.
Отговор в тема
Страница 2 от 19 ПървиПърви 12345612 ... ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 466
  1. #26
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    322
    Цитирай Първоначално написано от zornitza
    ami az nosih breketi to4no edna godina-daimond 3.sega zubite mi sa perfektni i nqmam nito 1 karies.vuob6te ne me bolq ,no vida breketi ima zna4enie.ima edni alekzander,tqh ne gi preporu4vam,prqteli kazvat 4e s tqh po bolqlo.no za da nqmate kariesi e mnogo vagno da si miete zubite sled vsqko hranene,kolkoto i trivialno da zvu4i
    ps miss_sixty moite bqha ot kerami4nite-2100 lv
    Ами ярно са от втория вид,защото моята зъболекарка каза,че в БГ ще излязат чак след 1 год. тези брекети с някакави камъчета и отсрани керамични.

    П.С.Не знам,казвам това,което ми е казала тя,не споря

  2. #27
    Пак аз... Имам още едно питане: колко струват дъгите и ластичетата, дето се сменяват и последните на всички зъби ли се сменяват при ходене? Дано сте ме разбрали, трябва това да го знам! [-o< [-o< [-o<

  3. #28
    Цитирай Първоначално написано от the empress
    Пак аз... Имам още едно питане: колко струват дъгите и ластичетата, дето се сменяват и последните на всички зъби ли се сменяват при ходене? Дано сте ме разбрали, трябва това да го знам! [-o< [-o< [-o<

    Здр
    Аз мога да ти обясня горе долу за ластиците и дъгите
    При мен те са вкючени в цената(поне така мисля 90% съм убедена,за повече днес ще питам майка ми)
    Дъгите не се сменят всеки месец
    А при всеки е сртого индивидиално
    Почва се с една дъга после др
    Но не се сменяват честно
    Зависи от натиска
    Мисля че се започва с по нетягави(не съм сигурна)
    Иначе всеки месец ходиш да ти затягат дъгите
    А ластиците нз
    Мисля че се смянават
    За повече информация мога да ти дам на 24 октомври

    Just keep smiling...;]

  4. #29
    Цитирай Първоначално написано от ligaf_pingvin_f
    Цитирай Първоначално написано от the empress
    Пак аз... Имам още едно питане: колко струват дъгите и ластичетата, дето се сменяват и последните на всички зъби ли се сменяват при ходене? Дано сте ме разбрали, трябва това да го знам! [-o< [-o< [-o<

    Здр
    Аз мога да ти обясня горе долу за ластиците и дъгите
    При мен те са вкючени в цената(поне така мисля 90% съм убедена,за повече днес ще питам майка ми)
    Дъгите не се сменят всеки месец
    А при всеки е сртого индивидиално
    Почва се с една дъга после др
    Но не се сменяват честно
    Зависи от натиска
    Мисля че се започва с по нетягави(не съм сигурна)
    Иначе всеки месец ходиш да ти затягат дъгите
    А ластиците нз
    Мисля че се смянават
    За повече информация мога да ти дам на 24 октомври
    или на скайп ако нещо др те интересува

    Just keep smiling...;]

  5. #30
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    до тебе...
    Мнения
    1 303
    Здравей и аз съм носила 1 година брекети отначалото доста боли , но след това не ги усешаш се едно нямаш нищо допълнително в устата... дори моркови и ябълки съм яла много лесно ще свикнеш и ще има резултат повярай ми ! УСПЕХ !!!
    If you love me fuck me.... if you hate me , FUCK YOU !

  6. #31
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    София
    Мнения
    337
    Цитирай Първоначално написано от the empress
    Пак аз... Имам още едно питане: колко струват дъгите и ластичетата, дето се сменяват и последните на всички зъби ли се сменяват при ходене? Дано сте ме разбрали, трябва това да го знам! [-o< [-o< [-o<
    Те си влизат в цената. Ластичетата се сменят всеки път (на всички зъби), а за дъгите вече си зависи.

  7. #32
    Споко няма кво да се притесняваш все пак си помисли как зъбите ти ще станат много по- хубви след акто ги свалиш

  8. #33
    Благодаря на всички за търпението! Като дам 4 зъба свидна жертва и аз слагам брекети! Йееееее Радват ме...

  9. #34
    Супер фен Аватара на tItEufFf
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Франция
    Мнения
    2 673
    Абе какви са тези ластици, за които говорите? На мен преди брекетите ми слойиха на най-задните зъби ластици или конци за да се раздалечат (щото на крайните зъби се слагат пръстени) .... Ама сега нямам никакви ластици. Някой ще ми обясни ли

    Le Hainaut volley,
    plus qu'une

  10. #35
    не може да нямаш ластици на бсеки зъб там където то е самия брекит около него има ластик...бтв аз моите ги нося от 2год и вече им свикнах :P
    В живота си се опитвам да намеря отговорите!
    Мислите ми са празни, очите ми са слепи...
    Не ми трябват симпатиите ви!

  11. #36
    Супер фен Аватара на flowerlina
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    1 272
    Аз носих брейки/брекети се казват едни такива дръвца,които се слагат в печките/ около 2 год,но си струваше.Сега зъбите ми са перфектни.Аз имах само на горната челюст и струваха 1000-1500лв.В началото наистина боли,но с времето/около седмица/минава и не ги усешташ/ще го изтърпите/.Ластиците са безплатни,но дъгите се плащат.Аз смених общо 2 или 3 дъги/около 40-70лв всяка/.Отделно се ползва и специална четка/към 5лв/.Това е,ако има още нещо питаите

  12. #37
    мен също са ми малко криви зъбчетата ама много се притеснявам,просто имам и рпиятелка и незнам как тя ще реагира бих искал да ми се оправят зъбчетата но се притеснявам от мнението на приятелите ми,смисъл въсприемат ме като пич дето сичко ми е ок ама нали знаете всеки човек си има недостатък,няма перфектни хора,а и са ми казвали че хората с брекети за партниора им ги боляло като се целуват и от тва много се притеснявам иначе наще не ме карат да нося аз си решавам и съм много объркан ( ебати и изречението дето написах ) И такам кво още незнам но си крия усмивката,а колко искам да се усмихвам широко без да ми дреме да иам перфектни зъбчета ама наи много се притеснявам заради приятелката си как ще реагира вече една година сме заедно и страшно много я обичам общо взето тва е ше сам благодарен за някои друг съвет

  13. #38
    a i btw moje li snimki na hora s breketi tva onova da vida kak izlgejda ili pak va6i?

  14. #39
    Супер фен Аватара на tItEufFf
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Франция
    Мнения
    2 673
    Цитирай Първоначално написано от cute_emo_girl
    не може да нямаш ластици на бсеки зъб там където то е самия брекит около него има ластик...бтв аз моите ги нося от 2год и вече им свикнах :P
    Е, нямам ластици бе...2 часа зяпах в огледалото да се гледам, ама нямам такова нещо в устата си

    Le Hainaut volley,
    plus qu'une

  15. #40
    Цитирай Първоначално написано от Chr!sSie
    Цитирай Първоначално написано от cute_emo_girl
    не може да нямаш ластици на бсеки зъб там където то е самия брекит около него има ластик...бтв аз моите ги нося от 2год и вече им свикнах :P
    Е, нямам ластици бе...2 часа зяпах в огледалото да се гледам, ама нямам такова нещо в устата си

    Ластичетата за които говорят май са цветните работи по брекетите/брейките (не съм сигурна как се казват). Това го знам от една приятелка, тя носи ...

  16. #41
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    322
    Цитирай Първоначално написано от summer flower
    Аз носих брейки/брекети се казват едни такива дръвца,които се слагат в печките/ около 2 год,но си струваше.Сега зъбите ми са перфектни.Аз имах само на горната челюст и струваха 1000-1500лв.В началото наистина боли,но с времето/около седмица/минава и не ги усешташ/ще го изтърпите/.Ластиците са безплатни,но дъгите се плащат.Аз смених общо 2 или 3 дъги/около 40-70лв всяка/.Отделно се ползва и специална четка/към 5лв/.Това е,ако има още нещо питаите
    Да,бе,да.Не се казвало брекети-друг път .Точно брекети се казва(ходила съм при 4-5 зъболекъра ортодонти и всичките така го казват).Гледала съм и научни предавания-пак така го казват.Това брейки не съм го чувала,може и така да му вика,но за брекети съм сигурна.

  17. #42
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    1 535
    При брекети (за зъби) ударението е на първото е
    брекети (за печка) ударението е на второто е ... май

  18. #43
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    София
    Мнения
    337
    Цитирай Първоначално написано от summer flower
    брекети се казват едни такива дръвца,които се слагат в печките
    Тези дръвца за печката се казват брИкети

  19. #44
    qka temi4ka :P
    az nosq breketi pove4e ot dve godini sega mi mahnaha gornite no 6te nosq nqkaf no6ten aparat
    dolnite 6te gi nosq nz kolko vreme o6te no nqma da e mnogo
    men mi stana mn tapo kato mi mahnaha gornite mn im se kefeh osobenno kato mi smenqha lasti4etata az vinagi rozovi iskah de :P zabolekara mi ima pone 20 cvqta 4e i pove4e
    nz ne se trevojete 6toto gi nosite sega 6toto po-dobre da gi nosim 3 godini ili po-malko no posle..... :P
    e ako nqkoi go interesyva ne6ty pitaite
    JiVeI zA sEBe si A nE ZA OkoLnITe!!!

  20. #45
    Супер фен Аватара на tItEufFf
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Франция
    Мнения
    2 673
    Цитирай Първоначално написано от dan4ety
    Цитирай Първоначално написано от Chr!sSie
    Цитирай Първоначално написано от cute_emo_girl
    не може да нямаш ластици на бсеки зъб там където то е самия брекит около него има ластик...бтв аз моите ги нося от 2год и вече им свикнах :P
    Е, нямам ластици бе...2 часа зяпах в огледалото да се гледам, ама нямам такова нещо в устата си

    Ластичетата за които говорят май са цветните работи по брекетите/брейките (не съм сигурна как се казват). Това го знам от една приятелка, тя носи ...
    А, мерси много...

    Le Hainaut volley,
    plus qu'une

  21. #46
    Цитирай Първоначално написано от ^Adrenalinka^
    За цените: Миналата година доста момичета в училище имаха брекети. На едната струваха 900лв, на друга - 700лв. Тя ми разказа тях някои работи, например че първите три дена ядеш само супи и такива работи и тия дни са най-гадни защото брекетите мн те стягат и е ужасно. Но при нея имаше голям ефект ама за толкова пари остана и да няма
    mm ot koi grad si

  22. #47
    Цитирай Първоначално написано от lola_step
    Цитирай Първоначално написано от ^Adrenalinka^
    За цените: Миналата година доста момичета в училище имаха брекети. На едната струваха 900лв, на друга - 700лв. Тя ми разказа тях някои работи, например че първите три дена ядеш само супи и такива работи и тия дни са най-гадни защото брекетите мн те стягат и е ужасно. Но при нея имаше голям ефект ама за толкова пари остана и да няма
    mm ot koi grad si


    На мен днес ми сложиха брекетите
    Малко ми е странно,но ще свикна
    Само хода и се гледам в огледалаат
    И ми е мн странно
    За сега не ме боли
    Но очаквам болка

    Just keep smiling...;]

  23. #48
    Тъй като скоро и аз ще слагам брекети, искам да попитам задължително ли е да се извадят 4 зъба и вярно ли е, че режат някакви кожички.

  24. #49
    Аватара на SexYLipS
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    варна
    Мнения
    441
    Цитирай Първоначално написано от ^Adrenalinka^
    За цените: Миналата година доста момичета в училище имаха брекети. На едната струваха 900лв, на друга - 700лв. Тя ми разказа тях някои работи, например че първите три дена ядеш само супи и такива работи и тия дни са най-гадни защото брекетите мн те стягат и е ужасно. Но при нея имаше голям ефект ама за толкова пари остана и да няма
    хаха де да сруваха толкова.. тези които на мен ми предлагаха във Варна ( с доказан ефект, защото имам една приятелка която си сложи при същия ортодонт) са по 2000 лева.Има метални (които са познати на всички) и прозрачни на които, се вижда само пластината, която на практика оправя зъбите.Цената на прозрачните е около 2500 лева, като първоначално се плащат 1000 лева и после при всеки преглед, който на един месец веднъж се носят по 100 лева.

    Никога не бях чувала за толкова евтини брекети..

  25. #50
    Аватара на SexYLipS
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    варна
    Мнения
    441
    Цитирай Първоначално написано от Glamour_girl
    Тъй като скоро и аз ще слагам брекети, искам да попитам задължително ли е да се извадят 4 зъба и вярно ли е, че режат някакви кожички.
    Зависи от случая.. в устата ти трява да има достатачно място зъбите ти да се наредят един до друг.Ако в твоята няма (това може да се забележи ако имаш зъб който да е по нагоре от другите ти зъби) естественно ще трябва да извадят 1-2 ама не се знае при всеки е индувидуално.. спокс

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си