.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1

    Никога не съм си мислел, че ще съм в това положение

    Правя тази тема за дискуся. Тоест не ви питам нищо. Само аз си знам в какво положение съм, но просто ми е интересно какво мислите вие по въпроса (освен, че съм прецакан... това си го знам).
    Та какво става. По принцип аз съм човека който зарязва и досега не съм се влюбвал. Всичките ми връзки са били просто игра. До преди месец и нещо.
    Изненада. Взех, че се влюбих в най-прекрасното същество на света. За мен единственото момиче.
    И какво се случва. Преди седмица приятелката ми е на урок в София (ние сме от Варна). И ми казва по телефона, че си била харесала повече някакъв студент там и била притеснена.
    Преживях го. В смисъл не ми беше приятно, но все пак има и по-хубави от мен. Какво толкова нали не е станало нищо, а и вече е до мен.
    Та така изкарахме една страхотна седмица. И вчера тя беше на изпит в София (ние сме 12 клас). И трябваше да се върне утре сутрин, но с една нейна приятелка ми съобщават, че ще останат вечерта в София, защото им било забавно с 2 момчета.
    Сами можете да се сетите кой се оказа единия...
    И сега стоя си аз тук във Варна и се чудя да се ядосвам ли, да ми е тъжно ли...
    Още нищо не е станало, но знам какво ще стане. Първо ще си говорят цяла нощ, след това в скайп и тя след това пак ще замине за София и къде ще свърши това...?
    Знам какво става със "Ние сме само приятели" в комбинация с "хареса ми"...
    Казах й, че не ми е приятно, като използвах доста по-силни думи от не ми е приятно и й обясних всичко по-горе, но тя ми заявява, че се чувствала задушена.

    Като допълнение ще кажа, че аз съм добро момче и съм мекошав по характер, но сега за мен не остава друг вариант освен да отида до София и да се опитам да сплаша тоя, дето даже не му знам и името...
    ПП: Само да допълня, че съм сравнително кораво момче, но винаги съм казвал, че не това е начина...

  2. #2
    Повече от фен Аватара на pentxayc
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    между две женски бедра ;>
    Мнения
    397
    ти ми допадаш.
    кофти момиче е приятелката ти.
    няма как да ти помогна освен да го издирим тоя..
    задник съм


    "Revenge is a dish, best served with my dick."

  3. #3
    Ми то пича от Софето не е виновен че твойта кучка (сори че я наричам така) си флиртува с него...
    по-добре я заеби и търси друга рибка...няма смисъл заради путка да ставаш путка...

    ше биеш ти път до СФ заради някакво момче,нищо неподозиращо че момичето което се занимава с него си има приятел,който е готов да го пребие..
    няма смисъл брат,заеби я...

    Аз ти казвам да не се биеш,но ако бях на теб,до ся да е смлян от бой

  4. #4
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    Еми ето,сега и ти да се почувстваш гадно!


    Винаги има първи път за всичко и всичко се връща.

    Не знам какъв човек си,за да кажеш по телефона на приятеляси,че си си "харесала друг-само малко"


    Бий й шута
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  5. #5
    Мега фен Аватара на fenastz
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Land of the blind
    Мнения
    3 221
    Справедливо спрямо теб ще бъде само да го намериш и да му покажеш защо те наричат "Златния юмрук".
    Не знам - това са две думи и се пишат ОТДЕЛНО

    Цитирай Първоначално написано от TykaSePisheNick
    Вие сте много глъми.Са ревете, че темата е стара, ама после някой като направи нова тема със същото заглавие ще има да ревете "има такива теми" и нз. си кво..В шибаното си трупане на мнения и сами се обърквате..

  6. #6
    То не, че ще помогне с нещо
    Аз знам, че тя не ме обича и ние много сме си говорили с нея.
    Сега ми се обажда и вика спри да си го мислиш... нямаш ли ми доверие.
    Е ако тя беше на моето място какво щеше да си мисли...
    Единственото, което мога да направя от тук е да я карам да се чувства достатъчно виновна, че да й е тъпо цяла вечер, но и това няма да помогне ако някой тип дето не може да си хване друга приятелка от цяла софия реши да я успокоява...


    ПП: Искрено съм ви благодарен, че си направихте труда да прочетете горното.
    А иначе той знае, че си има приятел, но даже да не стане нищо сега... какво ми гарантира това за по-нататък.
    А за боя, както каза една приятелка. Няма да реши нищо, но пък поне ще ми стане по-добре

  7. #7
    колко пъти да ти кажем... ПРОСТО СКЪСАЙТЕ,ти трябва да си или пиян или напушен за да си мислиш какво да правиш сега...

  8. #8
    Аз споменах ли, че я обичам...
    не мгоа да я зарежа... просто не мога

  9. #9
    Повече от фен Аватара на pentxayc
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    между две женски бедра ;>
    Мнения
    397
    тва секса е опиат.

    както и да е въпроса е че нито заради мухльото,нито заради оная си заслужава да се нервиш,или да хабиш време/пари.
    задник съм


    "Revenge is a dish, best served with my dick."

  10. #10
    Супер фен Аватара на onestar
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    На границата между живота и смъртта
    Мнения
    2 296
    Аз едва ли бих търпяла подобно нещо (всъщност... бих, но ти не трябва). Покажи че си мъж на място.

    For you
    Skillet - Never Surrender
    I miss you...


    "Когато бях 5-годишен майка ми ми каза, че щастието е ключът към живота. Когато отидох на училище ме попитаха какъв искам да стана, като порасна, написах "щастлив". Те ми казаха, че не съм разбрал задачата, а аз им казах, че те не разбират живота"... Джон Ленън

  11. #11
    за това вече приемам съвети
    ако съм прекалено твърд
    ще ми се разсърди, а ако съм прекалено мек ще си играе с мен

  12. #12
    Супер фен Аватара на onestar
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    На границата между живота и смъртта
    Мнения
    2 296
    Знай кога да кажеш "Не" и кога да я оставиш тя да командва парада...

    For you
    Skillet - Never Surrender
    I miss you...


    "Когато бях 5-годишен майка ми ми каза, че щастието е ключът към живота. Когато отидох на училище ме попитаха какъв искам да стана, като порасна, написах "щастлив". Те ми казаха, че не съм разбрал задачата, а аз им казах, че те не разбират живота"... Джон Ленън

  13. #13
    Повече от фен Аватара на pentxayc
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    между две женски бедра ;>
    Мнения
    397
    в случея парада е жалък.
    задник съм


    "Revenge is a dish, best served with my dick."

  14. #14
    Супер фен Аватара на umri
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Студентски град
    Мнения
    2 914

    Re: Никога не съм си мислел, че ще съм в това положение

    Цитирай Първоначално написано от TomR
    Правя тази тема за дискуся. Тоест не ви питам нищо. Само аз си знам в какво положение съм, но просто ми е интересно какво мислите вие по въпроса (освен, че съм прецакан... това си го знам).
    Та какво става. По принцип аз съм човека който зарязва и досега не съм се влюбвал. Всичките ми връзки са били просто игра. До преди месец и нещо.
    Изненада. Взех, че се влюбих в най-прекрасното същество на света. За мен единственото момиче.
    И какво се случва. Преди седмица приятелката ми е на урок в София (ние сме от Варна). И ми казва по телефона, че си била харесала повече някакъв студент там и била притеснена.
    Преживях го. В смисъл не ми беше приятно, но все пак има и по-хубави от мен. Какво толкова нали не е станало нищо, а и вече е до мен.
    Та така изкарахме една страхотна седмица. И вчера тя беше на изпит в София (ние сме 12 клас). И трябваше да се върне утре сутрин, но с една нейна приятелка ми съобщават, че ще останат вечерта в София, защото им било забавно с 2 момчета.
    Сами можете да се сетите кой се оказа единия...
    И сега стоя си аз тук във Варна и се чудя да се ядосвам ли, да ми е тъжно ли...
    Още нищо не е станало, но знам какво ще стане. Първо ще си говорят цяла нощ, след това в скайп и тя след това пак ще замине за София и къде ще свърши това...?
    Знам какво става със "Ние сме само приятели" в комбинация с "хареса ми"...
    Казах й, че не ми е приятно, като използвах доста по-силни думи от не ми е приятно и й обясних всичко по-горе, но тя ми заявява, че се чувствала задушена.

    Като допълнение ще кажа, че аз съм добро момче и съм мекошав по характер, но сега за мен не остава друг вариант освен да отида до София и да се опитам да сплаша тоя, дето даже не му знам и името...
    ПП: Само да допълня, че съм сравнително кораво момче, но винаги съм казвал, че не това е начина...
    Ще загубиш всичко, ако отидеш до София - най-глупавото решение. Ще загубиш 60-70 лв за бензин/рейс/влак, цял ден, много нерви, ще си разочарован от резултата, може и малко бой да изядеш.
    За да ти се обади по телефона и да ти каже, че си била харесала някъв... или те кара да ревнуваш или изобщо не те иска. Дай по-мъжки и я питай дали продължава да е с теб или ще си търси друг тъпкач. Да не се е помислила за единствената.
    Това, че ще си пишат по скайп и тн... недей разчита много на това. Голяма вероятност има същата вечер, която са останали в София да е изяла дървото.
    Temet Nosce

    벨야카

  15. #15
    Фен Аватара на naikki
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Salzburg
    Мнения
    107
    Смажи мутрата на гнусната курва... така ако ме разиграва бачка, ще и размажа физиономията... чесно - згази я като лайно!

  16. #16
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    то това не пита, то кво ли пита...

  17. #17
    Ти добре ли си? Как ще търпиш това нейно държание ? - ще ми се обади моя и ще ми каже "ако знаеш каква путка си харесах".Алооо аз да не съм му някаква случайна, хваната от улицата.Той сам си знае, че ако ми го каже това, без да му отговоря с каквото и да било, автоматично отива в графата с бивши.Тя няма минимално уважение към теб, а ти ще се притесняваш да не ти се расърди. Добре ли си бе момче ? Обичаш я, обичаш я, колко да я обичаш ? До толкова, че да и поозволяваш да те прави на пълната шматка ли ? Стегни се, обясни и как стоят нещата и ако не възприема скъсай я, защото приятелката ти не е нормално гадже братко, тя е пълна курва, ако питаш мен.

  18. #18
    Мега фен Аватара на DevilWish
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Hasselt
    Мнения
    7 800
    Цитирай Първоначално написано от LadyV
    Еми ето,сега и ти да се почувстваш гадно!


    Винаги има първи път за всичко и всичко се връща.

    Не знам какъв човек си,за да кажеш по телефона на приятеляси,че си си "харесала друг-само малко"


    Бий й шута
    Определено.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си