Все пак не е толкова безобидно

  6. #6
    Супер фен Аватара на ubuntu
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    в Русия съм
    Мнения
    2 064
    Ами и аз нз кво да правиш но мога да ти дам съвет за други подобни случаи (дано не се случват) . . . Рецептата е 100% изпитана и действа но не е препоръчително да се прави често! При положение че стане фал веднага си пъхаш едно аспиринче вътре, хапченцето се разтваря от вагиналните течности и убива сперматозоидите... Затова в чантичката ти мисля че винаги може да има място за 2 аспирина за случаи на авария... Айде успех и Ако не е свършил в теб споко!
    Най-много мразя когато някоя обикновена кифла ми се прави на кроасан !!!

  7. #7
    Аватара на swords1010
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Асеновград, България
    Мнения
    3 028
    Спокойно, щом не е свършил, едва ли ти има нещо.
    Няма път към щастието, щастието е пътят.

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от ubuntu
    Ами и аз нз кво да правиш но мога да ти дам съвет за други подобни случаи (дано не се случват) . . . Рецептата е 100% изпитана и действа но не е препоръчително да се прави често! При положение че стане фал веднага си пъхаш едно аспиринче вътре, хапченцето се разтваря от вагиналните течности и убива сперматозоидите... Затова в чантичката ти мисля че винаги може да има място за 2 аспирина за случаи на авария... Айде успех и Ако не е свършил в теб споко!
    Миси на всички златни сте ... атова с аспиринчето ме разби.. хаха поне ми върна чуството за хумор Мерси искрено... велики хора сте (а тоя аспирин най-много да ми докара някоя инфекция..все пак не е чак-толкова голяма приликата на жената с трушията нали ???? ) както и да е..пак мерсии

  9. #9
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Здравей,миличка.Не мисля,че трябва да се тревожиш.Колкото и да ни се иска да ти помогнем,не можем и ние да бъдем на 100 процента сигурни. Случват се итакива неща,като при теб.Щом приятеля ти те уверява,че не е свършил в теб,няма проблем.
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от DestructiveSleepwallker
    Цитирай Първоначално написано от ubuntu
    Ами и аз нз кво да правиш но мога да ти дам съвет за други подобни случаи (дано не се случват) . . . Рецептата е 100% изпитана и действа но не е препоръчително да се прави често! При положение че стане фал веднага си пъхаш едно аспиринче вътре, хапченцето се разтваря от вагиналните течности и убива сперматозоидите... Затова в чантичката ти мисля че винаги може да има място за 2 аспирина за случаи на авария... Айде успех и Ако не е свършил в теб споко!
    Миси на всички златни сте ... атова с аспиринчето ме разби.. хаха поне ми върна чуството за хумор Мерси искрено... велики хора сте (а тоя аспирин най-много да ми докара някоя инфекция..все пак не е чак-толкова голяма приликата на жената с трушията нали ???? ) както и да е..пак мерсии
    Aвторката на темата леко ме разочарова - така ми се искаше по маниер на любимеца си д-р Хаус да се произнеса авторитетно "Пациентът е идиот!" Но тя не ми даде шанс. . Шегувам се, разбира се.
    По темата за Ескапел - и аз мисля, че може да се мине и без него. Нефертилен период, недоказано свършване (макар че има възможност семенна течност да е изтичала подличко и неусетно - не е ненормално явление) - а Ескапел си е намеса в хормоналната хомеостаза.
    За аспирина авторката е напълно права в съмнението си (ето оттук заключих, че няма как да е идиот ) - ацетилсалициловата киселина не може да убие сперматозоидите, но може преспокойно да предизвика ерозия на влагалищните стени - ау. Така че този "метод" е ужасно вреден и ужасно безполезен - неприятна комбинация. Сравнението на жената с туршия обаче е култово - много ми хареса.
    Нищо няма да е вечно, винаги прието,
    всичко си отива глухо с удар на сърцето,
    като пясъчен часовник то се мъчи да отмери
    онова неизмеримо, което трябва да намеря.

  11. #11
    Голям фен Аватара на sapphirr
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    895
    Цитирай Първоначално написано от Kras4eto_lp
    Мии след като не е свършил не виждам проблем.По-добре не пий Ескапел

  12. #12
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    Ех, при моя първи път момчето свърши в мен, а бях в оволация и се наложи да пия Постинор, за съжаление... Ама в твоя случай не бих пила. Няма смисъл. Нормално е сега да ти е притеснено /и на мен ми беше така първия път, в който не използвахме предпазни средства/, но ако пиеш хапче, пак ще ти е притеснено дали няма да стане усложнение. Така че без притеснение няма да минеш В заключение, не бих пила на твое място

  13. #13
    Супер фен Аватара на FelisDirus
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 826
    не пий, нищо ти няма
    Собственост на Canis_Dirus

  14. #14
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Нягай да спиш

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си