.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Много сгафих хораа

    С бившата сме фрс от мн време и на два пъти ходихме обаче не се получаваше. Вече не сме заедно, но аз имам чувства към нея. И ест тъпата ми ревност проваля всичко...
    Последния път като се усъмних, че пак е с друг и не ми казва не ми издържаха нервите и и казах просто да се разкара от живота ми...а не го мислех.
    Сега нз как да и се извиня и пак да сме фрс...мн ми е сърдита. Чувствата си ако трябва ще забравя но не мога да я загубя. Мннн ми липсва

  2. #2
    Аватара на Sweet__baby
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    СофиЯ
    Мнения
    796
    Ем до такова положение докарва прекалената ревност...Трябва просто един ден да и се обадиш и да и кажеш, че искаш да поговориш с нея. Като се видите..й разкажи всичко.Дано те разбере и всичко мине нормално. Най-вече да не ти се сърди. Но нали се сещаш, че като обещаеш, трябва да си държиш на думата, че при следващ провал, няма да ти повярва със сигурност..!!!
    Айде УсПеХ!!!

  3. #3
    Аватара на xXxScreamxXx
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Там,където най-малко очакваш....
    Мнения
    3 107
    za6to vinagi pravite ne6to bez da mislite
    mi izvini i se kaji i 44ee nqma da se povtarq i t.n. ama moje da i e pisnalo ot tvoita revnost i ne dai si boje da ne 6te da ste fr
    If someone waits for you,it doesn't mean that they have nothing to
    do...it just means that nothing else is more important than you... )

  4. #4
    Аватара на find_m3
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София
    Мнения
    2 063
    казаха ти го в първи пост,но само ти можеш да прецениш дали е добре за теб да поддържате връзка ,ако не може да сте повече от приятели

  5. #5

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    У нас Си (=
    Мнения
    1 931
    Така съм с бившия..той все още ме обича и твърди, че няма очи за друга, но аз не изпитвам нищо. На него съм казвала хиляди пъти, и на теб ще кажа, че е по-добре да не подържате никакъв контакт, защото така се чувстваш добре, обаче например когато тръгне с някой ще отделя хиляди пъти повече време за него и сигурно ще се чувстваш зле. А ако теглиш чертата ще ти липсва-да, ще ти е мноооого мъчно за това, което е било-да, но ще е най-много 3-4-5 месеца... и ще успееш да отвориш нова страница, в която това момиче е само приятелка за теб. Успех..знам колко е трудно, но това е решението..или поне според мен

  6. #6
    Мерси на всички То аз се отказах от мисли че може да сме повече от фрс така че не това ми е проблема...всичко дойде от тва че винаги като си хване някой не ми казва за него а уж сме мн добри фрс и от 1 стр ми е гадно от приятелска гледна точка от друга ревността... А иначе правя всичко да я забравя и надявам се скоро ще успея...обаче изключвайки тази гледна точка от отношенията ни няма др с който да ми е толкова кеф да си пиша и тн и тн... Така че ако наистина се сдобрим ще си трая
    Ive got your kiss
    Still burning on my lips
    The touch of my fingertips
    This love so deep inside of me, baby

  7. #7
    Мега фен Аватара на sasha_90
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    5 468
    Обади й се.Кажи й това,което на нас.Надявам се да ти прости.

  8. #8
    Обади и се и кажи че мн съжаляваш че не си ги мислел тея неща и само тва мога да ти кажа

  9. #9
    Мерси на всичкии оправиха се нещата вече сега остава да я забравя и всичко ще се оправи съвсем
    Ive got your kiss
    Still burning on my lips
    The touch of my fingertips
    This love so deep inside of me, baby

  10. #10
    Просто се извини, не е толкова трудно, щом тя е важна за теб.

    I'm like the ice that freezes in the rock and splits it apart.

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от sasha_90
    Обади й се.Кажи й това,което на нас.Надявам се да ти прости.
    на едно мнение сме![/b]

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си