.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    Черил Коул в тежко състояние.. :С

    Преди дни, след припадък на фотосесия, се оказва, че певицата Черил Коул е болна от МАЛАРИЯ..


    По последна информация, младата Черил е била в много тежко състояние, под постоянно 24-часово наблюдение..


    Още инфо: http://www.teenproblem.net/news/s/20580.html




    ДА СЕ НАДЯВАМЕ ДА ОЗДРАВЕЕ НАПЪЛНО!
    Бъди дявол, за да не те пратят ПО ДЯВОЛИТЕ..

  2. #2
    Мега фен Аватара на December
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 413
    Въх сега кой ще пее парашут
    Животът на всеки човек е важен,но...ако говорим за изпълнители...
    тази няма да е голяма загуба.Песните й са приятни,но не е нищо особенно.(пр тая година умряха мн ценни музиканти за това говоря)
    Това го казвам само от "Холивудска" гледна точка.Иначе е лошо...жалко.Дано да се оправи жената.
    ...We stopped checking for monsters under our bed, because we realized they were inside us...

  3. #3
    Аватара на LoveLetter
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Anfield Road
    Мнения
    493
    Аз като й казвах, че тоя простия Дерек не е за нея, той взе, че я заведе в Танзания. Добре де, няма да се лигондря, поне в тая тема.

    Колкото до Черил, това момиче няма никакъв късмет. Първо тъпия Ашли, разводи това онова, сега и това. Харесвам я много още, докато беше в Гърлс Алауд.

  4. #4
    Може да не е легенда и да няма супер известност, обаче е само на 27 и бъдещето буквално си е пред нея.. Има още много какво да покаже..


    Иначе- да, в любовният живот определено нямаше късмет..
    Бъди дявол, за да не те пратят ПО ДЯВОЛИТЕ..

  5. #5
    Мега фен Аватара на December
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 413
    Цитирай Първоначално написано от LoveLetter
    Аз като й казвах, че тоя простия Дерек не е за нея, той взе, че я заведе в Танзания. Добре де, няма да се лигондря, поне в тая тема.

    Колкото до Черил, това момиче няма никакъв късмет. Първо тъпия Ашли, разводи това онова, сега и това. Харесвам я много още, докато беше в Гърлс Алауд.
    Ква Танзания
    Както и да е...
    Наистина мн лоши неща й се случват.
    Може някой да й е направил черна магия
    Сапун,восък и игла и Челил ще имре.
    Хъх и друга магия може да са й направили.Има десетки подобни на горната.
    ...We stopped checking for monsters under our bed, because we realized they were inside us...

  6. #6
    Аватара на LoveLetter
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Anfield Road
    Мнения
    493
    Заразила се, като ходила в Танзания, right? Мисля, че там беше.

    Аз по-скоро я харесвам, заради X-factor, не, че песните й са лоши, напротив. Страхотната й усмивка. <3

  7. #7
    Тази я чух за първи път преди 1 месец...Участвала в някаква група, която никога не съм чувала и бела женена за футболист..Уж много известна, допреди малко не я знаех ква е И песните са й тъпи

  8. #8
    Супер фен Аватара на LoveRetroMusic
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Dreamland
    Мнения
    2 971
    #
    JackSparrow
    2010-07-09 09:56:03

    i dont need a parachute..



    “I don’t know why I’m scared,
    I’ve been here before,
    Every feeling, every word,
    I’ve imagined it all,
    You’ll never know if you never try,
    To forget your past and simply be mine” ♥ Adele

  9. #9
    Мега фен Аватара на xoxi
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    5 952
    Дано се оправи. Тази година се случват много лоши работи с музикантите.
    И спря да се върти за миг земята..




  10. #10
    Супер фен Аватара на brokeninside13
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    2 587
    Дано, дано! Много е сладка и песничките и ме кефат, и наистина се надявам да се оправи!

  11. #11
    Аватара на pamii
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    В бурканче Nutella ;дд
    Мнения
    2 707
    Ще се оправи..
    [size=2][b]I believe, I can fly .. PLATSCH! .. Schei

  12. #12
    Голям фен Аватара на JCoutureJunkie
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    В близост до хладилника
    Мнения
    723
    Мале,тук някои в тая тема ми звучат като пълни нарцистични и явно глупави говеда вие като хора вместо да си показвате музикалните предпочитания и да казвате дали тя ви кефи или не,можехте да се разминете само с едно "дано се оправи" или нещо от сорта,и да не се излагате!Черил е на 27 години,за бога.Сякаш само ако била имала песни по вкуса ви,би заслужавала съжаление.На дали ако беше ваша близка,бихте казали,че не би била голяма загуба,съдейки по другите загинали.Това може да се случи на всеки,с малко по-малък късмет.
    А доколкото до Черил,силно се надявам тя напълно да оздравее,тъй като е талантлива и живота е пред нея.Ще е много жалко,в един прост човешки план,ако не може заради това да създаде семейство,да има деца и да живее нормален живот
    Elegance is the art of refusal - Coco Chanel

  13. #13
    Мега фен Аватара на December
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 413
    Цитирай Първоначално написано от JCoutureJunkie
    Мале,тук някои в тая тема ми звучат като пълни нарцистични и явно глупави говеда вие като хора вместо да си показвате музикалните предпочитания и да казвате дали тя ви кефи или не,можехте да се разминете само с едно "дано се оправи" или нещо от сорта,и да не се излагате!Черил е на 27 години,за бога.Сякаш само ако била имала песни по вкуса ви,би заслужавала съжаление.На дали ако беше ваша близка,бихте казали,че не би била голяма загуба,съдейки по другите загинали.Това може да се случи на всеки,с малко по-малък късмет.
    А доколкото до Черил,силно се надявам тя напълно да оздравее,тъй като е талантлива и живота е пред нея.Ще е много жалко,в един прост човешки план,ако не може заради това да създаде семейство,да има деца и да живее нормален живот
    Няма да е голяма загуба за сцената(не казвам Холивуд,защото точно там са се събрали най-големите идиоти,пък и Черил е от Кралството).Ясно съм го казала,какво ми обръщаш думите?Холивуд/сцената си е голяма машина и всеки ден идват нови или заминават изпълнители.Повечето издават няколко албума изкарват няколко скандала и замират бавно в забрава.И точно Черил е от тия приятни госпожици.

    А сега за реалният живот и Черил като просто млада жена...Не знам дали от малария се умира,но каквото и да стане разбира се,че роднините и приятелите й ще са нещастни.Та дори и лудите й фенове.Всеки живот си е важен дали ще е на 27 или на 67 си е загуба.
    ...We stopped checking for monsters under our bed, because we realized they were inside us...

  14. #14
    Мега фен Аватара на teenems
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    5 663
    http://www.teenproblem.net/news/s/20659.html

    Бъдете спокойни
    JUDGE ME
    & i'll prove you wrong.

  15. #15
    Senior Member Повече от фен Аватара на digitalgirl93
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    well, somewhere far away from here
    Мнения
    328
    Е, вече няма да спорите дали ще е загуба или не, жената ще живее. И аз не я харесвам много-много, но все пак това е човешки живот и се радвам, че ще се оправи.

    I’m a twit, degenerate young rebel
    and I’m proud of it..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си