.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Проблем с магическата прачка :)

    Имам един доста странен проблем и то от доста време
    Под главичката на атрибута си имам някакви мн мн дразнещи бели като налипи (или като гноино папки ама нема гнои ф тех) нещица които си ми седат от 2 години сигорно
    Нямам никви проблеми с далжини дебелини или сваршване.Секс без презарватив не сам правил и нз тфа какво е ;( може ли някакав савет или идея кфо може да е тфа

  2. #2
    Цитирай Първоначално написано от devil_girls_
    ми иди на уролог.
    Ами да какво чакаш 2 години-може щом вече 2 години нищо ти няма на ''магическата пръчка'' (освен пъпчиците де)Може и нищо да ти няма, но по добре иди на лекар-все пак ако ти има нещо ще знаеш и ще го излекуваш, а няма да пренасяш болеста си(която не се знае имаш ли)при секс!!!

  3. #3
    pearly penile papules виж в en.wikipedia.org споко

  4. #4
    Тва е нормално.Мн момчета го имат и не е никакъв проблем..Разгледаи из форума,има мн такива теми..
    Аз знам не съм идеална..инат съм,устата,реална..наивна,п

  5. #5
    Predi vreme i az imax podoben problem.Otidox na lekar i mi izpisa XOMEOPLAZMIN.Mina mi za 5 dena.Maje se sutrin i ve4er sus sigornost pomaga i ne se use6ta ni6to.Na mene mi pomogna mnogo.Ako iska6 probvai i ti okolo 5leva e. \/[/list]

  6. #6
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429

    Re: Проблем с магическата прачка :)

    Цитирай Първоначално написано от lilOutlaw
    Имам един доста странен проблем и то от доста време
    Под главичката на атрибута си имам някакви мн мн дразнещи бели като налипи (или като гноино папки ама нема гнои ф тех) нещица които си ми седат от 2 години сигорно
    Нямам никви проблеми с далжини дебелини или сваршване.Секс без презарватив не сам правил и нз тфа какво е ;( може ли някакав савет или идея кфо може да е тфа
    ВЪЗРАСТ?!

    в общия случай това не е проблем, не слушай разни много "компетентни" моми разбирачки, когато се касае са пишок!

    най-вероятно се касае за ррр, но това е толкова нормално, колкото и косата на главата ти

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си