.
Отговор в тема
Страница 52 от 65 ПървиПърви ... 24248495051525354555662 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 276 до 1 300 от общо 1616
  1. #1276
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    1 373
    Според мен да.Не виждам смисъл да се притесняваш...

  2. #1277
    Хора,давам директно-дали това,че с майка ми се лигавим постоянно,ми пречи на хормоните и не ми идва цикълът? Знам,че звучи тъпо и смешно,но искам да ми дойде.Всичките ми приятелки имат,а аз не,и ми става тъпо когато си говорят за това.Ще се радвам да ми отговорите.

  3. #1278
    Цитирай Първоначално написано от Karmencita Виж мнението
    Хора,давам директно-дали това,че с майка ми се лигавим постоянно,ми пречи на хормоните и не ми идва цикълът? Знам,че звучи тъпо и смешно,но искам да ми дойде.Всичките ми приятелки имат,а аз не,и ми става тъпо когато си говорят за това.Ще се радвам да ми отговорите.
    Какво общо има майка ти с теб? Не мисля, че като се лигавите нещо ще ти причини. Ако ти идва по-рано или по-късно ти няма нищо, но ако ти закъснява с месеци вече е нещо. Тъй, че не гледай приятелките си, защото всеки е различен.

  4. #1279
    Цитирай Първоначално написано от zmalqp Виж мнението
    имам проблем:
    4 дни след първия ми път ми дойде, като се има предвид че го направих ден след като ми свърши. това разбрах че било нормално, но сега имам парчета(парцали, съсиреци, лигавица.. не знам как се наричат.. надявам се ме разбрахте) освен менструалната кръв, което не ми се беше случвало до сега. на някой случвало ли му се е и как е действал ?
    На мен веднъж имаше две малки парченца и питах майка ми тя не знаеше. Питах г-цата ми по биология и тя каза, че е нормално, защото се олущтва и от лигавицата и тук-таме е възможно. Така, че не се притеснявай, но ако искаш за всеки случай отиди на гинеколог.

  5. #1280
    Забравих да детствена съм и веднъж беше така. Ама бяха две или три Дано съм помогнала.

  6. #1281
    Цитирай Първоначално написано от Love_from_heaven_for_you Виж мнението
    Така, че не се притеснявай, но ако искаш за всеки случай отиди на гинеколог.
    Какъв гинеколког бе Това всяко момиче/жена го има, не нужно и на гинеколког да ходи.

  7. #1282
    Здравейте, имам въпрос. В цикъл съм, а в неделя/утре/ трябва да ходя на църква. Повода е, че имам сестра на 40 дни и майката и бебето ходят на църква, доколкото знам. Та това са ми казвали, че се смята за грях..В църква по време на цикъл. А ми е наложително, така че не знам. Как мислите?

  8. #1283
    Цитирай Първоначално написано от BlackMask Виж мнението
    Какво общо има майка ти с теб? Не мисля, че като се лигавите нещо ще ти причини. Ако ти идва по-рано или по-късно ти няма нищо, но ако ти закъснява с месеци вече е нещо. Тъй, че не гледай приятелките си, защото всеки е различен.
    Ами,не ми закъснява,аз просто нямам цикъл. :S Звучи тъпо,ама искам да ми дойде,направо съм се побъркала на тая тема.Ще се радвам да ме успокоите и да ми обясните. :S Казват,че ако не мисля за това ще ми дойде,ама на мен това постоянно ми е в главата,ПОМОЩ. ;(
    Последно редактирано от Karmencita : 09-03-2012 на 20:02

  9. #1284
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    ^Живей си живота. Менструацията е ужасно нещо (на крехката възраст от 11-12 години, че дори и 13-14-15-16 лол). Ще ти дойде, не се безпокой. Като станеш на 16 и все още не ти е дошло, е наложително да посетиш гинеколог.

  10. #1285

    Unhappy

    Здравейте.На почти 15 години съм и на 19 август ми дойде за 1-ви път.Беше кафеникаво и продължи само 2 дена.Дойде ми на 4.09 вместо на 17.08,което в началото е нормално.Имам леки болки в кръста и корема.Първият ден не беше много ,но през втория имаше много кръв.След това се г/д успокои.Вчера започна да ми спира и да ми тече отново кафеникаво и почти да няма- до днес вечерта и преди да си легна видях ,че е ми е текло отново доста кръв и имаше малко като съсирек.В момента не е много ,но се притеснявам,че утре би трябвало да ми свърши ,а започна изведнъж "пак".Моля,помогнете!!
    Последно редактирано от lovelyberry : 09-08-2012 на 21:20

  11. #1286
    Супер фен Аватара на Cloud9
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    1 256
    Нормално е в началото да не е много точно и силно. Поговори с майка ти, следете цикъла и ако има бъдещи проблеми ходете на гинеколог. Според мен нещата ще се нормализират с времето

  12. #1287
    Четох,че е нормално да продължи и до 10дена в момента ми е 5.Като се събудих имаше много малко кафяво (по-скоро 2-3 петънца) ,но след това отново тръгна "керемидено" не обилно.Майка ми ще се прибере днес и ще поговоря с нея ,но се надявам до тогава да е поспряло и да не стигаме до там да ходим на гинеколог.......

  13. #1288
    На мен ми дойде (за 1-ви път) на 8-ми юли . Свърши на 11 . Но оттогава не ми е идвало и почвам да се притеснявам . Около 10 август ме болеше корема 2-3 дни ниско долу ,обаче нищо .. Баба ми ми каза ,ако не ми дойде и този месец да ходя при личната да ми предпише хапче. А мога ли да го предизвикам без хапче ? Страхувам се също да не съм сбъркала аз нещо ,защото август ,когато трябваше да ми дойде , пих витамин Це . После видях ,че то може да забави цикъла . Аз ли съм сгрешила ,или ? И какво да пия/ям ..

  14. #1289
    И аз имам същия проблем като теб... последно ми дойде юли и от тогава не ми е идвало! Аз не съм пила витамини, но много често сменях климата! На планина .. на море За пръв път ми дойде преди година и половина! Дано да е нормално....

  15. #1290
    Супер фен Аватара на pifiella
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Шоколадовия град
    Мнения
    2 456
    Абе, вие нормални ли сте?
    За първи път ви е дошло, сега закъснява и вече правите планове за лекари и предизвикване. Всичко с времето си, сега тепърва тялото ви трябва да свикне, да се нормализират хормоните и ще ви дойде. Не може от началото да ви е точен като "швейцарски часовник"...
    Хората понякога не забелязват как плаче през ноща този,който върви в живота смеейки се!

  16. #1291
    ^Точно така. Не мога да ги разбера, на хората по шест месеца им закъснява те за един и вече лекари и предизвикване.

  17. #1292
    Понеже коментарите в темата са много и не ми се чете( та мисълта ми е че може и някой друг да е имал като моя въпрос)
    Да мина към въпроса- за втори път трябва да ми дойде след 2 дена. Но ако не ми дойде кога пак трябва да очаквам да ми дойде. Благодаря много за отговорите които ще ми дадете!

  18. #1293
    Супер фен Аватара на pifiella
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Шоколадовия град
    Мнения
    2 456
    ^ Не се знае,след 2,след 10,след 20...още не ти е точен,чакай си го по всяко време...
    Хората понякога не забелязват как плаче през ноща този,който върви в живота смеейки се!

  19. #1294
    Значи всеки ден да хода с ежедневна.....така ли?

  20. #1295
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Цитирай Първоначално написано от bubuta Виж мнението
    Значи всеки ден да хода с ежедневна.....така ли?
    Не.
    Прибираш си превръзките и тампоните в чантичката и айде с нея на даскало. Няма точен час и минута, в която да ни дойде. А 10 месеца с превръзки всеки ден не можеш да ходиш.

    Боже, учудвам се на акъла ви.

  21. #1296
    а би трябвало да ме боли корема и/или кръста преди да ми дойда налии

  22. #1297
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Цитирай Първоначално написано от bubuta Виж мнението
    а би трябвало да ме боли корема и/или кръста преди да ми дойда налии
    Някои жени ги боли, други не. Индивидуално е. Може да ти се гади, вие свят, повръща. Може да усещаш напрежение и болки в гърдите, може да ти се появят пъпки. Има най-различни симптоми на ПМС, включително и раздразнителност и/или висока емоционалност/

  23. #1298
    Чудесна темичка !!

  24. #1299
    Супер фен Аватара на scrooper
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 184
    Цитирай Първоначално написано от Brigitte Виж мнението
    Здравейте, имам въпрос. В цикъл съм, а в неделя/утре/ трябва да ходя на църква. Повода е, че имам сестра на 40 дни и майката и бебето ходят на църква, доколкото знам. Та това са ми казвали, че се смята за грях..В църква по време на цикъл. А ми е наложително, така че не знам. Как мислите?
    О.О БАХАХАХ, стига с тия поверия, религии и производни, които ни карат да приличаме на луднали бабички!
    always late but worth the wait!

  25. #1300

    Question

    Здравейте, значи на 13 години съм но нямам цикъл. Не се притеснявам защо не идва но вече много искам да ми идва. Какво му е толкова гадното на цикъла че ни го искате.Чудя се дали ще ми дойде скоро.Имам прозрачно зацапване кафяво беше само веднъж два пъти но малко.Гърдите ми не са толкова развити колкото на моите съученички.Пъпки онзи ден ми излязоха но са много малки и не се виждат само ги чопля и ме дразнят. В сряда четвъртък и петък имах болки в корема близо до яйчниците. Дали това са признаци на идващ цикъл ?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си