.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 53
  1. #1

    Забременяла ли съм ? Мн ви моля за съвет .

    Абе когато правим секс с авера ми, той свършва извън мен(без презарватив го правим) обаче след няколко минути като го подзсуши хубаво, да е сух половия му орган отново почваме да правим секс без презарватив . Това проблем ли е и има ли възможност да забременея, бърша му го с чаршафа, така че да не е останало много сперма, освен засахналата. А и също ако свърши върхо мен и влагалището ми, но не и в мен също има ли възможност да забременея . Моля ви кажете ми как да се пазя ако го правя без презарватив МН ВИ МОЛЯ . Ще съм ви много благодарна . И какво да прави той разбира се ...




    Пояснение: Никога не е свършвал в мен, но свършва и след това, както казах, като го подсушим почваме отново, от това възможно ли е да забременея ? МООЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ

  2. #2
    Пий противозачатъчни....

  3. #3
    Мега фен Аватара на DevilWish
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Hasselt
    Мнения
    7 800

    Re: Забременяла ли съм ? Мн ви моля за съвет .

    Ole ti normalna li si taka da riskuvash wee??
    Ne vqrvam 6e vi e mnogo problem da hodi da se kypi /izmiva/ sled pyrviq pyt?!?!mnogo po-dobre ako si go byr6i v 4ar6afa /male da vi imam i higienata we/ i tolkova li e trudno da dadete 20 st. za prezervativ ,za da nqma sled tva izdynki???

  4. #4
    Въпроса ми е , възможно ли е да съм бременна ?

  5. #5
    Супер фен Аватара на ubuntu
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    в Русия съм
    Мнения
    2 064
    Абсолютно може да си забременяла... Като искаш без кондом или няма да повтарята или пий противозачатъчни или крайното КЛЪЦ на спермопроводите тогава може и в теб да свършва
    Най-много мразя когато някоя обикновена кифла ми се прави на кроасан !!!

  6. #6

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Русе
    Мнения
    1 520
    Прави го с презерватив!!!!Това е най-сигурния и безопасен начин.След половия акт трябва да се изкъпете ,както казаха преди нехигиенично е......но ти избираш,живота си е твой!

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Lilito16f
    Въпроса ми е , възможно ли е да съм бременна ?
    Както ти писах в ЛС-то има малък шанс,но е много малък И все пак правите секс безотговорно

  8. #8
    Е как, нали не е свършвал в мен ? моля те поясни ми ако трябва на лично съобщение .

  9. #9

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    v k16ti
    Мнения
    159
    "бърша му го с чаршафа, така че да не е останало много сперма"abe ti normalna li si sa kat nqma6 pari za prezervativ 30leva za eskapel
    start to thing like a normal person and suicide yourselfs
    0 {http://allsp.com}
    /ll\
    /\

  10. #10
    E oк значи по този начин, мога да забременея така ли ?

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от Lilito16f
    Е как, нали не е свършвал в мен ? моля те поясни ми ако трябва на лично съобщение .
    Да де не е свършвал ама има предеякулационна течност...а има значение и кога ти е овулацията

  12. #12
    Мега фен Аватара на DevilWish
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Hasselt
    Мнения
    7 800
    Цитирай Първоначално написано от Lilito16f
    Е как, нали не е свършвал в мен ? моля те поясни ми ако трябва на лично съобщение .
    Izvinqvai ama misli6 li ,4e "4ar6afa" izbyrsva vsi4kata sperma - sama kazva6 ,4e ostava zasyhnalata?!?!?Togava kakvo ne razbira6 o6te?
    + tva po vreme na sex predi da svyr6i mom4eto se otdelq sy6to te4nost ,koqto moje se pak da e 1 na 1000 ama moje6 da za4ene6...da ne govorim ,4e ti po4va6 pak sled tova i toi koi znae - sigrno te dokosva 1000 pyti s rycete si /koito predpolagam sa izcapani sys sperma /
    Oshte vyprosi???

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от Lilito16f
    E oк значи по този начин, мога да забременея така ли ?
    Пресмятай кога ти е овулацията...така и без презерватив няма опасност,защото ако случайно свърши в теб например сперматозоидите ще умрат до 4 дни...и ако през дни не ти е овулацията няма как да забременееш

  14. #14
    Da... Кога почват симтомите, по които да разбера, че съм бременна ?

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Lilito16f
    Da... Кога почват симтомите, по които да разбера, че съм бременна ?
    Направи си тест 14 дни след половия акт

  16. #16
    Dobre, a koi protivozachatachnи да пия ? Ако не мога да отида на гинеколог...

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от Lilito16f
    Dobre, a koi protivozachatachnи да пия ? Ако не мога да отида на гинеколог...
    От сините

  18. #18

    Re: Забременяла ли съм ? Мн ви моля за съвет .

    Цитирай Първоначално написано от Lilito16f
    А и също ако свърши върхо мен и влагалището ми, но не и в мен също има ли възможност да забременея
    Mного ясно, че ще забременееш, нали кожата всмуква спермата , така тя стига до яйцеклетката и .... готово.

  19. #19
    estestveno.....
    ot 1 spermatozoid da popadne bilo to i zasyhnal pak moje da si bremenna
    polzvai protivoza4ata4ni ako prezervativa ti e tooooolkova truden za upotreba....

    iii
    moje li 4ovek da e tolkova typ 4e da ne se predpazva....... da ne govorim za bolestite
    Един живот Една борбЪ
    Бира и шкмбе ЧорбЪ

  20. #20
    Супер фен Аватара на bEbsI
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    1 033
    Господи .. Господи..Господи..
    Ако,прочета още една такава тема ще взема да се откажа изобщо да влизам тука.. ( не че на някой ще му липсвам , ама все пак може ли да има такава необразованост..) Докаде стигна тоя свят Боже...
    Destiny is for losers.It's just a stuped excuse to wait for things to happen instead of making them happen.

  21. #21

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    v k16ti
    Мнения
    159
    Цитирай Първоначално написано от Lilito16f
    E oк значи по този начин, мога да забременея така ли ?
    da po *ura mu ima sperma
    start to thing like a normal person and suicide yourselfs
    0 {http://allsp.com}
    /ll\
    /\

  22. #22
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Своге
    Мнения
    2 294
    emi kato ne izpolzvate prezarvativi taka e sega si bluskaite glavite,ok 1-viq put moje6e i bez,ama kato ima vtori tur kvo vi pre4e6e da go slojite kondoma
    И култура не ми липсва да подпаля , трябва ми запалка !

  23. #23

    Re: Забременяла ли съм ? Мн ви моля за съвет .

    Цитирай Първоначално написано от Lilito16f
    Абе когато правим секс с авера ми, той свършва извън мен(без презарватив го правим) обаче след няколко минути като го подзсуши хубаво, да е сух половия му орган отново почваме да правим секс без презарватив . Това проблем ли е и има ли възможност да забременея, бърша му го с чаршафа, така че да не е останало много сперма, освен засахналата. А и също ако свърши върхо мен и влагалището ми, но не и в мен също има ли възможност да забременея . Моля ви кажете ми как да се пазя ако го правя без презарватив МН ВИ МОЛЯ . Ще съм ви много благодарна . И какво да прави той разбира се ...




    Пояснение: Никога не е свършвал в мен, но свършва и след това, както казах, като го подсушим почваме отново, от това възможно ли е да забременея ? МООЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ
    По принцип е хубаво преди да започнете втория тек,тои да мине през тоалетната вместо само да го избърше,защото малко или много остава сперма по него(и отвътре и отвън).Не е хубаво да ти свършва в/у влагалището,защото и там има риск(малък,но го има).Абе изобщо секса без презерватив си е отговорна работа...
    Аз знам не съм идеална..инат съм,устата,реална..наивна,п

  24. #24

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Sofia
    Мнения
    169
    Цитирай Първоначално написано от Lilito16f
    E oк значи по този начин, мога да забременея така ли ?
    Можеш да забременееш и то много лесно ако се случи по време на ову.Когато е свършил веднъж, колкото и да го бърше, в каналите остава още сперма.Тя изтича по-късно, когато започнете отново.Единственият начин е да се изпикае и измие.Пез пикане нищо не прави.И все пак най-добре да премислиш малко и да започнете да взимате кондоми
    Situatin normal-All fucked up...

  25. #25

    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    kadeto iskam
    Мнения
    664

    Re: Забременяла ли съм ? Мн ви моля за съвет .

    Цитирай Първоначално написано от Lilito16f
    Абе когато правим секс с авера ми, той свършва извън мен(без презарватив го правим) обаче след няколко минути като го подзсуши хубаво, да е сух половия му орган отново почваме да правим секс без презарватив . Това проблем ли е и има ли възможност да забременея, бърша му го с чаршафа, така че да не е останало много сперма, освен засахналата. А и също ако свърши върхо мен и влагалището ми, но не и в мен също има ли възможност да забременея . Моля ви кажете ми как да се пазя ако го правя без презарватив МН ВИ МОЛЯ . Ще съм ви много благодарна . И какво да прави той разбира се ...




    Пояснение: Никога не е свършвал в мен, но свършва и след това, както казах, като го подсушим почваме отново, от това възможно ли е да забременея ? МООЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ
    Алл майко ти си мн тъпа ма кат не свършва в теб ко очакваш близлаци ли да имаш

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си