.
Отговор в тема
Страница 19 от 19 ПървиПърви ... 91516171819
Резултати от 451 до 466 от общо 466
  1. #451
    Да ви се похваля, че и аз съм с брекети от близо 2 седмици
    Бях при д-р Давидова в Плевен, и засега съм доволна.
    Първата седмица ме беше страх да ям каквото и да е, понеже като опитвах да дъвча и имаше като изтръпване на зъбите, и карах по на течно. Сега обаче отмина и си похапвам, единствено съм ограничила сладките неща и fast food, понеже не съм сигурна кои от тях мога да ям и кои не. С времето ще опитвам внимателно от всичко, и така.
    Иначе за самите брекети свикнах още на първите дни, нямаше болки, единствено леко дразнеше като ми се допира до устната, но вече го няма този проблем. Както и изтръпналите зъби, но отминава.
    Мия ги след всяко хранене + водата за уста, а ако ми се наложи да съм навън и съм гладна, си взимам нещо по-течно, което да не остава толкова по зъбите.
    Да се надяваме на добри резултати скоро

  2. #452
    Супер фен Аватара на Runaway11
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    1 087
    Какъв е проблема със сладкото и фаст фууда освен че са калорични боклуци ;дддддд Няма никакъв проблем да си ги ядеш чак толкова пък...

  3. #453
    Здравейте съжалявам че пиша тук.. в тази тема но не ми се отваряше нова тема а видях че тук пишете точно за това за което ми трябва така започвам Ще ми слагат брекети и много ме е страх на 12г. съм и вече не се притеснявам за мнението на приятелите ми те ме харесват такава каквато съм и не малко пъти са ми го повтаряли изчетох почти всички ваши мнения и коментари тук и накрая съм положително настроена :3 Но мисля че ще се наложи да ми вадят два до четири нови зъба това ме кара да ме побиват тръпки аз съм много плашлива от зъболекари и много ме е страх че ще ме боли моля кажете мнение

  4. #454
    Повече от фен Аватара на C0oKieS
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    345
    Цитирай Първоначално написано от YaNcHeToOo Виж мнението
    900,600-тия да не са позлатени ?вие в кой град живеете?не боли въобще тва са пълни глупости! кво ви е страх толкова?брей няма да ви убиват!
    ами ти какво мислиш 1500 са минимум поне така мисля само за едната челюст

  5. #455
    Мега фен Аватара на fUcKsMiLe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    5 733
    Бях питала преди доста време, но няма отговор на въпроса ми - знаете ли някой добър ортодонт в Русе или околността?
    *сън*

  6. #456
    Аз съм от Ямбол, на 15 години. През Май-тази година ми сложиха метални брекети в Сливен и моите струват 3000лв-за двете челюсти общо. Когато ми ги сложиха ме болеше 7 дена, но след това направо започнах да забравям, че ги нося. Дори и като ми сменят дъгите не боли след това и за по-малко от 4 месеца има огромна разлика, а иначе ще ги нося 1 година и половина.

  7. #457
    anabet
    Guest
    Аз нося брекети вече 2 години и 4 месеца ,но загубих едната година и трябваше да започна всичко отначало защото не си поддържах добре зъбите и венците ми кървяха за тази година и 4 месеца си поддържам зъбите идеално и наистина зъбите ми започнаха да се подреждат много по-бързо това е най-важното ЗАДЪЛЖИТЕЛНО след ваяко хранене зъбите трябва да се мият и после да се чистят с конец.

  8. #458

    Тема за брекетите (Всичко за тях)

    Знам че темата е стара но ми предстои да слагам и аз.Казах на приятелките си и те не реагираха странно,но един път стана на въпрос и приятелката ми показа снимка на момиче с метални брекети.Каза че и аз ще изглеждам така,но ще съм с прозрачни аз не казах нищо но тя се учуди.Не съм сигурна какви точно ще нося предпочитам прозрачни но незнам каква е разликата в цената ако е значителна предпочитам метални някой да има представа?И да аз също като половината коментирали съм притеснена как ще изглеждам някой да знае как да погледна някъде илли нещо такова?благодаря предварително.

  9. #459
    nad3jda1
    Guest
    Здравейте. Преди месец сложих керамични брекети и в началото 2,3 дни се усещаше болка,но не толкова силна каквато изпитвам сега. Отидохме да сменят ластичките /от пред сложиха веришка понеже зъбите се раздалечиха/ и 3 ден по ред рева от болка . Пия хиксалгини,аналгини,ибопро м и пак. Моля кажете вашите мнения , когато вие сте ги носили и ще мине ли тази болка най-накрая?

  10. #460
    На 15 съм, искам да сложа брекети, но имам още 7 млечни зъба, които дори не се клатят. Какво да правя, да чакам ли или да отида да ми ги извадят? :/

  11. #461
    Супер фен Аватара на nexttt
    Регистриран на
    Jun 2013
    Мнения
    1 925
    Цитирай Първоначално написано от SomeRandomNerd Виж мнението
    На 15 съм, искам да сложа брекети, но имам още 7 млечни зъба, които дори не се клатят. Какво да правя, да чакам ли или да отида да ми ги извадят? :/
    Нося брекети от над година,все още имам млечни зъби,който няма да паднат,поради неналичието на зародиши. За това те съветвам да отидеш първо при ортодонт и вече той да ти каже как ще процедирате,за да не стане фал,ако ги извадиш предварително.

  12. #462
    Здравейте!
    Налага ми се да нося брекети...в моя случай нямам правото да избирам...задължително трябва да са Деймън кю...ОД ми каза цената 4500лв (вкл. всичко) бях на консултация на 21.05.2015г. и бях отишла с мисълта, че имам 1/2 криви зъба да сложи брекети и да коригирам този мой дефект...обаче при панорамата снимка излезна МНОГО по-сериозен проблем...искам да питам за Деймън кю, какво представлява...който е носил може ли да сподели мнение СПЕШНО Е!!! Благодаря предварително )

  13. #463
    Недей да ходиш при нея. И аз дъм от Търново, направи ми един преглед и ми даде невероятна цена за брекети при положение, че имам да слагам на едната челюст. На това отгоре тя твърдеше, че е трябвало да слагам и на двете. Реших да отида при друг и направих добре. На края на лечението съм без вадене на зъби и други такива.

  14. #464

  15. #465

  16. #466
    и какви пари ви взе Д-р Давидова?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си