.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 33
  1. #1
    Супер фен Аватара на FuckIt
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    Everywhere
    Мнения
    1 852

    Неразбрана

    Явно, че дойде и моят ред да споделям

    Нямам проблеми с наште, освен дребни скандали, но тях при всеки ги има.
    Изпадам доста често в меланхолия, без видима причина.. Тъжна съм, но не мога да се оплача на никого, защото не мисля, че проблемите ми са "нормални". Нищо не ми липсва, но се чувствам сякаш съм от друг свят. Приятелите ми много ще се учудят, ако прочетат темата, защото всички ме мислят за мега оптимиста, за веселячката, бла бла. Няма на кого да кажа и затова изливам всичко в една тетрадка
    След известно време я прочитам и не мога да се позная, сякаш яростта и злобата са ме погълнали. Казвала съм и съм искала да направя неща, от които на другите ще им се изправят косите. Понякога, когато пак съм в някоя от безбройните си депресии, пиша романи и разкази, и песни.. Започвам да плача, когато погледна писаниците си, страхувам се от самата себе си, защото виждам друг човек. Сякаш в мен живеят двама души.
    Пиша несвързано, знам, но сега в главата ми се изливат безброй думи, които ми се ще всичките да ги напиша..
    Аз съм си оптимист, каквато и ме познават всички естествено, но.. Идва голямото "НО", щом остана сама пак ме връхлитат мислите за самоубийство, и си мисля как ако родителите ми знаеха какво ми се върти в главата, сега да съм в някоя лудница

    Втълпявам си, че съм поредният тийн, който си мисли, че има проблеми. Чувствам, че част от тях не са..

    Другата каша при мене, е че .. Ами, колкото и ужасно да звучи..ами, да, аз не обичам роднините си, в това число и нашите.. Разбирам какво са направили за мен, но просто.. Не знам какво е любовта. Като малка, ако ме попитаха дали ги обичам, веднага щях да кажа "да", но сега.. Чувствам се като чудовище, аз НЕ разбирам какво е любовта, не съм я изпитвала..как мога да твърдя, че ги обичам ?

    Сега се чувствам неразбрана, тъжна, странна.. Изрод.
    Едва ли някога съм мислела, че ще напиша тая тема, сега ще се върна в кофата, ще продължа да спамя простотии, и ще се направя, че темата не съществува
    Благодаря на всички, които я прочетохте

  2. #2
    Мега фен Аватара на iiordanova
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 409
    Това е от пубертета. Да,клиширано се изказвам,ама е така. И аз имам разни моменти на депресии и лудост,не си единствен.

  3. #3
    Супер фен Аватара на FuckIt
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    Everywhere
    Мнения
    1 852
    ЕдинственА

  4. #4
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Хормоните. Не се притеснявай. Минаваш през такъв период. А и ако трябва да съм честна,аз също съм такава. А относно любовта към родителите ? След време ще я почувстваш,със сигурност. Просто бъди силна и недей да мислиш разни глупости.
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  5. #5
    Мега фен Аватара на LoveChocolate
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Велико Търново :)<3:)<3:)<3
    Мнения
    9 790
    омг ... иска да се самоубива .. ами давай аз ще снимам

    а колкото до това че не обичаш родителите си ... >>>

  6. #6
    Супер фен Аватара на FuckIt
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    Everywhere
    Мнения
    1 852
    Цитирай Първоначално написано от LoveChocolate
    омг ... иска да се самоубива .. ами давай аз ще снимам

    а колкото до това че не обичаш родителите си ... >>>
    Не ти искам шибаното мнение, ок ?

  7. #7
    Мега фен Аватара на LoveChocolate
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Велико Търново :)<3:)<3:)<3
    Мнения
    9 790
    Цитирай Първоначално написано от FuckIt
    Цитирай Първоначално написано от LoveChocolate
    омг ... иска да се самоубива .. ами давай аз ще снимам

    а колкото до това че не обичаш родителите си ... >>>
    Не ти искам шибаното мнение, ок ?
    не ме интересува дали ми искаш мнението щом си направила шибана тъпа тема , мога да пиша колкото си искам .. ясно

  8. #8
    Голям фен Аватара на jeezloxxy
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    528
    Цитирай Първоначално написано от LoveChocolate
    омг ... иска да се самоубива .. ами давай аз ще снимам

    а колкото до това че не обичаш родителите си ... >>>
    Тролче,не мисля,че тук ти е мястото.Отиди в Любов->някоя тема на БлескавотоКоте.Там по- ти прилича.

  9. #9
    Мега фен Аватара на LoveChocolate
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Велико Търново :)<3:)<3:)<3
    Мнения
    9 790
    Цитирай Първоначално написано от jeezloxxy
    Цитирай Първоначално написано от LoveChocolate
    омг ... иска да се самоубива .. ами давай аз ще снимам

    а колкото до това че не обичаш родителите си ... >>>
    Тролче,не мисля,че тук ти е мястото.Отиди в Любов->някоя тема на БлескавотоКоте.Там по- ти прилича.


    еее пъъкк .. няма пък

  10. #10
    Мега фен Аватара на Cucko0
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    там, където свършва небето
    Мнения
    4 272
    ш шоколадовата айде обратно в Кофата ..
    Hostis Honori Invidia

  11. #11

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    377
    LoveChocolate -> unsuccessful troll is unsuccessful

    По темата: Иди да се прегледаш.

    Да бе, знам как звучи, ама I shit you not, не е ирония(по изключение, радвайте). Тея 'дето ти казват, че е от хормони - може и от тях да е, ама на мен хормоните не са ми влияли чак така в никой момент. Ти си реши дали ти се рискува да не е от тях и проблемът да се задълбочи.

    Физически и психически преглед, мен ако питаш. На една приятелка наскоро примерно ѝ откриха дефицит на магнезий в организма, който перфектно обяснявал склонността ѝ към депресии. А на нея депресиите ѝ бяха редовни в продължение на 4-5 години.

    Just saying.

  12. #12
    Ти сама се нареди достатъчно
    David Guetta - Little Bad Girl

  13. #13
    Трябва ти психолог.
    Искат да съм кофа... Боклучийски кош - аз им го показах с "Гол в ръката нож"

  14. #14
    Аватара на Greennight
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    София
    Мнения
    3 779
    Бушуващите в теб пубертетни хормони те подтикват към мрачно и депресиращо настроение.Предполагам,че ще се оправиш,спокойно.
    DaughterOftheDevil
    CherryBell13 <3
    icebullet14 <3

  15. #15
    Супер фен Аватара на FuckIt
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    Everywhere
    Мнения
    1 852
    На всички писали след Шолокада - фиелен данк
    Страх ме е да си призная, че ми трябва лекар, нашите ще откачат, ако разберат. За тях психолозите са за откачалките.
    А вчера намерих един мой дневник от 3-4 клас (не пиша, били са някви изключения ) всяка 2ра дума е : "мама и тате като разберат много ще се ядосат" , "ще разочаровам мама и тате" .. Бляя, през целия ми живот все са изисквали нещо от мен, затова и съм настроена враждебно към тях..

  16. #16
    О боже! Не трябва да се самоубиваш така няма да сложиш край на проблемите си...напротив

  17. #17
    Мега фен Аватара на Colouring
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    4 269
    Айде сега,всеки си е имал малко или много самоубийствени мисли.То и аз съм мислила какво ще стане,ако извърша самоубийство,но никога,ама никога не съм се замисляла реално да го сторя.Просто хормоните ти разбъркват мозъка.
    Относно авторката-ами,какво да ти кажа.Почувствах себе си,когато написа,че всички те мислят за оптимистична,винаги весела,безпроблемна,а всъщност не си такава.Понеже и при мен е същото.Всеки ми казва,че постоянно съм весела,засмяна и това много го харесват в мен,а аз пък се чудя-такава ли съм винаги?Защо хората ме възприемат така,след като не се чувствам удовлетворена и радостта отвътре,както изглежда отвън?Е,да не включвам сега и моите проблеми,но просто ми прозвуча толкова близко и познато.
    Всъщност,хубаво е,че си пишеш в някакви тетрадки мислите.Опитай се след това да ги препрочиташ и да осмисляш написаното и най-важното-какво те е подтикнало да го напишеш.
    Не се страхувай да кажеш на вашите,че искаш да отидеш на психолог.Това не е лекар за луди хора.В тия нови времена всеки,които иска може да отиде,без да се притеснява от нищо.Разбира се,родителите може да са с малко консервативно мнение по въпроса,но щом имаш нужда мисля,че ще те пускат.
    А относно това,че не можеш да кажеш,че обичаш майка си и баща си.. Не знам..не мога да приема някой,който казва,че не обича родителите си,след като са го отгледали и са му дали всичко.И мен ме ядосват изключително много,всеки ден се караме за нещо,но все пак мога да да кажа,че са най-важните хора в живота ми.Понякога изпитвам голям гняв и моментна злоба..примерно след някоя караница,но бързо ми минава.Предполагам ти си в такова състояние,само че за по-дълго време.Помисли си за всичко,което са направили за теб,помисли си какви родители имаш и жертвите,които правят всеки ден,за да ти осигурят нормален живот.
    Йеп,знам,че много дълго стана,ама..

  18. #18
    Мега фен Аватара на LoveChocolate
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Велико Търново :)<3:)<3:)<3
    Мнения
    9 790
    Цитирай Първоначално написано от Cucko0
    ш шоколадовата айде обратно в Кофата ..
    мммнеее

  19. #19
    Аватара на MissArrogance
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    In the heart of action.
    Мнения
    108

    И аз, преди, съм изпадала в подобни депресии, мисли и сякакви глупости. Мисля, че вмомента си объркана и малко или много ти се е насъбрало. Все пак, всеки си има неговите проблеми. Според мен, трябва да се опиташ, малко или много да започнеш наново. Да направиш нещо различно. Например, защо не промениш нещо, във външния си вид ? Например косата ? Аз например, когато съм в лошо настроение, обичам да променям външния си вид, след това да изляза, да направя нещо, което не съм правила отдавна и тн.
    Забавлявай се, разсейвай се с нещо друго и си повтаряй, че нещата не винаги, са толкова зле, колкото изглеждат през твоите очи. Нищо ти няма и определено не ти трябва психолог. Просто си объркана, според мен.

    И м/д другото .. шоколадке, скъпа, жалка си.
    Just cuz` I like u, don` t mean I won` t bite u .

  20. #20
    Супер фен Аватара на DesireToFire
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 252
    Нищо ти няма. До година ще си отмине.
    If ya don’t give a shit ya getcha’ hellyeah
    Throwin’ fists in the pit ya getcha’ hellyeah
    Think you’re fuckin’ with this well hell no.
    Balls, volume, strength getcha come on

  21. #21
    Мега фен Аватара на LoveChocolate
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Велико Търново :)<3:)<3:)<3
    Мнения
    9 790
    Цитирай Първоначално написано от MissArrogance

    И аз, преди, съм изпадала в подобни депресии, мисли и сякакви глупости. Мисля, че вмомента си объркана и малко или много ти се е насъбрало. Все пак, всеки си има неговите проблеми. Според мен, трябва да се опиташ, малко или много да започнеш наново. Да направиш нещо различно. Например, защо не промениш нещо, във външния си вид ? Например косата ? Аз например, когато съм в лошо настроение, обичам да променям външния си вид, след това да изляза, да направя нещо, което не съм правила отдавна и тн.
    Забавлявай се, разсейвай се с нещо друго и си повтаряй, че нещата не винаги, са толкова зле, колкото изглеждат през твоите очи. Нищо ти няма и определено не ти трябва психолог. Просто си объркана, според мен.

    И м/д другото .. шоколадке, скъпа, жалка си.

    кифло .. "скъпа" омг .. скрий се изрод

  22. #22
    Мега фен Аватара на Colouring
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    4 269
    ^Сега за какво спамите?Шоколадке,моля те,никой не трябва да ти търпи слабоумните тъпи коментари,които само съдържат обиди,без нищо по темата.Като искате да се обиждате на "изроди"-правете го на ЛС.

  23. #23
    Мега фен Аватара на LoveChocolate
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Велико Търново :)<3:)<3:)<3
    Мнения
    9 790
    Цитирай Първоначално написано от Colouring
    ^Сега за какво спамите?Шоколадке,моля те,никой не трябва да ти търпи слабоумните тъпи коментари,които само съдържат обиди,без нищо по темата.Като искате да се обиждате на "изроди"-правете го на ЛС.

  24. #24
    Мега фен Аватара на Colouring
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    4 269
    Недей така,ш' мА обидиш!

    Окей,няма да пиша повече,то глупостта няма граници.Както казва един велик човек "Ти можеш ли да спреш гората да се разлиства?"

  25. #25
    Мега фен Аватара на LoveChocolate
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Велико Търново :)<3:)<3:)<3
    Мнения
    9 790

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си