.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 33
  1. #1
    Аватара на balsamaa
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    Ст.Загора
    Мнения
    132

    Самочувствие

    Нямам това нещо и може би заради него нямам успех с момичета.. въпроса ми е как да изградя такова ..

  2. #2
    Мега фен Аватара на Priceless
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Варненска чайка
    Мнения
    4 599
    Че ние не можем да ти помогнем . Всичко е въпрос на вътрешна нагласа
    Не ми пука за мнението на обществото, шото за мене едва ли му пука на някой от обществото ; ))

    Hilary_


    КФ'О КЪТ ГЛААТА МИ Е ПРОСТЪ, НАЛИ УГЪВАМ ЛОСТЪ..!!

  3. #3

    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    насам натам
    Мнения
    151

    Re: Самочувствие

    Цитирай Първоначално написано от balsamaa
    Нямам това нещо и може би заради него нямам успех с момичета.. въпроса ми е как да изградя такова ..
    със спокойствие

  4. #4
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от haritov
    Много смешно,само не разбрах кое точно?

  6. #6
    Мега фен Аватара на GossipGirl89
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    София
    Мнения
    3 959
    Имаш, но просто не знаеш как да го пазиш и демонстрираш
    Всеки човек си има малко или много достойнство и самочувствие - просто трябва да знаеш кога да покажеш, че го имаш
    Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!

    Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

  7. #7
    Голям фен Аватара на bog4eto
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    София
    Мнения
    905
    Ми защо се комплексираш?Тва е супер тъпо.Ти си си виновен и ние по никакъв начин не можем да ти помогнем

  8. #8
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Цитирай Първоначално написано от juliee
    Цитирай Първоначално написано от haritov
    Много смешно,само не разбрах кое точно?
    исках да видя как ще реагира обикновенно хора като него се закопават от един такъв тъп коментар интересно ми е ако ти кажа че си тъп а после някой че си умен какво ли ще мислиш ще мислиш че си тъп

    като заначало започни да харесваш себе си (уважавай се) за да те харесат и другите една жена иска някой със самочувствие който не се дава лесно а не някой който да го бутнеш и почва да реве истината е че можеш ама страмно защо те е страх да опиташ

    пп
    всяко пътешеиствие започва с една единствена стъпка ако я направиш ще последват и други само имай увереност в себе си

  9. #9
    усмивка + добро настроение + чувство за хумор + чар + мисълта, че всички хора имат предимства и недостатъци и ти не си с нищо по-лош от другите.

  10. #10
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    За да имаш самочувствие,трябва да уважаваш себе си.Само внимавай това самочувствие да не е прекалено голямо и без покритие.

  11. #11
    Голям фен Аватара на RaZzer
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    665
    Не можеш да кажеш "Ще имам самочувствие" и хоп... то да се появи... Самочувствието се гради във времето... ако става въпрос за любов (щото такъв е раздела...) - ще натрупаш известен опит и тогава ще добиеш самочувствие!

  12. #12
    като начало започни да се харесваш такъв,какъвто си

  13. #13
    Аватара на balsamaa
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    Ст.Загора
    Мнения
    132
    Цитирай Първоначално написано от NaNa_SladuRana
    като начало започни да се харесваш такъв,какъвто си
    трудно аз се мразя

  14. #14
    Мега фен Аватара на Hilary_
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    10 396
    Преди всичко трябва да не позволяваш на околните да те обиждат и да се отнасят с теб тъпо ... После вкарваш малко усмивка както казаха по горе .. добро настроение .. ако искаш промени гардероба си .. отстоявай себе си .. и мнението си ... Покажи малко характер .. разбери, че трябва да се отнасят с теб с уважение .. защото уж се казва, че всички сме равни (макар, че някои са по-равни от другите ... или поне така си мислят ... ) ... с времето ще разбереш, че имаш нужда от това самочувствие ..

  15. #15
    бъди смел и всичко останало си идва автоматично.

  16. #16
    Наистина е много важно да се харесваш такъв, какъвто си. Иначе нищо няма да стане. Отначало се дръж по-високомерно и след време ще заимаш стабилно самочувствие, но не може да се мразиш.

  17. #17
    Супер фен Аватара на lipsvashh_mi
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    1 659
    когато сам не се харесваш,как очакваш другите да те харесват..както бяха казали по-нагоре всичко е въпрос на вътрешна нагласа и себеусещане....хич да не ти пука какво мислят останалите-все пак данък обществено мнение не са въвели..

  18. #18
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    голям прас

  19. #19

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от balsamaa
    Цитирай Първоначално написано от NaNa_SladuRana
    като начало започни да се харесваш такъв,какъвто си
    трудно аз се мразя
    тогава за какво говорим ??
    мразиш се.. глупости
    намери нещо хубаво в себе си.. очите, косата, характера, походката ако щеш.. и се дръж здраво за него..
    открий това, че си по-различен от другите с нещо..
    то самочувствието само ще си дойде..
    Човек не обича истински, ако не обича вечно. 19.06.2009

  21. #21
    И аз преди нямах мн самочувствие и се притеснявах мн мн като говоря с хората и особено с момичета ,обаче почнах да си лафя с момичета от класа или с някфи познати девойки за всякви неща.. и тка постепенно станах по-общителен ,и самочувствието се вдигна щот не мълчах като пън ,и след това дойде и успехът с момичетата

  22. #22
    Да вярваш в себе си..Да се обичаш..Да се грижиш за външния си вид(това си е важно) и да не обръщаш много внимание на нечии изказвания.Успех!
    Ако разберете границите на своите възможности, ще можете да действате в съгласие с тях, вместо да ги оставяте да работят против вас и да ви се пречкат, което впрочем те правят винаги, когато ги пренебрегвате, независимо дали го съзнавате или не. И едва тогава ще установите, че ограничените ви възможности могат да се окажат вашата сила. Б.Хоф

  23. #23
    Аватара на sulley
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Бикини-Ботъм
    Мнения
    501
    Цитирай Първоначално написано от balsamaa
    Цитирай Първоначално написано от NaNa_SladuRana
    като начало започни да се харесваш такъв,какъвто си
    трудно аз се мразя
    Ами тогава откъде очакваш да имаш самочувствие.Пръвата крачка е,СПРИ ДА СЕ МРАЗИШ !!!!
    "Аз съм това,което оцелее от мене."

  24. #24
    Мега фен Аватара на vagarious
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 055
    *Вярвай в себе си, повтаряй си,че никой не е по-различен от теб и , че всеки има свойте недостатъци.Не обръщай внимание на хорското мнение и бъди такъв,какъвто си,а не такъв, какъвто другите искат да си.

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    2 108
    Цитирай Първоначално написано от balsamaa
    Цитирай Първоначално написано от NaNa_SladuRana
    като начало започни да се харесваш такъв,какъвто си
    трудно аз се мразя
    Докато се мразиш и не се харесваш ти самият - как искаш другите да те харесат?Погледни на себе си не като "това не ми харесва",а като "това ми харесва",т.е. гледай хубавите си страни,а не лошите и тези,които не ти харесват.Всеки си има кусури.Няма идеални.Просто всеки гледа по различен начин.А ти гледаш под лош ъгъл.Погледни се от друга страна.
    Обичам те <3 !!!


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си