.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810

    За цветната бременност

    V edna dryga tema za cvetnata bremennost si zadadoh vuprosa no nikoi ne my oburna vnimanie i re6ih da go zadam pak.
    Interesyva me pri cvetnata bremennost poiaviavat li se simptomi kato bolki v krusta i korema,podyvane na gurdite i razdraznitelnost predi da ti doide kakto e pri normalna menstryacia ili prosto ti idva?

    P.P.: Pitam prosto ot liybopitstvo a ne za6toto imam niakakvi opasenia 4e sum bremenna za tova molia ne mi kazvaite 4e e po-dobre da si vzema test za da sum po-sigyrna

  2. #2
    Мисля че има симптоми, но ако се съмняваш че си бременна по-добре си направи тест, той ще ти даде отговор. Пък и съм чувала че дори и да ти идва е по-различен цикъла отколкото когато не си

  3. #3
    Аватара на swords1010
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Асеновград, България
    Мнения
    3 028
    Цитирай Първоначално написано от Summer_Girl_6
    Мисля че има симптоми, но ако се съмняваш че си бременна по-добре си направи тест, той ще ти даде отговор. Пък и съм чувала че дори и да ти идва е по-различен цикъла отколкото когато не си
    Кървенето е значително по-оскъдно и определено се познава. За другите признаци, не съм сигурен, но мисля, че отсъстват!
    Няма път към щастието, щастието е пътят.

  4. #4
    Понякога, въпреки че е настъпила бременност, се появява кървене в определения срок. Това състояние е известно под името "цветна бременност". Това е краткотрайно и оскъдно менструалноподобно кръвотечение, появяващо се понякога през първите 2-3 месеца на бременността в дните, когато нормално би трябвало да идва мензисът.
    Трябва веднага да се каже, че една добре осведомена жена може да отличи това кървене от истинската менструация по това, че е много по-оскъдно, по-краткотрайно и ако има съмнение за бременност, не бива да се отлага консултация с лекар.

    samo tova namerix,nikade ne pi6e za takiva simptomi kakvito pita6 ti,sorka
    ако не обичате бебета,използвайте презарвативи!!!

  5. #5
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Цитирай Първоначално написано от Summer_Girl_6
    Мисля че има симптоми, но ако се съмняваш че си бременна по-добре си направи тест, той ще ти даде отговор. Пък и съм чувала че дори и да ти идва е по-различен цикъла отколкото когато не си

    V edna dryga tema koito pysnah pak su6toto se poly4i.Ne moga da razbera za6to nikoi ne 4ete temite do krai

    Цитирай Първоначално написано от slun4ice
    P.P.: Pitam prosto ot liybopitstvo a ne za6toto imam niakakvi opasenia 4e sum bremenna za tova molia ne mi kazvaite 4e e po-dobre da si vzema test za da sum po-sigyrna
    Ina4e mersi vse pak za otgovora ti ni6to li4no

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от slun4ice
    Цитирай Първоначално написано от Summer_Girl_6
    Мисля че има симптоми, но ако се съмняваш че си бременна по-добре си направи тест, той ще ти даде отговор. Пък и съм чувала че дори и да ти идва е по-различен цикъла отколкото когато не си

    V edna dryga tema koito pysnah pak su6toto se poly4i.Ne moga da razbera za6to nikoi ne 4ete temite do krai

    Цитирай Първоначално написано от slun4ice
    P.P.: Pitam prosto ot liybopitstvo a ne za6toto imam niakakvi opasenia 4e sum bremenna za tova molia ne mi kazvaite 4e e po-dobre da si vzema test za da sum po-sigyrna
    Ina4e mersi vse pak za otgovora ti ni6to li4no
    Съжалявам грешката е моя...просто не бях прочела правилно...той въпроса с цветната бременност е много интересен...идва ти, идва ти и изведнъж... Ах, в 5-ти месец си...Да ти е честито! Кой е бащата? :P:P:P

    МЕРСИ ЗА ПОПРАВКАТА

  7. #7
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Цитирай Първоначално написано от Summer_Girl_6

    Съжалявам грешката е моя...просто не бях прочела правилно...той въпроса с цветната бременност е много интересен...идва ти, идва ти и изведнъж... Ах, в 5-ти месец си...Да ти е честито! Кой е бащата? :P:P:P


    Mda na men su6to za tova mi stana interesno.I az znam 4e kurveneto e po-razli4no i se razpoznava po princip no ima tolkova sly4ai v koito jenite ne razbirat 4e sa bremenni i si mislia 4e ako si gi ima simptomite kakto predi da ti doide dori da e malko po-razli4no kurveneto niama da se ysumni6 4e ne6to e stanalo dokato kato gi niama estestveno 6te zapodozre6 4e ne6to ne e nared...

    P.P.: Ina4e niama ni6to za gre6kata.Prosto o4akvah 4e niakoi 6te me posuvetva i naro4no napisah poslepisa no vupreki tova ti pisa da si vzema test i mi stana mn sme6no

  8. #8
    Здравейте Правихме секс с приятеля ми с презерватив, който не съм усетила да се е скъсал на 31 август след това на 6 септ. ми дойде на време и не помня да е било с нещо по-различно от преди.След това по време когато е овулацията си я имаше бялата слузеста течност-всичко нормално, но проблемът дойде този месец когато ми закъснява вече 9 дни.Знам че има много други причини за закъснението (стрес който преживях, смяната на сезоните, и интензивните тренировки които провеждаме този месец) но се притеснявам да не съм бременна и затова много ви моля да дадете мнението си колкото може по бързо.
    AkO NeShTo E PrEkAlEnO HuBaVo Za Da E IsTiNa, SiGuRnO Ne E !!!

  9. #9
    Така една приятелка преди месец имаше цветна бременност и слава богу отиде рано на гинеколог и успя да мине само през инжекции за премахване на плода. Тя имаше симптоми- слабо и краткотрайно кървеме когато трябваше да има цикъл, гадене и повръщане вкрая на 1 месец.

  10. #10
    Според мен не би трябвало да има нормален ПМС при цветна бременност - просто няма какво да го причини.
    За момичето, което пита дали може да е бременно - според мен не си. Закъснението на цикъла ти най-вероятно се дължи на факторите, които си предположила. А, да, и да кажа за ен-ти път, ако някой не е разбрал: купи си тест за бременност, за да си спокойна, струва не повече от 2-3 лева.

  11. #11

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Sofia
    Мнения
    169
    Цитирай Първоначално написано от babygirl1
    Здравейте Правихме секс с приятеля ми с презерватив, който не съм усетила да се е скъсал на 31 август след това на 6 септ. ми дойде на време и не помня да е било с нещо по-различно от преди.След това по време когато е овулацията си я имаше бялата слузеста течност-всичко нормално, но проблемът дойде този месец когато ми закъснява вече 9 дни.Знам че има много други причини за закъснението (стрес който преживях, смяната на сезоните, и интензивните тренировки които провеждаме този месец) но се притеснявам да не съм бременна и затова много ви моля да дадете мнението си колкото може по бързо.
    Няма вероятност да си забременяла.Една седмица преди да ти дойде (както е било) вече ти е била преминала овулацията.Пък и после ти е дошло нормално.След това си разбрала, че пак овулираш, което няма как да стане ако вече си бременна.Закъснението се дължи на друго
    Situatin normal-All fucked up...

  12. #12
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Наистина, мацка, купи си тест. Ние нищо не можем да ти кажем

  13. #13
    Благодаря ви много за отговорите , и аз мисля че няма начин но все пак да попитам. А можете ли да ми кажете дали със сигурност е невъзможно да се забременее 6 дни преди менструация, щото нали овулацията е 14 дни преди това и би трябвало да не може и какви са симптомите за бременност независимо дали цветна или не. Благодаря предварително.
    AkO NeShTo E PrEkAlEnO HuBaVo Za Da E IsTiNa, SiGuRnO Ne E !!!

  14. #14
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    A kakvo 6te kajete da ne razvodniavate temata s glypavite si pritesnenia a? Ima temi,saitove,statii...Vzemi 4eti,napravi si edin test i mirni

  15. #15

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Sofia
    Мнения
    169
    Цитирай Първоначално написано от babygirl1
    Благодаря ви много за отговорите , и аз мисля че няма начин но все пак да попитам. А можете ли да ми кажете дали със сигурност е невъзможно да се забременее 6 дни преди менструация, щото нали овулацията е 14 дни преди това и би трябвало да не може и какви са симптомите за бременност независимо дали цветна или не. Благодаря предварително.
    Никакви симптоми няма да ти изреждам, защото всяка бременност е различна!Не се учи от положението на другите!
    Ако имаш редовен цикъл(28-32дни) няма шанс да забременееш 6 дена преди овулация!Но винаги има един момент при подрастващите, че точно този месец може цикълъ ти от 28дни например, да се качи 34 примерно....но ти това няма как да го знаеш предварително...а овулацията ти следователно да е доста по-късно от сметките ти...и накрай да останеш с пръст в...!За това не мисли кога можеш и кога не, а просто използвай презервативи!!!
    Situatin normal-All fucked up...

  16. #16
    Мерси отново ще си купя тест но просто ми беше интересно това за овулацията и симптомите да знам има ли въобще защо да се притеснявам.Моля ви ако някои има мнение по въпроса да пише че повече инфо никога не е излшно
    AkO NeShTo E PrEkAlEnO HuBaVo Za Da E IsTiNa, SiGuRnO Ne E !!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си