.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    за противозачатъчните и почивките ..

    та въпроса ми е колко време трябва да се пият противозачатъчните и кога да се прави почивка от мои приятли съм чувала,че правят на 6месеца гинеколога им го е препоръчал,а на мен ми казаха пак гинеколог де ,колкото искам стига да се чувствам добре и да ми понасят
    Блажен е този, който не очаква нищо, защото никога няма да бъде разочарован.

  2. #2
    Не е нужно да правиш почивка поне година-година и половина,ако през това време се чувстваш добре.
    .....Живота е хубав,стига да си достатъчно извратен,за да му се насладиш....

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от smehurka
    Не е нужно да правиш почивка поне година-година и половина,ако през това време се чувстваш добре.
    Правилно! Спри ги само ако не ти понасят добре или ако имат някакви странични ефекти.

  4. #4
    мерси за отговорите,но много се зачудих,защото някои , казват че трябва да се правят почивки,а други не и въпроса е спорен
    Блажен е този, който не очаква нищо, защото никога няма да бъде разочарован.

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Констанц
    Мнения
    654
    ми на мен гинеколога ми като ми предписва противозачатачните ми точно това обсъждахме,че ще ги пия доста далго време и за тва ми даде някви там които не били много концентрирани или нещто такова и до сега и дума не е ставало за почивка даже той ми каза,че ако не смятам да ги ползвам редовно по добре да не ги почвам,но най-добре си питай някой специалист
    Аз съм човекът, когото тормозеше като малък
    Аз съм човекът, който ти изглеждаше жалък
    Аз съм човекът, който те отвращаваше
    Аз съм човекът, на когото се подиграваше
    Ти мислиш, че е готино да си свиреп,
    Но и аз съм Човек - като теб.

  6. #6
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Цитирай Първоначално написано от she_is_the_only_one
    Emi az znam,che tova e strogo specifichno do vsqko momiche,no moq blizka ne gi e spirala izobshto zashtoto i se obrazyvat kisti i se pritesnqva i pri spirane vednaga stava problem,no naistina e redno da se spirat ,no e specifichno pitai ginekologa si !
    И аз съм така. Не съм ги спирала вече година и половина, че и нагоре. Каза ми гинекологът, ако имам кървене между менструациите по времето на приема на хапчметата, тогава да ги спра. Ама хич не ми се ще. готино е така-знам кога ще ми дойде, трае ми 4 дни и не се страхувам от бебета.

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Констанц
    Мнения
    654
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0
    Цитирай Първоначално написано от she_is_the_only_one
    Emi az znam,che tova e strogo specifichno do vsqko momiche,no moq blizka ne gi e spirala izobshto zashtoto i se obrazyvat kisti i se pritesnqva i pri spirane vednaga stava problem,no naistina e redno da se spirat ,no e specifichno pitai ginekologa si !
    И аз съм така. Не съм ги спирала вече година и половина, че и нагоре. Каза ми гинекологът, ако имам кървене между менструациите по времето на приема на хапчметата, тогава да ги спра. Ама хич не ми се ще. готино е така-знам кога ще ми дойде, трае ми 4 дни и не се страхувам от бебета.
    а имала ли си до сега кървене и аз ги взимам повче от година и се надявам да не получа такова нещо
    Аз съм човекът, когото тормозеше като малък
    Аз съм човекът, който ти изглеждаше жалък
    Аз съм човекът, който те отвращаваше
    Аз съм човекът, на когото се подиграваше
    Ти мислиш, че е готино да си свиреп,
    Но и аз съм Човек - като теб.

  8. #8
    Аватара на morgana
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    В Мъглите На Авалон
    Мнения
    202
    Здравей! Аз пия втора опаковка Регулон и имах така нареченото "пробивно кървене" - прокървяваш малко между двете менструации. Гинеколожката ми каза, че е нормално при първите две, три опаковки. Също като Кремчето смятам, че си струва да ги пиеш - знаеш с точност кога ще ти дойде, нямаш притеснения относно бебета, а сексуалния ни живот с моя приятел се подобри главоломно. \/

    Освен това само от една опаковка чувствам големи подобрения по себе си - кожата ми се поизчисти, гърдите ми се уплътниха и уголемиха, абе противозачатъчните RUUULLZZZZZZZZZZ!

  9. #9
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Цитирай Първоначално написано от Water_lili
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0
    Цитирай Първоначално написано от she_is_the_only_one
    Emi az znam,che tova e strogo specifichno do vsqko momiche,no moq blizka ne gi e spirala izobshto zashtoto i se obrazyvat kisti i se pritesnqva i pri spirane vednaga stava problem,no naistina e redno da se spirat ,no e specifichno pitai ginekologa si !
    И аз съм така. Не съм ги спирала вече година и половина, че и нагоре. Каза ми гинекологът, ако имам кървене между менструациите по времето на приема на хапчметата, тогава да ги спра. Ама хич не ми се ще. готино е така-знам кога ще ми дойде, трае ми 4 дни и не се страхувам от бебета.
    а имала ли си до сега кървене и аз ги взимам повче от година и се надявам да не получа такова нещо
    Не. Само в дните, когато е мнимата менструация!

  10. #10
    Shmatko
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от morgana
    Здравей! Аз пия втора опаковка Регулон и имах така нареченото "пробивно кървене" - прокървяваш малко между двете менструации. Гинеколожката ми каза, че е нормално при първите две, три опаковки. Също като Кремчето смятам, че си струва да ги пиеш - знаеш с точност кога ще ти дойде, нямаш притеснения относно бебета, а сексуалния ни живот с моя приятел се подобри главоломно. \/

    Освен това само от една опаковка чувствам големи подобрения по себе си - кожата ми се поизчисти, гърдите ми се уплътниха и уголемиха, абе противозачатъчните RUUULLZZZZZZZZZZ!
    Ебах и ся пластичните хирурзи ше фалиргат...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си