.
Отговор в тема
Страница 2 от 7 ПървиПърви 123456 ... ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 162
  1. #26
    Аватара на deFakto
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    •••Пловдив•••
    Мнения
    611
    Не те просто разнообразяват купона ..

  2. #27
    Цитирай Първоначално написано от deFakto
    Не те просто разнообразяват купона ..
    +1
    Вече ми писна!

  3. #28
    Da imam da šmrčem da mi bude mnogo lepo!АНТИ ДРОГА КАМПАНИЯ 2009!прключи, откриха трупа, няма да има великден!

  4. #29
    Голям фен Аватара на CTOMAHA
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    МОМЧЕ СЪМ
    Мнения
    739
    Такива неща не съм използвал не използвам и няма да използвам
    Срещам кучка ''чука ми се,,да я черпя аз япитам...
    тя ми вика ''Искам и си клати задника във ритъм"

  5. #30
    taq tema zvu4i se edno si4ki ZA narkoticite

  6. #31
    Само тревичка, и то от време на време. Един голЕм к*р за всички други наркотици и за тези, които ги изполват !!!

  7. #32

    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    In my own world
    Мнения
    10
    Никога не съм пробвал, а и в близкото бъдеще не смятам да го правя. Единствено цигара съм опитвал, много отдавна, но също не ми хареса. Нямам нищо против хората които пушат и пият по малко, но тези дето си съсипват здравето с по-силни наркотици .. е, тяхна си работа. Но използваш ли какъвто и да е наркотик, след 5 години вече не си човек. Не си и никога повече няма да бъдеш. Човек пристрастил се веднъж вече е свършен. Ваша си работа.
    I can't escape myself.
    So many times I've tried,
    but I'm still caged inside.
    Somebody get me through this nightmare,
    I can't control myself .

  8. #33
    Тревата попринцип не е вредна нито можеш да се закчиш за нея се пак не се прави по някфи лаборатории както другите ... амфетамините също не са силен наркотик но вече за другите наркотици не може да се каже същото....

  9. #34
    Фен Аватара на DoYouLoveMe
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    173
    Цитирай Първоначално написано от ligochka
    ужас

  10. #35
    Аватара на Sevgincho
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Асеновград
    Мнения
    203
    Пушете , пийте .. дрогирайте се и това е
    Lumidee Feat. Pitbull - Crazy
    Baby Bash Feat. Pitbull - Outta Control
    Chris Brown & Pitbull & Lil Jon - It`s Official
    Pitbull - I Know , You Want me
    Pitbull feat. Lil Jon - Toma
    Inna - On and On

  11. #36
    Цитирай Първоначално написано от Sevgincho
    Пушете , пийте .. дрогирайте се и това е
    Забрави да добавиш- "и се обрязвайте".

  12. #37
    Цитирай Първоначално написано от pandiz4o0
    Тревата попринцип не е вредна нито можеш да се закчиш за нея се пак не се прави по някфи лаборатории както другите ... амфетамините също не са силен наркотик но вече за другите наркотици не може да се каже същото....
    Начертай си 2-3-4-10-20 магистрали иии за около 1 час ги дръпни.. ии пак ми кажи че амфетамините не са силен наркотик.. нищо не е силно ако се използва в номрмални дози.. то и бирата е полезна ама като изпиеш 5-6 галона или там по колкото пиете май не става полезна само за бъбреците ми и за меките движения в краката .. ;дд

    Няма леки наркотици.. има нормални дози..

    не смятам че с наркотици копона ти става по интересен или нещо такова.. ако ти сам не мое си го напраиш весело.. тъпо за теб.. на всеки може да му е готино по един или друг начин.. ако вашия е с наркотици жалко че си пропилявате най хубавите години по тоя начин ..

    Айй със здраве ии приятно ви друсане по ъгълчетата.. ии големите копони до 8 часа..
    * Когато сърцето крещи,а разумът си запушва ушите...когато сълзите напират,а клепачите - съпротивляват,когато гласът се сподавя,а мислите витаят... тогава!

  13. #38
    Голям фен Аватара на 24white24
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    581
    Цитирай Първоначално написано от SinTeTichnaTaaa
    Цитирай Първоначално написано от pandiz4o0
    Тревата попринцип не е вредна нито можеш да се закчиш за нея се пак не се прави по някфи лаборатории както другите ... амфетамините също не са силен наркотик но вече за другите наркотици не може да се каже същото....
    Начертай си 2-3-4-10-20 магистрали иии за около 1 час ги дръпни.. ии пак ми кажи че амфетамините не са силен наркотик.. нищо не е силно ако се използва в номрмални дози.. то и бирата е полезна ама като изпиеш 5-6 галона или там по колкото пиете май не става полезна само за бъбреците ми и за меките движения в краката .. ;дд

    Няма леки наркотици.. има нормални дози..

    не смятам че с наркотици копона ти става по интересен или нещо такова.. ако ти сам не мое си го напраиш весело.. тъпо за теб.. на всеки може да му е готино по един или друг начин.. ако вашия е с наркотици жалко че си пропилявате най хубавите години по тоя начин ..

    Айй със здраве ии приятно ви друсане по ъгълчетата.. ии големите копони до 8 часа..
    А хероина и той ли в нормални дози не е тежък наркотик !?!?!?

  14. #39
    Фен
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Варна бе, лек !
    Мнения
    180
    Цитирай Първоначално написано от SinTeTichnaTaaa
    Цитирай Първоначално написано от pandiz4o0
    Тревата попринцип не е вредна нито можеш да се закчиш за нея се пак не се прави по някфи лаборатории както другите ... амфетамините също не са силен наркотик но вече за другите наркотици не може да се каже същото....
    Начертай си 2-3-4-10-20 магистрали иии за около 1 час ги дръпни.. ии пак ми кажи че амфетамините не са силен наркотик.. нищо не е силно ако се използва в номрмални дози.. то и бирата е полезна ама като изпиеш 5-6 галона или там по колкото пиете май не става полезна само за бъбреците ми и за меките движения в краката .. ;дд

    Няма леки наркотици.. има нормални дози..

    не смятам че с наркотици копона ти става по интересен или нещо такова.. ако ти сам не мое си го напраиш весело.. тъпо за теб.. на всеки може да му е готино по един или друг начин.. ако вашия е с наркотици жалко че си пропилявате най хубавите години по тоя начин ..

    Айй със здраве ии приятно ви друсане по ъгълчетата.. ии големите копони до 8 часа..
    Затова си синтетична ?

  15. #40
    аз специално съм против амфетите и тн... ама не могаа да кажа същото за тревата ама всичко е добре когато се взима в нормалниии дози ! Колкото повече, толкова по - зле

  16. #41
    Как искам салвия не мога да ви опиша .
    phah

  17. #42
    Пък и след 2 години ще мреме тъй че малко остава да се пробва всичко хххх
    phah

  18. #43
    Повече от фен Аватара на ranieri
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    362
    за кво ти е тая салвия , само за 5 мин незнаеш кои си и после нищо...

  19. #44
    Цитирай Първоначално написано от ranieri
    за кво ти е тая салвия , само за 5 мин незнаеш кои си и после нищо...
    Абе 5 минути. Ти салвия даже не си и виждал. Ше ми говори...

  20. #45
    Аватара на guinessgirl
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Wonderland
    Мнения
    3 114
    твърдо нйе на наркотиците
    we're flying high,we're flying right up to the sky

  21. #46
    Повече от фен Аватара на ranieri
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    362
    smiller заБавен

  22. #47
    Не са полезни. Но стават.
    (без Хероин)
    Say money bring bitches, bitches bring lies!

  23. #48
    Цитирай Първоначално написано от balon4eee
    Пък и след 2 години ще мреме тъй че малко остава да се пробва всичко хххх
    ИИИИ са си представи 4е след 2 години света не свър6ва и ти остава6 мн яко прецакан хаха мн яко нали
    Sometimes you gotta close your eyes to see...

    Can`t rain all the time...

  24. #49

    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    54

    Re: За наркотиците!

    Не консумирам твърди наркотици, само марихуана. По-здравословно е .. (то не, че има нещо здравословно ама ай ся.. )
    Набирам фенове за Вашата Фейсбук страница (ако ме потърсите до 31.10.2011г - получавате до 30% намаление от цената), за контакти в скайп: ivanovvarna

  25. #50
    еи хора.... кой кфото иска да зима! няма нищо лошо да пробваш! обаче преди да вземете нещо се интересуваите добре какво ви пречинява... ако неви барка.... даваите! аз лично от години взимам пико и кока! мога да кажа че ми е ебала майката но несъм пресдтрастен! опитвам се да спра и ще го направя! когато почвате мислете! и несе хварляите на хероина и кокаина като за начало.. пробваите с амфетамин или трева... аз лично пафкам нонстоп и неми оказва вече влияние! карам колата и мога да пуша и по 10 масура и няа да ми повлияе ! всичко е до орнанизам.... ползваите като желаете но непрекаляваите! никои наркоман не е умрял щото е взел прекалено много.... почти сички умират заради некачествена стока! хаиде да не е никои... изхварлих се! но да кажем че тея от сврах доза са е взели понеже сменят дилара и незнаят кфо зимат.... затова ви казвам по полеко! за вас си е!
    LOVE... the truth is that there is no love for Thug!
    There is no heaven for Thug.... and there is no love for Thug....

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си